Jste vhodní pro velení?Trénink Chada Vadera (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:3 543

Základní věci už máme za sebou, a proto je čas se podívat, jaké kvality budete potřebovat pro to, aby se z vás jednou mohl stát manažer Empire Marketu. Tentokrát nám jako ukázkový příklad poslouží, trochu nechtěně, Randy - generální manažer.

Přepis titulků

EMPIRE MARKET s. r. o. UVÁDÍ JSTE VHODNÍ PRO VELENÍ? Tréninkové video zaměstnanců č. 4 Zdravím, tady Chad. V tomto okamžiku jste plně ovládli základní elementy pro plynulý chod obchodu. Takže otázka si zcela jistě teď kladete otázku: Jsem vhodný typ na manažera? Jsem vhodný na manažera? Vhodný typ?

Možná jste, možná taky nejste. Toto video zodpoví vaši otázku, neboť uvidíte opravdového manažera obchodu přímo v akci. Jmenuje se Randy Morgan - generální manažer Empire Marketu. Je to muž, na nějž nejsem hoden se podívat nebo s ním být přítel. Randy měl příliš důležité práce, než aby se mohl účastnit tohoto videa. Takže jsem využil příležitosti a dal mu do kanceláře skrytou kameru.

Pojďme pozorovat opravdového manažerského génia v akci. Sakra. A taky budu potřebovat pět dalších beden okurek a prosím tentokrát se je pokuste je neotlouct a neznetvořit. Ano, doktore Matthewe, volám kvůli té plísni na nohou. Jeremy, nemůžeš stát v kabince, lidé ji chtějí používat. Já jí používám. Používám ji k pozorování vody v toaletě.

Řekni Chadovi, že zavolám instalatéra. On ale říkal, že jsem jediná osoba, která do té kabinky může vkročit. Teď ji mám mezi prsty a vypadá to tak trochu nažloutle a vločkovitě. Ne, to mě nezajímá. Za žádných okolností se nemůžeš dotýkat zákazníků. - Oni byli... příliš pomalí. - Myslím to vážně! - Nezapomeň tohle vystřihnout. Chade, co... co to sakra děláš? Pokud mi budete stále posílat otlučené okurky, budu vám je pořád posílat zpátky.

To nemůžeš dělat. Takže mi to hezky předej. Okamžitě. - Nechápeš to, já-já.. - Myslím to vážně. Okamžitě. Dobrá. Ty po*raný okurky jsou ta nejhorší sra*ka, co jsem kdy viděl! Pošlete je v lepší krabici, co se do p*dele nerozpadne nebo vám to... Chaaade! Jak vidíte, na pozici manažera jsou potřeba nervy z oceli. Máte na to?

Možná to zjistíme příště, kdy bude náš trénink pokračovat. Překlad: B-hold Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ty tréninky jsou snad ještě lepší než ten seriál :-D

180

Odpovědět

neslusne je kopirovat me jako ja se chovas ted blbost to jest chada na temnou stranu obracen je stryc skywalker neni dobry strycek skyworkera luka

ja chovat se jak debil jo ze pps

180

Odpovědět

dodrý

180

Odpovědět

zatím nejlepší tréninkový video

180

Odpovědět

honza...netrapni tady

180

Odpovědět

Hoden být manažerem já jsem. Shopnosti dostačující pro funkci tuto mám:-)

180

Odpovědět

Lolec :D Pravý genius v akci xD

180