(V)Empire MarketChad Vader (S03E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:141
Počet zobrazení:4 080

Chadův souboj s Clintem pokračuje. V dnešní epizodě se dozvíme základy virálního marketingu a do obchodu přibude nová posila, kterou si určitě zamilují fanoušci Stmívání.

Přepis titulků

Minule jste viděli. Přiblíží se na metr a spustí se alarm. Jsi buď se mnou, nebo proti mně. Tohle je jen začátek, Chade. Začátek konce. Tvého konce. POZDĚJI TÉHOŽ DNE... Lloyde!

Dostal jsem tě, co? Tak teď se vrať zpět k tomu, cos dělal. Sbohem. Dobrá. Promiňte. Mám dotaz, dva tisíce dolarů za plechovku fazolí? To není přesné, že? Ach ano, odvěká otázka fazolí. Spousta filozofů se zbláznila z přemýšlení nad cenou fazolí.

Ale může být jakákoli cena skutečně tou pravou cenou? To vůbec nedává smysl. Přesně tak. Tenhle obchod stojí za prd. Někteří lidé prostě neunesou filozofii. Ahoj, Randy. Sbohem, Randy. Nezcvokni se z toho. PRODEJ ZRUŠEN NAVŽDY!

Počkat. Fazole za dva tisíce? VEŠKERÉ JÍDLO KONTAMINOVÁNO RADIACÍ. - Lloyde, můžeš na slovíčko? - Jasně, kámo. Co to k čertu děláš s těma šílenýma cedulema? Já to nebyl, to ... Já. Clint.

Vždy jsem věděl, že jsi protiva a idiot a prdelatý idiotský ubožák. Ale nikdy jsem si nemyslel, že jsi hlupák? Nikdo nikdy nezaplatí takovouhle cenu za radioaktivní jídlo, Clinte. To je účel, blboune. Porozhlédni se po tomhle hnojišti.

Nikdo tu není. Tohle místo už není tak našlapané jak bývalo. Co myslíš tím "našlapané", nerozumím téhle terminologii. A nerozumíš ani virálnímu marketingu. Pokud chceš, aby lidi utráceli v Empire Marketu, musíme vše změnit. Pokud myslíš, že lidi řeknou svým přátelům: "Šel jsem do toho obchodu, kde měli kvalitní produkty a čisté podlahy." Blbost!

Ale určitě řeknou svým přátelům: "Hej, šel jsi do toho švihlého obchodu, kde mají radioaktivní fazole za dva tisíce dolarů?" To je pitomost a nebude to fungovat. Jo? Tak mrkej na tohle. Co je to za hezouna? To je Damien Nightshade, náš nový doplňovač regálů. Připadá mi, že sem nezapadá. Možná by měl raději pracovat v Hot Topic.

Haló, Stmívání? Upírská sága Stmívání? Víš kolik milionů lidí sleduje ty filmy? Ženský ty třpytivé sračky žerou po lopatách. Tvůj názor na ženy je hanebný. Nikdo neuvěří tomu, že je to sexy upír. To je ten nový doplňovač regálů? Je tak pěkný.

Musí to být sexy upír. To vysvětluje, proč jsem měla to náhle nutkání, aby sem přišel a zakousl své tesáky do mého těla. Panebože, to musím dát na Twitter. Prosím, potlačte své pocity, dámy. Není to bezpečné. Jsem nebezpečný. Prosím, pochopte to. No ták.

Promiňte, ale tahle dáma v bikinách mi řekla, že v téhle uličce mohu najít živou chobotnici. Ne, to byla lež. Páni, tenhle obchod je švihlý! Nedovolím ti proměnit tenhle obchod v nějaký ujetý cirkus. Rozdrtím tě, Clinte. Jdeš ke dnu. Já... Já nikam nejdu, to ty půjdeš.

Kdo si myslíš, že jseš? Nejsi manažer, já jsem manažer! Ty jsi jen klaun v obleku. V hloupém, hnusném obleku, který vypadá hloupě. A brzo odsud vyletíš... na dlažbu... na prdel. Kreténe!

Ne, Clinte. Nejsem jen chlápek v hnusném obleku. Jsem Chad Vader. A zastavím tě. I kdyby to mělo znamenat konec Empire Marketu. Pozor, rozjetý vozík! Damiene. Zachránil si mne před tím rozjetým nákupním vozíkem.

Máš postřeh. Budu tě chránit, Chade. Každou chvíli každého dne. Budu za tebe bojovat, dokud tvé srdce nepřestane tlouct. Dobrá. To je pošuk. Ale může to být užitečný spojenec. S ním a kapitánem Wickstromem na mé straně mě nic nezastaví.

Kde je vůbec Jeremy? Pomoc! Pomoc! Jsem tu zavřený už tři hodiny! Nezvládnu to. Jeremy, ty jsi vyvolený. Jimmy, pomoz mi! Můžeš na chvíli přestat mrznout k smrti?

Jen ti musím něco říct. Ty jsi klíč. Klíč? Jen ty můžeš zastavit tento plán. Jaký plán? Víc ti nemohu prozradit. Vlastně můžu. Ale být tajemný je větší zábava. Musím za někoho jít zaskočit.

Dokonce i v posmrtném životě musím vytírat. Ne! Pořád... pořád jsem tady! A jo, jasně. Hej, Chade, je tady uvnitř! Chade! Tu písničku znám, to je... Jeremy? Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

radioaktivní fazole :D :D

180

Odpovědět

Tradičně netradiční

180

Odpovědět

Tak tahle parodie na Stmívání nemá chybu. Ten Damine je úchylnější než samotná původní předloha :D

180

Odpovědět

jako tradičně - úžasné :-D

180

Odpovědět

mimochodom, neviete, ako sa vola ta pesnicka, ked tam prvykrat prde ten "upir"? chcem ju ako zvonenie :)

190

Odpovědět

Pecka parodie na stmívání :D

180

Odpovědět

nevim proc ale hrozne mi blbnou titulky

180

Odpovědět

v 1:43 máte faozlí

180

Odpovědět

je to super, len si clovek musi zvyknut na neortodoxny pristup a sialeny dej :) ma to iste kuzlo a podla mna sa to dost lisi od serialov vseobecne, to je kuzlo nezavislej sceny a preto to mam rad :)

180

Odpovědět

je to čím dál kratší a nudnější

181

Odpovědět

dobrej dil...

180