Rozhodující bojChad Vader (S02E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:4 370

S Randym na noční směně a Libbie zpět na Novém Zélandu se Chadovi v jeho práci nevede. Nic tomu nepřidá ani nový šílený zaměstnanec, ani Jeremy, který se rozhodne postavit se na vlastní nohy. Když se v závěru žák postaví svému učiteli, nemůže to dopadnout jinak, než velmi dramaticky. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Libbie byla deportována a já teď nemůžu přestat myslet na to, že je to moje vina. Asi tu nezvládnu dál pracovat. Brečíš jako ženská. Možná jsem se spletla. Možná se pro tebe nehodí pozice generálního manažera. Generální ma-ma... ma-maaaa.... Chtěla jsem tě poslat na tento dvoutýdenní trénink managementu.

A pak jsem ti chtěla přenechat svou pozici generálního manažera Empire Marketu. Ale teď... Ne, ne, počkejte! Stát se manažerem... to bych dědovi splnil jeho poslední přání před smrtí. Chlapče můj... chci, abys něco vedl. Třeba obchod.

To je mé přání pro tebe. - Tvé smrtelné přání dědo? - Já neumírám! Kdo tvrdí, že... Já to neudělal! Udělám to. Výborně. Tvůj autobus odjíždí za hodinu. Tohle si vezmu.

Můžeš jít. Co je s těmito plechovkami? Kapitáne Wickstrome, kampak se chystáte? Musím... sedadlo v autobuse... Chová se divně. - Hej, Chade, už jsi potkal toho nového zaměstnance? - Ne, ještě ne. - Je v pohodě? - Chade Vadere! Marshmallowý bandita je zpátky!

Ačkoliv teď mi můžete říkat Sean Banditson... To je moje pravé jméno. Počkat, ty nejsi ten nový... - Ach ne. - Nestihl jsem zaplatit nájem a z toho make-upu jsem dostal vyrážku. Takže jsem tady, abych dostal minimální mzdu a z tvého života udělal maximální peklo. Jo. Někde hluboko uvnitř mého srdce...

ho právě škrtím. O 2 TÝDNY POZDĚJI - A takhle zkontroluješ cenu. To, že jsi mě to naučil, byla tvá poslední chyba. Teď každou cenu zkontroluji špatně, abych tě naštval. Marshmallowý bandita je nejlepší! Libbie je pryč, Randy je pryč, Jeremy je pryč... - Celý můj život...

- Hej! Chade, Jeremy je zpátky. Tomu neuvěříš. Poběž. Jeremy je zpátky. Jeremy je zpátky. Jeremy? Ano, chápu. Teď musím končit. Musím si promluvit se zaměstnanci. - Ahoj, chlapi, jsem zpátky. - Vypadáš hustě. Potřebuješ něco? Kávu?

Masáž nohou? Ne, díky, Lloyde. Vítej zpátky, můj malý učedníku. Mám pro tebe spoustu úkolů. - Určitě se ti stýskalo po čištění záchodů. - Chade, už nejsem tvým učedníkem. A potřebuji, abys mě začal respektovat, ano? - Už nejsi mým učedníkem? - Ne, vlastně... - Dobrý den ve spolek. Maggie...

Jednoho dne... Jeremy, vidím že máš setkání se svými podřízenými. Velice dobře. Dobrý generální manažer si vždycky najde čas na stupidní problémy svých podřízených. Generální manažer? On? Dnes večer pořádám hodinu keramiky pro účastníky manažerských kurzů. Potřebuji, aby ses zašel podívat na noční směnu, koukl se, jak se věci mají, a vyhodil Randyho. - Vyhodit Randyho?

- Pořád se jenom poflakuje a chová se jako šílenec, takže chci, abys poslal jeho zadek do odpaďáku. Strčit mu zadek do koše? Myslím tím ukončení jeho smlouvy, Jeremy. Ano, slečno McCall. Pojď se mnou Lloyde. - Hodila by se mi nějaká masáž nohou. - Už letím, madam. Jeremy... - Gratuluji...

nejspíš... - Ano? Vždycky jsem si myslel, že to budu já. Teď zrovna nemůžu mluvit, Chade, jsem zaneprázdněný. Ale pošli mi e-mail. Ano, budeme potřebovat zelí. Jak to, že z něj udělá... Vypadá to, že tu máme nečekaný obrat. Jen a jen k horšímu. Je čas, aby Chad Vader vstoupil... do kyblíku.

Kdo to tu nechal?! Slez ze mě. Slez ze mě, kyblíku! 1:30 NOČNÍ SMĚNA Dobrý večer. Je to živé. Neprofesionální. Randy, kde jsi?

Randy už se vás netýká, kapitáne Wickstrome. Pane Wickstrome, pokud můžeš. Chade, co tady děláš? Co tady děláš ty? Chceš vyhodit Randyho? Ale no tak. Co má znamenat ten oblek a tvoje chování? - Tady mluvíš s Chadem. - S Chadem, mým nejlepším přítelem? Chad, můj super kámoš?

Jo, jasně. Byl jsem tvým přítelem, dokud jsi mi neukradl práci. Páni. Jestlipak to není Chad Vader a náš zázračný chlapec. Měl by sis dávat pozor, Chade. Je pěkně prohnaný. - Sklapni, Jimmy. - Nebo co? Taky mě necháš deportovat? Cože? - Uklidni se, Chade, nechtěl jsem, aby...

- To jsi byl ty! Byla mou první skutečnou láskou. A ty... ty! Omlouvám se, Chade, byla to chyba. To tedy jistě byla. Poslední chyba, kterou kdy uděláš. - Takže takhle to chceš udělat? - Ano. Co to děláš? Teď ne, kapitáne. Snažil jsem se vám to říct, Lorde Vadere, ale neposlouchal jste.

Jeremy... jdi něco vytřít. Schovat... rychle... zlámou nám krky... vezmou si hlavy... Lorde Vadere, a co já? Cítím se tak zrazeně. Říkal jsem si, že k tomu asi jednou dojde, Chade... a dobře jsem se připravil. Vidím, že jsi zkonstruoval nový světelný meč.

Vypadá jako pěkný šmejd. Zřejmě ani nefunguje... Dobře. Tohle nemusíme dělat. Ale ano, musíme. Překlad: B-hold Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je na čase aby Chad vlezl do.....kyblíku? :D

180

Odpovědět

pomoc! mam tam EROR#2036 znova

180

Odpovědět

vpadne tam divnej Jimmy a zkoncujeto s něma, řekne jim "WE ARE DOOMED" a Empire Market vybouchne. Věřte mi, umím číst budoucnost z křišťálové koule... ;-)

180

Odpovědět

XxX: 1) proč už nepřekládám 10 dinge, jsem zdůvodnil v požadavcích. 2) nechápu, co myslíš tím mazáním.

180

Odpovědět

Rychle!!! Další díl hned!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ

180

Odpovědět

Kdyby raději překládal 10 dinge die sie nicht tun solten a nemazal je!

180

Odpovědět

hrozně se těšim na další díl je to hrozně napínavé

180

Odpovědět

luxus,řekl bych do teď nejlepší díl celýho seriálu,nejdřív ten kyblík a pak závěrečná bitva která bude následovat v dalšim dílu,už se na něj moc těšim,paráda

180

Odpovědět

Ilu: Neboj, víme o tom a zítra tu přibude jedna novinka, kde se dozvíš, kdy začneme Guild zase vysílat... ;-)

180

Odpovědět

Je to trosku mimo ale nevim kam jinam to napsat

Mam dojem ze 4 serie the guild uz jede takze bylo by super se dat zase do prekladu :-)

Dik

http://www.watchtheguild.com/the-guild/the-guild-season-4-episode-2-strange-allies/

180

Odpovědět

Nevím komu fandit, takže oběma:.")

180

Odpovědět

x-pet: B-hold byl tento týden pryč, takže jsem rád, že si vůbec před odjezdem našel čas na to, aby předem přeložil dva díly a nemusela být pauza. ;-)

180

Odpovědět

to nie je fér, takto ná s napínať, mohli ste preložiť aspoň 2 dieli, ja to nevydržím :-) inak kvalita sa fakt zlepšuje od skvelého k total awesome :-)

180

Odpovědět

Mno fandím Chadovi ale je to dobrý ubrat každý den se klepu na chade :D

181

Odpovědět

a sakra to bude epicka bitka , ucen a jeho sensei .... och nedockavost ma nici

180

Další