RandeChad Vader (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:3 581

Jak si Chad ví rady s každou reklamací, jak získá nového učedníka, jak dopadne jeho rande a jak se vyvine nelítostný boj o pozici vedoucího denní směny - to vše se dozvíte ve druhém dílu série Chad Vader.

Přepis titulků

Jsem vedoucí denní směny tohoto zařízení. Co je původem vašeho rozhořčení? Koupil jsem si tyhle chipsy a jsou prošlé. Ano. Cítím váš vztek. Je ve vás silně zakořeněn. Chci zpátky svoje peníze. Vypusťte svůj hněv, pouze vaše nenávist mne může zničit.

Jasně... Můžu mluvit s někým jiným? Srazte mě na kolena mocným hněvem a vezměte si, co vám náleží. Já říkal, že jsou prošlé? Myslím, že jsou v pohodě! Slabomyslný hlupáku! Tvá síla se nemůže rovnat s mou... Chad Vader, na pětce nutno uklidit zvratky. Úklid zvratků na pětce. Zdá se mi, že vy dva potřebujete více instrukcí, abyste mohli dokončit trénink. Ano, lorde Vadere! - Jsem tu už dva roky, nepotřebuju...

- Tvoje nedostatečná věrnost mne znepokojuje. Budu předstírat, že jsem zákazník. A vy se mnou budete jednat odpovídajícím způsobem. - Kapitáne Edwardsi! - Jsem Tony. Říkal jsem si, jestli byste mne mohl nasměrovat k mraženým potravinám. - Stojíme u nich. - Prohledej své pocity. - Vyciť tu odpověď. - Já nepotřebuju... - Kapitáne Wickstorme. - Ulička 5, pane. - Velmi působivé. - Tohle je kravina. Ještě jsme... neskončili. - Cítím v tobě potenciál, mladíku.

- Jo?! Ode dneška budeš mým učněm, Jeremy. Společně zničíme veškerou konkurenci a dobudeme potravinářský průmysl! - To by bylo hustý! - Ano. To bude... Ukliď to, Jeremy. - Promiň, že jdu pozdě. - Clarisso, děkuji, že ses dostavila na naše rande. Chci říci... setkání. Takže, chtěl sis popovídat o nových čtečkách čárových kódů nebo tak? - Bavíš se dobře?

- Právě jsem dorazila. Samozřejmě. Přikazuji ti, abys nám přinesl jídelní lístky! Vždycky mě zajímalo, proč ten oblek a ta helma? - Zranil jsem se při havárii. - Tys řídil motorku? Ne, kolo. Ztratil jsem kontrolu nad řízením, přepadl jsem přes svodidla a skutálel se dolů z kopce přímo do sopky. Panebože!

Ale můj bratr, který je velmi známý, mi poslal tento oblek. Nikdy si ho nemůžu sundat. Jinak bych zemřel. - Nerad o tom mluvím. - Ty chudáčku, to musí být strašné. Ano. Přikazuji ti, abys nám přinesl chléb! - Čau, Clinte! - Čau, kámo! - Slyšel jsem, že jste se s Chadem porvali.

- Porvali... Já tam stál a Chad se svíjel na zemi jako blbá želva. Prej želva. Říkám ti, kdyby tu byl Randy... Omluv nás, Lloyde. Musíme si s Randym o něčem velice důležitém promluvit. Čau, Chade. Jaké bylo tvoje "setkání" s Clarissou? Nebylo to setkání, ale rande! A já jsem zamilovaný.

Vsadím se, že se ti to líbilo... zažít trochu lásky. Cítím narušení energie obchodu. Je nekvalifikovaný, je hrubý k zákazníkům a má příšernou povahu. Chci to místo, Randy! Já vím, Clinte, ale Chad už je tu dlouho a mám pocit, že bych mu měl dát ještě šanci. Chci, abys... Chade, sakra, říkal jsem ti, abys mě přestal špehovat tou svojí rukou!

Ne, ne, já. To jste si vyložil špatně. - Není to tak, jak to vypadá. - Podívej, Chade... tohle byla poslední kapka. Už tak jsem ti dal šancí až až. Budu muset dát pozici vedoucího denní směny Clintovi. Ty dostaneš noční. Promiň. Sakra, jo! Vítej na noční směně, Chade. Překlad: B-hold Korekce: BugHer0, scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kua tak tenhle seriál je masakr,... sem rád že jsem objevil tenhle web. Kdybyste nevyhráli křišťálovou lupu, tak bych se sem nikdy nedostal. By mě zajímalo jak se ostatní lidi o videacesky.cz dozvěděli a jakto, že já ne...

180

Odpovědět

z tohohle umřu :-D na jednu stranu strašná blbost, ale při tom je to fakt p***l :-D

180

Odpovědět

nechybi tam titulky?

180

Odpovědět

A Chad je přitom takový sympaťák :) No ne? :D

180

Odpovědět

Dřív,dřív! je to super!! Chad se určitě se svou prohrou nesmíří :D

180

Odpovědět

tys řídil motorku?
ne kolo, ztratil jsem kontrolu nad řízením :D :D

180

Odpovědět

no zatim pomalej rozjezd, jsem z toho lehce v rozpacích.

190

Odpovědět

lol, tak toto je sila :-DDD

180

Odpovědět

Tak tenhle seriál se mi začíná hoooděn líbit :D :D I command you :D

180

Odpovědět

Přikazuji ti abys donesl jídelní lístky........
Přikazuji ti abys donesl chleba ......
xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD

180

Odpovědět

I command you to laught!

180

Odpovědět

Zednik: To nemusíš přikazovat. :-) Další díl tu bude v sobotu stoprocentně. ;-)

180

Odpovědět

I command you to translate anotherone :D je to supr :)

180

Odpovědět

ne,to nebude on :/

180

Odpovědět

Není ten uklízeč na konci Voldemort z VPM?

180

Další