SklepeníChad Vader (S02E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:142
Počet zobrazení:3 359

Nové vedení Empire Marketu zřejmě nebude tak laskavé, jak bychom se mohli domnívat. Ale o tom už více v dnešní epizodě, ve které se mimo jiné Chad s Jeremym dostanou do prekérní situace. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

POVINNÁ SCHŮZE ZAMĚSTNANCŮ DNES V 9 HODIN A pak vypukl boj. Bylo to úžasný, - protože Clint praštil Chada do hlavy... - Opravdu? Jo, Chad se sesypal jako pytlík... Ahoj, Chade... Neotravuje tě ten muž, Libbie? Ani ne. Hej, Lloyde, půjč mi na chvilku tu sušenku. Jasná páka, Chade.

Mě tedy otravoval. Ten byl dobrý. Máš ráda vtipy? Znám jich plno. Ne, vtipy moc nemusím. Ani konverzace. Raději tiše sedím a modlím se. Ano... To byl vtip, Chade.

Představuji si sebe v té helmě. Dobře, všichni se posaďte. Po týdnu na pozici vedoucího manažera tohoto obchodu - mám pocit, že mám větší pochopení pro to, co se tu děje... - A ten krocan... skočil tomu chlápkovi na hlavu. A začal dělat... Krocan. Randy celý minulý týden pracoval jako vedoucí noční směny a ode dneška to bude jeho stálá pozice.

- Chudák Randy. - Noční směnu ne! Já budu stále vedoucím manažerem, dokud se nenajde vhodná náhrada. Také bych ráda poznamenala, že Jimmy, náš noční správce, převezme pozici denního správce. Toto evidentně neovlivní jeho povinnosti nočního správce. Jak bude odpracovávat dvě směny? Kdy bude spát?

S okamžitou platností také zavádím několik směrnic a nařízení. - Pravidlo č.1: Síťky na vlasy musí být... - Pst! Libbie, rád bych se tě na něco zeptal. - Samozřejmě Chade. - No... - Rád bych, aby ses se mnou sešla v Keanově pizzerii... - Žádná románky na pracovišti. Pokud budete randit se svými spolupracovníky, budete mít VELKÉ problémy! Pravidlo č.4: Veškeré džíny musí být...

Kde se sejdeme? Už nic. Je to trochu nestabilní. Takže si oblékni rukavice. Rozchod. Chade, zjistila jsem, že je na čase překalibrovat náš bojler. Předpokládám, že víš, co to znamená a že se o to postaráš. To znamená, že musím sestoupit dolů do... sklepení! Tajuplného místa pro skladování přebytečných věcí, starých mléčných výrobků a tajemství.

Kapitáne, přesně na tomto místě se tváří v tvář seznámíte s vlastním strachem. A také se naučíte kalibrovat bojler. Vypadá to strašidelně. Odvahu, můj mladý učedníku. Tam dole odhalíte část své duše nebo stranu duše, jestli chcete, jež je temná. Rád jí říkám... temná půlka duše.

Dobře, jdeme na to. Určitě jsou tu nějaké p-p-příšery. Jo, to určitě jsou. Chade, nemyslíš si, že bys mě měl naučit bojovat, než půjdeme dál? Pravý bojovník nepoužívá své síly v boji. Používá je při utírání skvrn a čištění záchodů. - Chade... - Co to bylo? - Řeklo to mé jméno.

A velice svůdně. - Tady dole bude hrozně lehké se ztratit. - Jsem tady... Myslím, že to jde odtud. Chade, říkal jsem, že bude hrozně lehké... Chade? Chade? To ne! Kde to jsem?! Chade!

- Polib mě... - Libbie? Co proboha děláš tady dole? A kde jsi sehnala ty úžasné šaty? Pověz mi ještě nějaké další vtipy. - Poolib mě... - Ale co pravidla? Nemůžu je porušit. Můžu porušit pravidla! Pojď sem, kotě. Au!

Chade? Chade? Co to je? Odpad! Příteli. Hraj si se mnou. Pojď zpátky, příteli. Vypadá to, že jsem uvězněn v nějaké šachtě.

Jak trapné. Lloyd si ze mě zase bude dělat srandu. "Vzpomínáte si na toho bývalého vedoucího denní směny Chada Vadera?" "Ve sklepě jsme našli jeho kosti." "Jsem rád, že je mrtvej." Lloyde, jestli se odsud někdy dostanu, přísahám, že za to zaplatíš. Jeremy? Takže asi nejsi Jeremy.

Sklepení... Temná polovina duše. Chade, proč jsi mě zavedl sem dolů? Chade? Kdo je to? Je to kočka? Nebo jsi holub? Nejsi vtipnej!

Ne. Ne! Ne. Ne! Ne! POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Překlad: B-hold Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kruci už ať je další díl :D ta serie je čímdál tím lepší :D

180

Odpovědět

Chtel bych pracovat v takovem obchode :D

180

Odpovědět

ou konec dost dobrej, už se těšim na další díl

180

Odpovědět

Kapitáne, přesně na tomto místě se tváří v tvář seznámíte s vlastním strachem. A také se naučíte kalibrovat bojler. :D

180

Odpovědět

Kdosi - ak si nevidel star wars, tak netuším ako sa ti toto môže páčiť ;-)

181

Odpovědět

robot :-D

180

Odpovědět

lol prej robot :D

180

Odpovědět

Kdosi: Jakej robot prosimtě?

180

Odpovědět

LOL, netušil jsem, že robot může mít halucinace. Ale už se těším na další díl!

182

Odpovědět

No tak to su teda dost zvědavej na příští díl :D

180

Odpovědět

nemělo by by být místo tišše jen tiše??(00:36)

180

Odpovědět

Supeeeeeeeeeeeer díl :) už se těším na další :D

180

Odpovědět

chad to zas všem nandá :D

180