Kradení v obchoděTrénink Chada Vadera (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:4 186

V záverečném tréninkovém videu od Chada Vadera si posvítíme na jeden z nejvážnějších problémů - krádeže. Dozvíte se, jak postupovat, pokud uvidíte zloděje a jak se s ním následně vypořádat.

Přepis titulků

Vzhledem k nedorozumění s lidmi, jež tyto videa normálně vytváří, jsem se já, Chad Vader, rozhodl převzít úplnou kontrolu nad tímto projektem. Z toho důvodu bylo toto video natočeno a upraveno jen a pouze mnou. EMPIRE MARKET s. r. o. UVÁDÍ KRADENÍ V OBCHODĚ: BUĎTE VŽDY VE STŘEHU Tréninkové video zaměstnanců č. 5 Zdravím, tady Chad Vader. Viděli jste, co jsem právě udělal? Říká se tomu kradení v obchodě.

A to je téma dnešní lekce. Zapni si to. Akce! To bude dobrý. Zde máme zloděje. No, pro účely této demonstrace to budeme alespoň předstírat. Rozhodl se ukrást prášek na muffiny, takže si to strčí... do svých kalhot. - Strčí si to do kalhot!

- Víš, že tohle se ani nemusí péct? Lioneli, přestaň s tím. Zloděj si strčil krabici s práškem do svých kalhot... konečně... a pokouší se ji ukrást. Rozhlíží se kolem, jestli někdo... Ne, ne! Zloděj zahlédne přicházejícího zaměstnance. "Hej ty. Okamžitě zastav!" Teď ví, že má problémy. Zloděj se pokusí o náhlý útěk.

Pokusí se o útěk. - Tlačí mě kalhoty. - Arrgh, pro Kristovy rány... Ok, ok, akce! Zloděj se pokusí o útěk. Hej, já jsem kriminálník kámo. Mě nikdy nechytíš. A v tom se právě pleteš. Co to... sakra... Chade... Střih.

To bylo dobré. Potřebuji udělat ještě pár dalších. Dejme tomu, že se zloděj nepokusí uniknout, ale rozhodne se zůstat a bojovat. V takové situaci se musíte spolehnout na svou zbraň. Dej mi ten muffinový prášek! Ale no tak, Lloyde. Já jsem tě nechtěl doopravdy... Občas u sebe bude mít zloděj meč. Tohle ale žádného oddaného zaměstnance nezastraší. Teď tě usmrtím! Lloyde, spolupracuj se mnou.

Dobře. Zloděj má meč a vy ho musíte zastavit. - Připlížíte se... - To je dobrý, Chade. Tohohle zloděje zvládnu. - Jimmy, ne! - Říkám, že ho zvlá... - Meč v tomhle obchodě nemá co dělat. - Snažím se připravit zaměstnance na to, jak zvládnout zloděje. - Zloději u sebe meč mít nebudou. - To nemůžeš vědět. Zloděj je mocný nepřítel.

Může mít pod kabátem cokoliv. Meč. Granát. Harpunu, pokud je členem námořní pěchoty. - Mohl by mít... pásovou brusku... - Chade. Ten meč si teď vezmu. A pokud zjistím, že tu máš ještě nějaké zbraně, budeš ve velkým... Ať udělá zloděj cokoliv, musíte ho zastavit. Hej, ty.

Já tě naučím krást z mého obchodu! - Nemůžeš mě zastavit. Jednu ti vlepím. - Zásah. Zapletl ses se špatnou osobou ty bezmocný slabý starý muži. Ach, moje záda. Jsem zmlácen. Jsem poražen. Ach, proč jsem vůbec kradl? Tímto způsobem se vypořádáte se zloději, mí mladí učedníci. Bez ohledu na to, co jste slyšeli, zloději s sebou nosí meče. Navrhuji, abyste se naučili používat meč nebo alespoň nůž.

Nebo kyj. Připojte se ke mně, abychom mohli pokračovat ve vašem tréninku. Překlad: B-hold www.videacesky.cz Mlátí mě do obličeje... Sráží mě na zem... Proč jsem vůbec šel krást do obchodu?

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Navy SEALs nejsou mariňáci....

00

Odpovědět

prej -to je dobry chade ja toho zlodeje zvladnu... -Jimmy ne! - JÁ ŘÍKÁM ŽE TO ZVLÁ..... nej scena :D

180

Odpovědět

ta posledni scena je vazne boziii

180

Odpovědět

we are all doomed :D

snad se zase objevi v dalsich epizodach aspon jako duch:D

180

Odpovědět

Jak začal bojovat sám se sebou,z toho jsem nemohl :-D

180

Odpovědět

divnej Jimmy, to je můj vzor:-)

180

Odpovědět

vyborny jako vzdycky

180

Odpovědět

LOL jimmy :D

utoho jsem se hodně zasmál

180