Změna vizážeU Padoucha

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:316
Počet zobrazení:6 933

Ještě než Joker nasadil nový úsměv, vedl spolu s Lokim a Voldemortem plamennou debatu o správném padoušském vzezření.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Poslední objednávky! Bowsere... Falešným padouchům nenalejváme. Vždyť já jsem pravý! Říkali to v televizi. Prosím! Né!

No tak! Vážně? Tohle je asgardská kůže, ty pakoni. Šíleně se špiní. Nemůžeš udělat to kouzlo? Nech to zmizet. Jistě, že můžu! Ale o to nejde. A o co tedy?

Abych vypadal skvěle! Vzhled, to není jen tak. Pracoval jsem na tom roky. Něco jsem ukradl, něco si koupil... A něco dokonce vyrobil! Je to nejlepší kostým na place, je nenahraditelný! Fakt, jo? Nejlepší?

Tak proč ho na sobě nemáš komplet? Já... nevím, o čem to mluvíš. Ale víš. Fajn. Nesmějte se! Ta helma je pecka. A proto jsi jí už v Temném světě neměl? Koukni, to je Tesserakt!

Vážně? Kde? K popukání. Hovada. Tak se nečil. Ta helma je jedinečná. Je prostě tvoje. Člověk musí nějak vynikat. Mít něco speciálního.

Chceš třeba slyšet, jak jsem přišel k těmhle hadrům? No, od Batmana je asi mít nebudeš. Byly na zakázku! A jsou naprosto nedosledovatelné. Aby ne, když jsi z města plného večírků. Jo, tam u sebe určitě všichni tahají hůlky. Už jsem ti řekl, že mou hůlku nenahradí žádná laciná, plastová, vysávající, mudlovská..!

Když už mluvíme o náhradách. Musím říct, že tobě by změna šatníku prospěla, Voldy. Có? Co to meleš? Jsem Temný pán! Ten černý háv je super! Jak říká... A hrozně nudnej.

Nudnej? Tak co navrhuješ? Není nad pláště! Šupiny jsou vskutku funkční i děsivé. Ruce navíc? Podivné doplňky občas bodnou. Cylindr a knír. Klasika.

Co se trochu nažhavit ohněm? Nepřemýšlels o masce? Schová tvou tvář a skryje tvůj hlas. Což ovšem občas nedopadne úplně nejlíp. Jo, třeba že ti nikdo nerozumí. Co to říkáš? Co říkáš ty?! Tak co ty na to, Voldy?

Ne! Tak aspoň nos masku. Pomůže to s tím... Vždyť víš. Čím? Víš... Víš přece, že nemáš nos... Ne?

A dost! Stačilo! Jsem na pohled zlý i děsivý! Dospělí muži ze mě naříkají strachem! Děti se kvůli mně budí z nočních můr a zalekají se každého stínu na zdi! Všechny bytosti se mě bojí až do morku kostí... Co?

Co se děje? Nebelvír?! Loki! Podle mě jsou kostýmy zbytečnost. Co? Teď jsi naprosto k sežrání! Skvělý vlasy. Já tě zničím!

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U tohohle dilu by se uz popisky postav hodili, protoze spoustu postav jsem taky nepobral... ale potesil ten cokl ze "Vzhuru do oblak"

03

Odpovědět

"I will destroy you"

Jsem nevěděl, že Jack z Mass Effectu je taky padouch :DDD

00

Odpovědět

Tahle epizoda ve mně zanechala jedinou otázku. Jak mu můžou ty brýle držet. Lokiho kouzlem?

60

Odpovědět

Loki ovladá iluze.... pak sice na druhou stranu nedavá smysl ten vtip s helmou, ledaže by ji měl celou dobu na hlavě a iluzí ji jen skrýval :-)

21

Odpovědět

Chudák Voldy, vždycky to v tý knajpě vodsere :-D.

100

Odpovědět

Nicholsonův Joker byl stokrát lepší než ten Heatha Ledgera. To je bez debat.

1043

Odpovědět

Padouši z Firefly aneb Dvakrát dvě modré ruce, potěšili :D

320

Odpovědět

Omluvte mou neznalost, ale kdo byly ti 2 chlapici v obleku v rukavicich, jak mluvili o tech podivnych doplncich?

61

Odpovědět

"Two by two, hands of blue" takový dva milý pánové z Firefly :D

260

Odpovědět

já už si je nepamatuju :(

72

Odpovědět

tak trochu jsem čekala že na něj zařve Muflone :D nebo tak něco ale stejně je to skvělý

00

Odpovědět

Škoda, že tu od HISHE nebýva toho viacej..

151

Odpovědět

snažím se. :)

110

Odpovědět

Jo, teď jsem si všimla... Máte chybu v tagu Voldemort. Sice asi není moc pravděpodobný, že by někdo vyhledával podle něj, ale člověk nikdy neví :)

81

Odpovědět

Přesně, já vyhledávám jedině podle tagu Tom Rojvol Raddle.

381

Odpovědět

Chci celovečerní film z padoušské hospody. :D

692

Odpovědět

Tie lokiho pranky :D :D LOKIIII

371