Oscaři za nejlepší film 2019U Padoucha

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:7 721

U Padoucha dnes přijde řeč na vyhlašování Oscarů, které nás čeká už v noci na pondělí! Kdo promění nominaci na nejlepší film roku 2018?

Seznam nominovaných: FavoritkaViceBlacKkKlansmanRomaBohemian Rhapsody, Zrodila se hvězda, Zelená kniha, Black Panther.

Přepis titulků

Být pořádným záporákem, to je pořádná fuška. Šíření nenávisti vás pořádně vyšťaví. Chcete vládnout světu? Občas si chcete zajít někam, kde všichni nesnáší váš ksicht. A kde záporáci sdílí váš hněv. Chcete být ten zlej, hrdinové jsou všichni stejní. A chcete si zajít někam, kde všichni nesnáší váš ksicht.

- Proč tak smutně, chlapáku? - Nenominovali mě na nejlepší film. Cože? Neslýchané! Já vím. Bylo to vyvrcholení 10 let, tří fází a skoro 20 filmů. Vše vedlo k mému nástupu. - Konečně nastal tvůj čas. - Nastal můj čas! Řekl jsem, že to udělám, a udělal jsem to. Může někdo další říct, že vyhladil půlku vesmíru? Ne. Možná jsi vyhladil ty, co by ti dali hlas.

Já vím, proč tě vynechali. Protože jsi zabil Groota, ty fialovej ksichte! - Proč jsi to udělal? - Ještě se přes to nepřenesl. O co jde? Stejně to bude mít pokračování. Navíc je to vzácné. Palpík neviděl Oscara skoro 40 let. Co ty filmy mají, co já nemám? Favoritka? Holky, co se perou? To mám taky! Viděli jste epický souboj hrdinek a Proximy Midnight? Jo, jsem stejně sexy jako Emma Stone a Rachel Weisz.

Vice? Kontroverzní a děsivá politika? A já jsem jako vosk? Tohle se mi líbilo. Zkorumpovaná vláda, to je moje. Bohemian Rhapsody? Nadčasová hudba a rebelové? A ti pitomí Strážci jsou jako co? Nevím. Zeptej se Groota. Aha, to nemůžeš, protože je mrtvý. Nebo BlacKkKlansman. Narušení nenávistné organizace. Avengers mi to dělají celou dobu.

Asi jo. Ale musíš uznat, že Roma je mistrovské dílo. - To jo. - Jo, super film. Protože je to černobílý, intimní a ohromující kinematografický počin? No jo, bylo to super. Ale já jsem i na Netflixu! Moc dlouho už nebudeš! - Co to... - S myšákem si nezahrávej. Dobře...

Zrodila se hvězda. Už potřetí. Hvězdička? To je toho. Já umím házet měsícem. Měsícem, zatraceně! Hrál tam Bradley Cooper. Víte, kde Bradley Cooper nebude? Budeš to omílat pokaždé, když přijde řeč na Strážce? My jsme Groot! A co Zelená kniha?

Skvělý film, se kterým nemá tvůj příběh nic společného. Ne, ale je tam strejda Aaron z Paralelních světů. - Ten měl být taky nominovaný na nejlepší film! - Díky. Ano, ale byl to animák, navíc podle komiksové předlohy. Je vzácné, když takový film získá nominaci na Oscara. Tvůj film nominovali na osm Oscarů! No jo vlastně. Ale ne na nejlepší film. Filmy podle komiksové předlohy nejsou nominovány na nejlepší film. Tak to prostě je.

- Až doteď! - Oscarešek! - No jo, paráda! - Doufám, že vyhrajete. No jo. Omlouvám se, Thanosi. Já si z toho snad lusknu... Omlouvám se, není to ono. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

..s myšákem si nezahrávej !!!

60

Odpovědět

jen malá poznámka: Zrodila se hvězda, je 4 film podle stejné předlohy a ne třetí. A Bradley Cooper mluví za Rocketa a ne Groota

53