Do boje!U Padoucha

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:505
Počet zobrazení:8 646

Je tu další animované video od skupiny HISHE. Na delší dobu ale bude poslední. A to zejména proto, že vám chceme přinášet ty nejčerstvější parodie na nejnovější filmy, ale kluci z HISHE nejprve musí přes blockbusterové léto nastřádat munici. A proto se s dalšími parodiemi této originální skupiny vrátíme zase až po prázdninách.

Přepis titulků

Jak dlouho už se ti dva řežou? Asi od roku 2004. Ale no tak! Vy dva, řiďte se podle pravidel! Povoleny jsou jenom souboje bossů! Barmane! Páni! Víc boží by to bylo s hůlkou. S hůlkou?

Světelný meč je daleko elegantnější zbraní. No jasně! To je tááák elegantní. Už nemáme žádné pořádné bitvy. Ale no tak, vetřelec byl útržkovitý. A útržkovitost respektuju. Ale já myslím opravdovou bitvu, ne vyčichlé sci-fi fackovačky. Bitvy mezi armádami obávaných nepřátel jako za mých časů.

Bitvy, před kterými se národy otřásaly, oblaka se zatemňovala a dětská srdce naplnil... KHAN! Ale no tak, chlapi! K něčemu jsem se dostával. Jo, to muselo být vážně zajímavé. Takže, Khane. Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, tvrdí, že už dneska nejsou pořádný bitvy. - Chceš se k tomu vyjádřit? - No, vzpomínám si, jak jsem Kirka totálně ponížil na Kronosu. Nemyslíš snad to, jak jsi jenom stál a nechal ho, aby tě mlátil?

To bylo děsně nudné! Ale právě jsem porazil asi padesát klingonských válečníků. To se mi líbilo! Prásk, prásk! Pích, pích! Exploze! Dobrá práce. - Ale nechal jsi ho, aby tě praštil. - To protože jsem lepší v každém směru. Ale to není bitva! Nikdy bych nedovolil, aby hrdinovi prošlo, že mě praštil. Zařval bych na něj: "Teď tě za to zničím!"

- Pak bych na něj namířil svou hůlku a vystřelil zelenou magii. - Souhlasím s Khanem. Je zábavnější nechat hrdinu, aby tě zmlátil, protože mu tím říkáš, že ti nemůže ublížit. To mi připomíná... Chceš vědět, jak jsem přišel k těmhle jizvám? Ne. Já dávám přednost naprostému zničení svých nepřátel. Jako třeba tehdy, když jsi zklamal při totálním zničení nemluvněte? - Dostal tě! - To bylo ale kouzelnické nemluvně! Na druhou stranu, kdybych byl nadřazenou bytostí se siperkrví, tak bych se neměl čeho bát.

Akorát toho, že bych byl na tři sta let ve stázi. Možná by tě superkrev ochránila před proměněním v hromadu rozfoukaných šupin, když jsi prohrál. Znovu! Stěr! Nesnáším vás, chlapi! ZLODUŠSKÁ HOSPODA "Do boje!" Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Tak jo, Voldy.

Chceš bitvu? Tohle ti udělá radost. Palcová válka! Tak jo, nemůžu se na tebe už dál zlobit. - Padám odsud. - Jedna, dva, tři, čtyři... A palce už se kříží! Mám tě! Prohrál jsi! Tak jo, dáme si repete. Jedna, dva, tři, čtyři...

Děkujeme za návštěvu této plně vyzbrojené a funkční zlodušské hospody. Klikněte na odběr! Nebo klikněte sem, abyste svým hněvem zničili celou planetu. No tak! Cítím váš vztek. - Klikněte hned a budete... - Hej, barmane! Promiňte, musím se vrátit k práci. - Zničím tě!

- Zase jsem tě dostal! - Ale no tak! Podvádíš!

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Až díky tomuto videu jsem zjistil, co je cílem Palcové války.. jeeeee!

77

Odpovědět

hm narazka na pub s hitmanem a supermanem ? ;D

010

Odpovědět

V pozadí jsou obrazy, které naráží na Mechanický pomeranč, Hory mají oči, Rocky IV, Psycho... a další nevím, například to nakousnuté jablko.

61

Odpovědět

Tak nakousnuté jablko je jasné, ne? Přece Sněhurka :D

101

Odpovědět

asi tam bude i věž s okem z LotR

50

Odpovědět

Nemůžu přijít na přívěs a knírek. Ale díky za postřeh, nevšimla jsem si napoprvé.

00

Odpovědět

Z těch tří znám jenom Jokera. Co je zač ten Khan a ta mrtvola uprostřed?

425

Odpovědět

Děkuji všem za záporné palce - když už jste si dali tu snahu klepnout, mohli jste i napsat o koho se jedná, ne každý sleduje Star Trek nebo pohádky typu Harry Potter.
Alespoň pan Google nebyl takový omezenec a osvětlil mi situaci...

1010

Odpovědět

+Radek.PriborskyHarry Potter, pohadka? No nevim. Tolik mrtvejch jsem ve filmu dlouho nevidel :)

117

Odpovědět

+Radek.Priborskytam někdo umřel, já myslel, že se mění v duchy

75

Odpovědět

Jen tam projel Dalek, tak si mě získali :D

321

Odpovědět

Nechápu co tam dělá predátor? Ten není záporná postava. Ženy, děti a bezbranné muže nezabíjí, pouze ozbrojené kteří jsou pro něj výzva a rovnocenný soupeř!

184

Odpovědět

Tlačítko pro zničení celé planety svým hněvem odkazuje sem:

https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_2627970389&feature=iv&list=PLimhOT0Avg-QSvruvslGUUALuwGkxOZtf&src_vid=Ki6-BmrWgmE&v=APYU6my8Efo

:-D

181

Odpovědět

Odpovědět

Skara! To tlačítko nefunguje :(

26

Odpovědět

2:29 předpokládám, že to mělo být "sUperkrví" ;)

101

Odpovědět

Stejne jsem nepochopil proc byl Khan zaporak, celkem sympatak, skoro bych rekl ze to byl hrdina :-)

423

Odpovědět

Já zas nechápu, proč je SuperMan považován za kladného hrdinu ;)

1328

Odpovědět

Odpovědět

D'oh !!! Nevšiml jsem si, že už jsi to sem dal. :-)

31

Odpovědět

Hlasovala bych pro Záporáckou hospodu, dokud je tu jen jeden díl.

Zloduch je lepší slovo než záporák, ale zlodušská je hroznej patvar, to sš mi škrábe zornice.

Jinak díky za překlad!

632

Odpovědět

Mně naopak přijde slovo záporácká podstatně horší, než slovo zlodušská. :-)

693

Odpovědět

+Tceldje fakt že Dr. Horrible je taky zloduch, ale záporákem bych ho nenazval

91

Odpovědět

Já myslím, že by stačilo zachovat stejný slovosled jako u Kavárny superhrdinů, tedy nikoli Zlodušská hospoda, ale Hospoda zloduchů.

211

Odpovědět

Ten Dálek tam :D

652

Odpovědět

To cerveny tlacitko na konci nefunguje :D. Asi se budu muset vratit ke starymu kouzlu konec sveta pomoc klaves control alt a delete.

254

Odpovědět

Funguje, ale musíš bejt na youtube.

182

Odpovědět

+BullOverVillains are stupid.

10

Odpovědět

To mě na prázdninách štve, že spousta všemožných sérií si dává pauzu.. :-(

321

Odpovědět

uplne je chapu ze si davaj pauzu kdyz serou videa jak na bezicim pasu.

202
Další