Ulice rovnosti

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:600
Počet zobrazení:8 952
Pro některé bude Ricky Gervais do konce života šéf David Brent z originálního britského Kanclu. A i když Ricky Gervais v poslední době přešel ve svém seriálu Derek na trochu depresivnější notu, dnes tu pro vás mám videoklip optimističtější a Rickyho v něm uvidíte v netradiční poloze jakožto zpěváka.

Přepis titulků

Vezmu tě teď do ulice Rovnosti, nikdy nevíš, jací lidé tě tam pohostí. Na konci ulice je zlatá brána, nech ji milovat, nenávist jí není dána. Do ulice Rovnosti se mnou teď zajdi, přiveď tam další lidi a fajn život tam najdi. Knihy nemají obaly, hned číst se může, soudí se jen tvá slova, nikoli barva kůže.

Jsem jako John Lennon, akorát já věřím, že je nebe. Místo, kde je každej vítán, všichni multikulturální bratří. Kde je nenávist staromódní, to láska dneska letí. Dokonce i pro lidi z Lucemburska. Nebo z jiný země, kterou byste mohli ignorovat. Z Tonga. Nikdy v životě jsem na ni nepomyslel, ale když potkám týpka z Tonga, tak pokecáme v plynulý tongštině tady v ulici Rovnosti. Přijetí.

Vidíš toho keňskýho kluka s šíleným pohledem? Může bejt úplně normální, hned ho nezobecňuj. Černoši nejsou magoři, tlusťoši nejsou líní a trpaslíci nejsou děti. Nemůžete si je dobírat, mají vlastní práva. Vlastně si ani nemyslete, že můžete, oni nejsou shovívaví. Já to zjistil po zlým, teď je mi fuk, jestli jste Rus nebo Španěl. Každej je soudruh a compadre. Klidně buď napůl gay, žena s tmavou pletí, s jednou nohou, bez nohou, hlavně že máš srdce.

Transgender, homo, hetero, lesby, s každým můžu bejt kámoš. Ale jen kámoš. Chceš bejt někde, kde budeš vážně volnej? Tak věř, že tím místem je ulice Rovnosti. Víš, co tě tady může čekat, všechno je tu fér, tak se svez na mým invalidním vozíku rovných příležitostí. Pojď se mnou do ulice Rovnosti, nikdy nevíš, jací lidé tě tu pohostí. Na konci ulice je zlatá brána, nech ji milovat, nenávist jí není dána. Ulice Rovnosti.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video mi nejde spustit, má tu někdo taky takový problém? :(

00

Odpovědět

Pokaždé když slyším zpívat Rickyho Gervaise vzpomenu si na tohle http://www.youtube.com/watch?v=Jc20vMz0V7Q :D

230

Odpovědět

Dobrej vtip, prej rovnost :D

245

Odpovědět

Hezké, jen mi to trochu přijde jako podprahová reklama na multikulti...

2415

Odpovědět

Jo, to už jsem viděla, když jsem se dívala na Red Nose Day, haha. (musím říct, že tento ročník byl perfektní.DT a John Bishop v sobě ? No pardon, ale to bylo geniální ! :D)
A ještě byl jeden klip před tímhle.To bylo o tom, jak ho točili.

180

Odpovědět

Multi-kulti v dněšním světě? Neexistuje....bohužel. Lidem něco chybí (nebo nadbívá) v povaze aby dokázali žít v takové Ulici rovnosti bez předsudků. Snad za pár století...

212

Odpovědět


Odpovědět

Ricky Gervais + raggae = Not bad

202

Odpovědět

Pamatují oni v Ulici rovnosti na asiaty?
Protože ve videu ani jeden nebyl a ani nezpívali o muži se žlutou pletí :-D

1912

Odpovědět

Jeden ve videu je... ten fízl co mlátí ty smrady :)

220

Odpovědět

je to cernobile jasne ze tam neuvidis asiaty

200

Odpovědět

sere me jak je tam ta "vsuvka" toho rapera :D Gervais to ma mnohem lepsi :D

2121

Odpovědět

Hehe, jasně, ono tohle je dělané v tom stylu Davida Brenta - tj. plnou hubu keců o tom, jak všechny podporuje, má rád a třeba absolutně není rasista - ale přitom tam lidi hned škatulkuje, na Arabáka se podezřívavě mračí a směje se, když se gayové drží za ruku, ale jakmile se líbají, tak má výraz "no fuj, si děláš pr...".

Prostě starej dobrej Davča z Kanclu.

221

Odpovědět

Ten "arab/muslim" je Sikh(pravděpodobně Ind). Sikhismus je naprosto rozdílné náboženství co se týče prezentace než islám.

202

Odpovědět

aj vam pride ricky viacej sympatickejsi neoholeny? :) inak klip super, pekne optimisticke :)

186

Odpovědět

Nesnasim rap, nikdy sem to nechapal proc tam musej v kazdy vete mit nejake vulgarni slovo, ale tohle se mi libilo a bavilo me to, za me 10*

1812

Odpovědět

Není rap jako rap.

201

Odpovědět

Nesmíš soudit rap podle současný podoby.. to je prostě ostuda Hip Hopu.. když se Hip Hop začínal pořádně prosazovat v 80. letech tak to byl nejpohodovější žánr pro mladou generaci.. když se koukneš na texty tak to nebylo o penězích, autech a holkách, ale prostě o "having fun".. jenže to potom změnil gangsta rap a od tý doby klasickej old school vymizel nebo se přesunul do undergroundu..

180

Odpovědět

No ten Gervaisův refrén je spíš reggae.

191

Odpovědět

Chápu, že se někomu nemusí něco líbit, ale když je to na základě vulgarity, tak to akorát ukazuje na tvou omezenost. Pochybuji o tom, že ty sám nemluvíš nikdy sprostě a stejně tak pochybuji, že považuješ například Bukowskiho za brak, nebo že si zacpáváš uši když dávají v televizi Pulp Fiction, tak si nech ty moralistický žvásty.

196

Odpovědět

+ Ricky Gervais je sám dost často vulgární :D

190