Umírající mobilCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:4 658

Jak to vypadá, když vás opouští váš nejbližší, mobilní telefon, ukáže partička CollegeHumor.

Přepis titulků

Pane Trappe... Udělali jsme vše, co bylo v našich silách, ale váš mobil umírá. Cože? To ne. Ještě před třemi hodinami měl 100 %. Obávám se, že mu zbývá 20 %. Tento stav je v lékařských kruzích známý jako "v podstatě už skoro mrtvej". Můžu ho vidět?

To ne, proboha. Já věděl, že tu nabíječku nemám nechávat doma. Jseš tak divně horkej. Tohle všechno je moje vina. Ale ne, to neříkej. Je to tak. Byl jsem na Twitteru, fotil jsem si na ulici roztomilý pejsky... Na ty fotky se stejně nedívám! Nevím, proč je fotím. Jsem tvůj mobil. Na tyhle hovadiny jsem vždycky připravenej. Nemůžu se na něj dívat. Nemohli bychom ho zapojit? Doneste nám prosím nabíječku!

Pane Trappe, váš mobil už je dost starý. Takovou nabíječku má jen Todd z účetního. - Fajn, tak jdeme pro ni! - Obávám se, že Todd ji půjčuje dost nerad. Chápu. - Kolik mu zbývá času? - Těžko říct. Mobily s 20 % mohou klidně žít spokojený život další 2, 3, klidně i 5 hodin. Někdy se ale stane, že z 20 % skočí rovnou na 1 %. Během chvilky. Bezdůvodně. - Proč by to dělaly?

- To nevíme. Lékaři to nazývají "dost otravným". Nemůžeme něco zkusit? Třeba tu věc, kdy zavřeme všechny otevřené aplikace? - Tohle baterii neprospívá. - Vážně? - Zkusím to. - Ne, no tak. Ne, šetřete se. Jsem mobil! Tohle je moje práce! Je zde pár možností, jak mu prodloužit život. - Cokoliv! - Můžeme zapnout režim letadlo. To zní skvěle.

Zapneme ti režim letadlo. Bude to dobrý. - Režim letadlo? Ne! - Jiná možnost není! Řekl jsem ne! Jsem mobil. Co by to bylo za život? Nemohl bych používat žádný aplikace, ani bluetooth... Má vůbec smysl být zapnutej? Něco udělat musíme! Nemůžeme ho dát do rýže? Dáme ho do rýže! Doneste pytel rýže a hodíme ho tam! To je pro poškození vodou. A funguje to vůbec? Zkusím to.

Ne, pane mobile, šetřete se. Vím, o čem mluvím. Je to rýže, ne kouzlo. Bože. Já jen... Doufal jsem, že budeme mít víc času, víš? Chtěl jsem toho ještě tolik udělat a na tolik se tě zeptat. No tak. Víš, že mě se můžeš zeptat na cokoliv. Kolik je Goofyho synovi ve filmu Goofy na výletě? S Katie se o tom vždycky hádáme.

Musím znát odpověď. Čtyrnác... Je mu čtrnáct let. Mobile? Mobile? - Byl to dobrý mobil. - Ne, stál za hovno. Omlouvám se, tohle musím vzít. - Zdravím vás, Dr.

Fredericksi. - Dobrý den. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V týdnu jsem psal, že Studio C je pořád ještě horší než nynější količ tumor, ale je rozdíl je jako mezi zavřenou a otevřenou zlomeninou. Od dob Trooperů, POV videí a dalších skutečně humorných a zábavných dílek Vysoké školy humoru došel nový mančaft jen k toporným a křečovitým banalitám školy pro momentálně zaostalé kde hádanka "Co je stožár?" Přece dva padesátižáry," ceněna jako poslední výkřik komedie.

70

Odpovědět

To video je skor pre americke masy... ale ja som sa aj tak celkom bavil

03

Odpovědět

Tohle je ale už fakt odpad. Tohle je tak na grcku a potom to ještě pochcat aby to smrdělo a odradilo co nejvíc lidí. Možná to i posrat jak špatná ta tvorba je.

107

Odpovědět

skvostná recenzia

32

Odpovědět

preco je, ako umierajuci mobil zobrazeny afroamerican person? skanadal

26

Odpovědět

Ruku na srdce, vy byste jim nepřál skoro všem stejný brzký osud?
Buďme trochu humánní — smrt je vlastně vysvobození.
(a ještě douška — oni sou už myslím v početní převaze)

37

Odpovědět

Co se takovýchhle videí týče, vedou rozhodně Foil Arms and Hog.
Human Smart Phone - Foil Arms and Hog

10