Kdyby byly ve všech filmech mobilyCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:726
Počet zobrazení:6 867

Mithril s Phoebe bohužel z technických důvodů a následného nedostatku času nestihli tento týden přeložit nový díl Begin Japanology, takže se tu objeví až příští týden.

Přinášíme vám další povedené video z dílny College Humoru. Jeho tvůrci si položili jednoduchou otázku: Jak by to vypadalo, kdyby ve všech filmech používaly hlavní postavy mobily? Výsledek můžete vidět sami. Do komentářů nezapomeňte napsat, který film vás pobavil nejvíce.

UPOZORNĚNÍ: Video obsahuje spoilery, takže pokud jste nějaký ze zmíněných filmů ještě neviděli a nechcete si zkazit překvapení, přeskočte ho.

Přepis titulků

Když jsem byl malý, máma mi vždycky říkávala, že život je jako bonbo... - Prosím? - Ahoj, Forreste. - Jenny! - Jo. Jsem doslova za rohem, takže když tak přijď. Dobrá, Jenny. KONEC ZÁHADA BLAIR WITCH Sakra!

Kde to jsme? Nejspíš jsme se ztratili, ale budem v pohodě. Zrovna jsem psala mámě. Prej tu bude do 12 minut. Není to čarodějka? Ne, to jsem jen já. Dáš si? KONEC LABYRINT Pokud chceš jít dál, musíš vědět, že jeden z nás vždy lže.

A ten druhý vždy mluví pravdu. Mně je to upřímně u p*dele. Mám Google Maps. KONEC Pěkně se usaďte a poslechněte si příběh o statečných námořnících.

Ztratili se, zavolali o pomoc a teď jsou naprosto v pohodě! ZÁPISNÍK JEDNÉ LÁSKY Prosím? Allie, tady Noah. Tvá matka před tebou asi schovává všechny dopisy, co ti posílám. Jaký dopisy? No vidíš. Čekám venku v autě.

KONEC SÁM DOMA Pjosím? Kevine, tady máma, poslyš... Jdi k nějakýmu kamarádovi. KONEC Váš hovor byl přesměrován do hlasové schránky. Tady Romeo, mluvte. Romeo, ahoj.

Tady Julie. Hele, dneska večer budu předstírat svou smrt, tak hlavně nejanči. KONEC KLUB RVÁČŮ Chci pryč z toho Klubu rváčů. Zavolám Tylerovi. Váš hovor byl přesměrován do hlasové schránky.

Tady Jackova hlasovka. Prosím, zanechte vzkaz. KONEC Už to vážně radši vypněte. Není o co stát. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejde :-(

00

Odpovědět

Tak nejlepší Fight Club a Rome and Juliet, zbytek nuda...

181

Odpovědět

babosh: "His name was never given in the book. They needed a name for the screenplay to put next to the character's lines so they just put Jack in there for the hell of it. But his name is really…. I have no idea." — Chuck Palahniuk, autor Fight Clubu

181

Odpovědět

Taan ma pravdu..

180

Odpovědět

To Taal: Na služební cestě se Jack seznámí s Tylerem Durdenem, který mu nabídne příbytek pod podmínkou, že mu vrazí pořádnou ránu. --- CSFD

190

Odpovědět

Viktor: Tak si to nemysli.

182

Odpovědět

Taan:

Eh? Jeden z nás si v tom případě ten film pamatuje úplně blbě. A viděl jsem ho sice před dlouhou dobou, ale stejně si myslím, že já to nejsem.

183

Odpovědět

Pjosim? :D

181

Odpovědět

Ale v Klubu rváčů nikdy nebylo řečeno, jak se vypravěč jmenuje... :)

182

Odpovědět

Nejvíc mě pobavila asi ta scénka s Romeem a Julií, ale Záhada Blair Witch taky neměla chybu (i když ten film mě v originále až tolik nezaujal).

180

Odpovědět


Odpovědět

jak se jmenuja ta písnička s námořníkama, ví to někdo ?:D

181

Odpovědět

Prislo mi to celkem trapny a nudny. Kdybych mel rict, co bylo nejlepsi, tak asi ten romeo.

1811

Odpovědět

Klub rváčů absolutně super!!!!

181

Odpovědět

Na dnesni BJ jsem se tak tesil :(

180

Další