Únos

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:8 230

Už se vám někdy stalo, že vás unesli mimozemšťané? Jak to probíhalo? Protagonistu ve skeči od komediální dvojice Chris & Jack, konkrétně Chrise, jeden takový mimozemšťan unese. Koukněte se, co s ním bude provádět.

Přepis titulků

Co to sakra je? Takže vy jste Dave? Tohle je váš první únos, Dave? Vy jste mimozemšťan? Ne, to jste teď podle mě spíš vy, Dave. Jen si z vás utahuju. Jak se dneska máte? Vím, že jste nervózní, ale tímhle jsem si prošel už milionkrát. Nemějte strach. Co se to děje?

Takže Země. Znáte Karen? Cože? Ze Země. Myslím, že je to Karen. Na Zemi je spousta Karen. No dobře, za pokus to stálo. Dobře, mohl byste zakašlat? Výborně, zadržte dech. Výborně a zadržte krev.

Cože? Dobrá, koukněte se sem. A teď sem. Perfektní. Teď se koukněte do téhle dimenze. A do této. Nic nevidím. To je škoda. Co počasí?

To u vás máte? Jo. Co má tohle všechno znamenat? Proč jste mě unesli? Jenom kontrolujeme, jestli se lidské bytosti dají považovat za inteligentní životní formu. Slyšíte to? Jo. Dobře, co tohle? Ne. Dobře. A co tohle? Ano, ano!

Proboha, zastavte to! Dobrá. Výborně. Teď se vysvlečte z kůže, nestyďte se. To nedokážu. Pravda, lidé, promiňte. Hlava děravá! Dobrá, tak co tu máme? To souhlasí. A úsměv! Výborně.

Typické. Dávají na Zemi Klarvonsovy největší Flinxy? Ten seriál miluju, je to fakt sranda. Nemám kabelovku. Jak se vždycky Gorchop dostane do potíží. To ne. Co je? Co se děje? Jasně.

Tohle nejspíš neuslyšíte rád, Dave. Řekněte mi to narovinu. Dave, obávám se, že se nemůžete teleportovat. To jsem nemohl nikdy. Jasně, na Zemi, ale na Andromedě nebudete moct. Chci to nechat přezkoumat. Nikdo vám nebrání nechat se znovu unést, ale už jsem tu měl spoustu lidí, kteří žili šťastné životy bez možnosti skákat časoprostorem.

Myslím, že to zvládnete. Dobrá. Takže prošel jsem, nebo... Ne, lidi jsou idioti. Ale nevěšte hlavu, tohle není jediný způsob, jakým to měříme. Lidské bytosti jsou zázračná stvoření. Tak křehká, a přitom tak odolná. Jejich existence by neměla fungovat, ale prozatím se jí to nějak daří.

I když lidské bytosti nejsou inteligentní, jsou schopny projevit lásku, vyjádřit krásu. Lidské bytosti jsou způsobem, jakým se vesmír dívá sám na sebe. To bylo nádherné, děkuju. To nikdy nezapomenu. Sledovací čip nainstalován a vymázání paměti dokončeno. Překlad: MultiZaklinac www.videacesky.cz Dobrý den, můžete prosím zkontrolovat mé poslední vyúčtování? Vidím tu totiž mimořádné konzultace ve výši 1 836 000 240 dolarů a 12 centů.

12 centů.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Emzáci dávají přece satelity do zadku :D

50

Odpovědět

Ty propisky mají od nás, nebo my od nich?

160

Odpovědět

To je ale slizkej emzák. Dobře, že mažou tu paměť. Při vzpomínce na ten jeho ksicht bych skočil do černý díry.

120

Odpovědět

Na konci je jeste scenka, ktera neni prelozena :)

30

Odpovědět

Doplníme, moje chyba u korektury.

22

Odpovědět

+BugHer0Jsi zapomněl? To nic, tvojí paměť vymazal mimozemšťan :D

251

Odpovědět

+5825Tak to me museji unaset kazdy patek :D

90