Kdo je mimozemšťan?

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:5 341

Na vesmírné stanici je pěkně horko a posádka musí zjistit, kdo z nich je nebezpečný mimozemšťan, který se ostatní chystá spořádat.

Další kousek od dua Chris & Jack.

Přepis titulků

Překlad: heindlik www.videacesky.cz Musí existovat jiný způsob. Ta mimozemská věc je v jednom z nás, sakra. Musíme svoji krev otestovat patogenem a zjistit, kdo to je, než zase dostane hlad. Prostě to udělej. Žádná reakce. Jseš čistá. A co ty, Quayi? Kde jsi byl, když napadli Martineze? Pohřbíval jsem svoji ženu.

Proboha. Nic. Shermane. Jseš na řadě. Jo, já... Nevím, jestli to je dobrej nápad. Přijde mi to nehygienický. Jinak to nejde. Musíme zjistit, kdo je nakaženej. Vážně? Jinak to nejde? Musím souhlasit tady se Shermanem, lidi.

Nejsem si moc jistej tady tím... testováním. Sherman se jen bojí, co zjistíme. Jo tak... Myslíš, že je to on? To teda ne! Jen se mi moc nechce řezat se do ruky použitým nožem. - Vždyť ho zrovna dezinfikoval. - Tři vteřiny před ním mával zapalovačem. Jo, to není moc důkladný. Tohle asi vynecháme. Když mi dáš dentální nit, dám ti trochu krve. Když smícháš krev se slinami, kontaminuješ vzorek, Shermane.

Fajn, takže rezavej nůž od krve nás všech je v pohodě? - Čím víc se bráníš, tím spíš jseš to ty. - To je fakt. Jseš podezřelej. Tady ale nejde o mě, jde o princip. Co když moje krev zareaguje kvůli problému s testem? Jak vůbec víme, že je přesnej? To je dobrá poznámka. Jak to víme? Možná ten test není dobrej... Ten test vyvinula moje žena těsně před tím, než ji zabili. - Dala mi ho s posledním vydechnutím. - A mě to mrzí. Všichni jsme tu někoho ztratili...

Ale ona už tady není, chápeš? To budeme věřit jí a mně ne? - To zní pokrytecky. - Jak vůbec víme, že je to mimozemská věc? Jasně, nemůžeme najít to embryo vytěžený z jádra toho meteoritu, ale hledali jsme všude? Rozhlédněte se, tolik... Fakt tady všichni prohledali každou skulinu? A je ten mimozemšťan určitě zlej? Možná je hodnej, jen podrážděnej, protože ho po 30 000 letech vzbudili, a náhodou se živí lidským masem, což ale není nic osobního, je prostě takovej...

- Třeba je hodnej. - Jo, napadlo vás to? Nebo chceme dělat nechutný krevní testy, protože nezvládáme ani sami sebe? Dost! Tu krev z tebe dostanu. Je mi jedno, jestli to bude z palce, nebo z tvýho zatracenýho krku. Hele, klídek. Počkejte.

Kliď se mi z cesty! Když vidím mimozemšťana, poznám ho. Jseš si jistej? Nebo máš spíš problém poznat, jak vypadá přítel? Lidi, lidi... No tak... Tenhle týden byl šílenej. Viděl jsem, jak týpka táhli za tlustý střevo, jak kapitánce kompletně ustřelili hlavu... Bylo to šílený.

Ale víš, co jsem ještě viděl? Jak Kara pomohla Martinezové s Wi-Fi, jak Richards válel v Krycích jménech... Obloha, čtyři? To jako fakt? Viděl jsem, jak Quay pomohl mně, vašemu poslednímu přírůstku, který nikdo neznal a nemusel mu věřit, aby se cítil vítaný a jako doma, nehledě na to, odkud pocházím. Jsme tým, lidi. Záleží nakonec vůbec na tom, kdo z nás je ten mimozemšťan?

Nejdůležitější je, že jsme všichni pohromadě, že jo? Že jo, Richardsi? Tak co vy na to? Podáte si ruce? Mám tě rád, kámo. Cože? Sherman byl ten mimozemšťan? Vždycky mi přišel milej, nikdy se nezmínil o mý divný kůži, očích nebo hlasu.

Popravdě jsem si chvíli myslel, že jsem ten mimozemšťan možná já. Trochu se mi zhoršila ta vyrážka, co? To z tebe mluví nízký sebevědomí. Jen se ti to zdá. Jako bych měl jakousi tělesnou dysmorfii. A když se vidím, řeknu si: "Možná jsem mimozemšťan."

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem rád, že to nakonec nebylo tak trapné, jak se to celou dobu tvářilo. :-)

92