K čemu je dobrý vesmír?

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:427
Počet zobrazení:6 564

Vesmír je stále záhadné místo, ovšem pokud nejste běloška kolem 20 let. V tom případě má vesmír jeden jediný účel. Sám Bill Nye vám ho vysvětlí.

Přepis titulků

Vesmír. Po staletí se lidstvo snaží porozumět tomuto obřímu shluku energie, plynu a prachu. V posledních letech byl učiněn ohromující objev, který změnil náš pohled na to, k čemu je vesmír dobrý. Psala jsem smsku během řízení, špatně jsem zahnula a dojela přímo před obchod s vitamíny. Řekla jsem si: "Tohle se mi vesmír snažil říct."

"Měla bych si koupit vápník." - Proboha. - Hustý, co? To vesmír. Vědci kdysi věřili, že vesmír je chaotickou směsicí hmoty. Nyní ale víme, že vesmír je vlastně síla, která ovlivňuje život bělošek kolem 20 let. Víš, jak jsem před půl rokem začala šukat svýho ženatýho šéfa? Začala jsem se bát, že svou ženu nikdy neopustí.

Ale včera na józe holka vedle mě měla tričko, na kterém se psalo "Klídek". A já si řekla: "To mi určitě chce vesmír říct." "Holka, dál šukej svýho ženatýho šéfa." Vesmír si představte jako obří snovou nástěnku, kam ženy připínají svá přání. Všude jsem sháněla puggla v rezavé barvě. Je skoro nemožný ho najít.

Rozhodla jsem se, že to nechám na vesmíru, a pokud se to má stát, stane se to. Vesmír ti určitě přinese rezavého puggla. Jako když jsem loni dala výpověď a začala vyrábět palčáky, poslala jsem přání do vesmíru tím, že jsem vytvořila stránku na Pinterestu. Moc ráda si od tebe palčáky koupím. Zatím jsem je nezačala vyrábět, ale zůstanu při tobě, dokud se to neuskuteční.

Vesmír... Nemyslím si, že... Jak těžké musí být vyrobit palčáky? Vždyť ani nemají prsty. Věděli jste, že jen v naší galaxii je 500 milionů planet, na kterých může existovat život? A občas vytvoří vesmír náhodu, při které publicista v oblečení Aeropostale dojde k prozření?

Fakt jsem se snažila sledovat novou epizodu Nové holky, ale předcházela tomu zpráva o tom hrozném cyklónu. Všichni umřeli, bylo to fakt otravný. Napadlo mě, že mi tím vesmír chce říct: "Stejně Novou holku sleduješ na Hulu." "Neplať za kabelovku, šetři si peníze na nákupy v aplikacích." To nedává smysl. Jsou to kraviny! Sakra...

Proboha... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kolem 20 let?
Že ja blázon som sa dal nachytať!

10

Odpovědět

Pokud je naše civilizace jediná ve vesmíru, pak bych řekl, že vesmír není příliš ambiciozní.
George Carlin

231

Odpovědět

Řekl bych že je to jasná parodie na tohohle chlápka co objevil smysl života. :D https://www.youtube.com/watch?v=MC8nbeJUKP4

30

Odpovědět

Bill Nye je jeden z nejslavnějších popularizátorů vědy. Tohle dělá už dvacet let. :D

30

Odpovědět

Tohle je hodně zvrácená verze Doctora Who.

414

Odpovědět

To video přesně sděluje to co si ty dementi myslej : Koště udělej todle, protože ti to říkám jsem vesmír mam pravdu udělej ze sebe Debila :)

19

Odpovědět

to je vlastně rasistické video a nikomu to nevadí

342

Odpovědět

možná, že by ti neuškodilo nastudovat si, co znamená slovo rasismus. just sayin'

221

Odpovědět

+MKno kdyby misto belosky uvedl cernosku tak by mu to dal nekdo urcite sezrat. Ale kdyz jde o belocha tak je to kazdymu u rite

401

Odpovědět

Co rasistické, ale ten sexismus.
A kdyby místo slova Vesmír použil slovo Bůh (do té blbé fráze se hodí možná i víc), mohla být kolem toho ještě větší sranda.

280

Odpovědět

Mám takový pocit, že se mi tím videem snaží vesmír něco říct :X

1250

Odpovědět

Vesmíre, ale já nechci šukat svýho ženatýho šéfa!!!
Nenuť mě k tomu... ne.... prosím NÉÉ !!!
:O

482

Odpovědět

+Ras al GhulPokud vím tak Batman ženatej není.

111

Odpovědět

+Ras al GhulBatmanovi taky neříkám šéfe... :D

93

Odpovědět

+Ras al Ghulale budeš muset :D

111

Odpovědět

+Ras al GhulNaopak pokud vim ja tak Batman byl zenatej dvakrat, a tady pejsek by to mel vedet, kdyz jedna z nich byla jeho dcerka Talia a splodili mu vnoucka Damiana. (ale treba se to snazi ututlat ze Batmana donutil si ji vzit, nebo naopak ji opustit) :-)

10

Odpovědět

Možno jednoducho to, že ženské sú blbé...

2710