Donny jde do školky

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:3 665

Donald Trump sice už prezidentem USA není, ale pojďme zavzpomínat na jeho návštěvu ve školce Great Falls…

Scénka z kanálu Comedy Central.

Přepis titulků

PREZIDENTŮV AMOK: NATÁČENÍ S DĚTIČKAMI ŠKOLA GREAT FALLS Neuvěřitelné. Takový skvělý dav, úžasné dětičky. Chtěl jsem za vámi přijít, protože vzdělání je moc důležité. Chceme se ujistit, že vám to ve škole vyhovuje. Myslíme, že se obejdete bez oběda. Oběd nepotřebujete. Vážně ne. Taky chceme zkrátit dobu výuky, protože na financování škol nejsou prachy.

Tak jo. Fajn. To byla ale legranda. Skvělý děcka. Dobrá, Bridget, končím. Jdeme. - Moc díky! - Pane… - Bylo to bezva. Mějte se. - Ne, ne. Pane? - Máte dětem něco přečíst, vzpomínáte? - No jo. Přečtu tohle. Tohle je úžasná knížka. Jmenuje se Umění udělat dohodu. Na obálku jsem se fotil v lese. Dívejte na toho pána.

To je ale fešák. „Volám Ivanu Boeskymu. Boesky spekuluje s akciemi. Chci najmout Steva Rubella a Iana Schragera.“ Ty znáte, ne? Zakladatelé Studia 54 a Palladia. Copak, chlapečku? Kdo že to je? Skvělí realitní makléři, vlastní Studio 54 a tam se může dělat cokoli. - Co? - Přesně, slyšíš dobře. - Falešný dítě. A další. - I ne. - Jste falešný děti.

- Nejsme! - Mám si s nima hrát? - Jo, je s nimi sranda. Jaká? Takže. Ty jsi stavbyvedoucí. Jo? A ty vedoucí elektrikářů. Tak, tohle je dodavatel, jasný? A tenhle chlap ti bude dávat čočku za cokoli, co uděláš. Teď mi podej tři žlutý. To jsou ilegální imigranti, najatí na práci, co naši dělat nechtějí. Takhle se na ilegály musí.

Prostě to na ně hoď. Takže, tihle budou dělat práci, předák za to dostane čočku, ale musí zaplatit mafiánům. Mafiáni mluví se mnou, jasný? Jen se mnou. - S váma to vůbec není sranda. - Tohle je právě ta sranda, nechápeš? - Ale to ne! - Postavíme to větší. Nic se neděje. Na to uplatníme pojištění. Teď můžeme kvůli nákladům na stavbu vyhlásit bankrot. Pak se můžeme soudit a dostat 40 milionů za barák, co ani nestojí.

Pak dáme mý jméno na tenhle barák. A nemusíme ani stavět. A tak to v byznysu chodí. Mám nápad na plán velký deportace. Vezmeme ilegální přistěhovalce, odloučíme je od rodiny a pošleme do jiných zemí. Co na to říkáte? - To nedělejte. - Neměli byste je odloučit od rodiny. - A co s tím mám dělat?

- Můžete je nechat tady. - Pane, chcete už jít, nebo…? - Prosím? - Pardon. - Miku, padejte! Navlíkáme korálky! - Promiňte, pane. - Nehoráznost! Nej kámoše potřebuješ. Ale jsou tak otravný. Znáš to, ne? Mike je samý: „Pane tohle a tamto. Pane, nedělejte to. Oblečte si kalhoty.“ - Pane, já vás slyším. - Fajn. Třeba si z toho něco vezmeš. No nic. Chci ti dát náramek přátelství, co jsem pro tebe udělal. Anabelle, dávám ti náramek přátelství, protože jsi moje nová a jediná nejlepší kámoška na světě.

Všichni ostatní, včetně osoby, se kterou jsem teď mluvil, moji nej kámoši už nejsou! Ano, pane. Cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum! Rum, bum! Mlč, ty podvodníku! Jo, takhle!

Sleduj. Jdeme na to. Můžeš si na to stoupnout. Pane, musíme jít. - Co? - Musíme jít. - Já ale nechci! Nechci odejít, Miku! - Pane, už opravdu musíme. - Já nechci! A ne a ne a ne! - Jdeme! - Vím, že se bavíte, ale musíme jít! - Já nechci! Jdeme. Pusťte ten míč. Dejte ho někomu. - Dejte někomu ten míč!

- Nechci jít! - Pane prezidente, pusťte ten míč! - Nechci jít! Dejte ho někomu. No tak. Ne, to nedělejte! Na, tady máš míč. Díky. Nic se neděje. Všechno je v pohodě. Máte setkání s prezidentem Argentiny. Jdeme. - Budete mluvit s prezidentem Argentiny. - To je mi jedno! Já nikam nechci! - Nikam nechci! - Užil jste si to tu. Užili jsme si to.

Fakt jsme si to užili. - Můj náramek přátelství! - Fajn, moc děkujeme. Jste prezident Spojených států! Jdeme! - Mějte se! - Nic jste neviděli. Nestalo se to. Díky. Miku! Překlad: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ja som ten divák, pošlem vám číslo účtu? : )

11

Odpovědět

Trump je komický sám o sobě, takže parodovat ho je velmi obtížné a možná i zbytečné.

50

Odpovědět

skoro to vypadalo jako sehrany

191