Upeč si stránku

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:5 230

IKEA je proslulá svými názornými a jednoduchými návody, kterými se snaží práci usnadnit i tomu nejméně šikovnému. Že to funguje při stavbě nábytku, víme. Nová vychytávka se snaží téhož docílit i v oblasti vaření. Jak moc jsou tyhle "uvařovánky" prospešné, necháme na posouzení každého z vás.

Přepis titulků

Když přijde na vaření, většina lidí má problém vybřednout ze zaběhnuté rutiny. Nová jídla a recepty je děsí. IKEA chtěla všem ukázat, že vaření může být úžasně jednoduché. A aby lidi inspirovala, vytvořila: Jednoduché recepty od IKEY Podívejme se na příklady.

Zaplňte obrysy receptu, vytištěného nezávadným inkoustem na pečícím papíře. Každý recept lze připravit z potravin od IKEY. Ilustrace inspirované ingrediencemi. 1/4 lžičky cibulového prášku Ilustrace v přesné velikosti.

1/8 lžičky černého pepře 1 rozmačkaný stroužek česneku Zabalte, upečte a dobrou chuť! Aby lidi povzbudili, umístili archy v kanadských obchodech během Kuchyňského dnu.

Zaplňte obrysy. Lidé si mohli archy vzít a nakoupit přísady i kuchyňské náčiní.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vidím tu jeden drobný problém, proč bych to nechtěl. Ta tiskařská čerň většinou pouští a nechutná moc dobře a navíc je v ní olovo... Proto se nevyplácí balit jídlo do novin.

01

Odpovědět

10/10 would visit sweden again

20

Odpovědět

pre retardovaných ľudí ideálne

04

Odpovědět

takze pro slovaky

73

Odpovědět

IKEU bytostně nesnáším a tímhle si u mě taky nepomohli.

18

Odpovědět

Mám IKEA rád, člověk ji docení zejména když skládá nábytek od jiného výrobce a musí narychlo vymyslet alternativní postup, přestože dodržel všechny instrukce...
Jednou jsem ale jedl v ikea a nebyl jsem moc spokojen s teplotou pokrmu. Naštěstí jsem potkal mandlový dort, který mne doprovodil domů a snažil se mne obšťastňovat až do druhého dne. Dodnes mám hezké vztahy s jeho rodinou.

131

Odpovědět

+Polymorf_emocucSouhlasím s tím, že IKEA má skvělé návody, které jsou vhodné i pro úplné idioty. Jednou jsem skládal skříňku z XXXLutz tuším a tam se mi chtělo brečet, jak jsem nechápal, co po mně v návodu chtějí. S láskou jsem vzpomínal na návody od IKEA.

10

Odpovědět

Náhodou si myslím, že to není nejhorší nápad. Pro ty, kteří nedokážou udělat ani špagety :D Ale v dnešní době, kdy jde všechno najít na netu z videem. Hmm, ať každý vaří jak dokáže :)

192

Odpovědět

Souhlasím, zrovna dneska spolubydlící spálil špagety, dal tam málo vody. :D

30

Odpovědět

A joo, asi bych parafrízoval Homera Simpsona: To je ale krásné jídlo, co jim z toho leze. Proč to moje vypadá jinak?
To si jako myslí, že když dám nahoru pepř a sůl, že se to magicky dostane i dolů? Na co to rovnat do nákresu jak omalovánky, když to stejně pak splácnu celé k sobě? Celé to tak může být akorát fascinující, protože tento pečící papír by mi to vaření spíše znechutil hlavně z praktického hlediska.

410

Odpovědět

Při té parafrázi jsem slyšel v hlavě ukňouraný hlas Homera Simpsona. :D Kdo to také tak slyšel, ať dá like. :)

221

Odpovědět


Odpovědět

+Razempardon... inu... termity no :D :D

00