World of WarcraftUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:157
Počet zobrazení:19 025

Právě dnes vychází nový datadisk ke hře World of Warcraft: Legie. Jak se ale na celý fento fenomén dívají  Upřímné herní trailery? A co vy? Hráli jste někdy WoWko? Kolik vám sežralo času? Dalo vám toho víc, než vám vzalo? Já jsem tam jako puberťák strávil minimálně rok čistého času. Ale nemůžu říct, že bych toho litoval. Podělte se o své zážitky z WoWka v komentářích.

Poznámky:

MMO hry - massively-multiplayer online games, tedy hry, které online hrají velká kvanta lidí.

Farmit goldy - hrát hru tak, abyste maximalizovali herní příjem (goldy nebo zlato). Existují stránky, které pak tyto goldy prodávají za skutečné peníze (ne úplně legálně).

DPS - damage per second neboli číslo, které ukazuje, jak dobře vám jde zabíjení potvor. A samozřejmě záleží, kdo ho má větší...

Přepis titulků

Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od společnosti, co nikdy nenarazila na hru, jejíž vydání by nemohla oddálit, přichází efektivnější způsob sexuální abstinence než akné, sexuální výchova a katolická církev dohromady. World of Warcraft. Nechte se vtáhnout do MMO hry, která přinesla revoluci v tom, jak lidé vnímají Everquest.

Tento celosvětový fenomén jednu dobu hrálo neuvěřitelných 12,5 milionů hráčů a půlka toho byli zaměstnanci čínských manufaktur, co farmili goldy. Vrhněte se do hry, která je prvních 20 levelů zdarma, ale pak začíná účet naskakovat kvůli měsíčním poplatkům, nekonečným datadiskům a celému životu promarněných příležitostí ve skutečném světě. Já nejsem závislý, vždyť hraju jen asi... - 534 DNŮ - Ale ne...

Vydejte se do země Azerothu, světa tak velkého, že byste si tisíckrát mohli ohřát oběd a stejně ho neprozkoumali celý, a nasajte jeho krásu, ale samozřejmě až po tom, co tam nacpete počítadlo DPS, raid list, makra a threat meter. Staňte se součástí velké války, ve které spolu bojují dvě obří frakce. Aliance, skupina generických fantasy postaviček, které ochraňují zemi silou přátelství, a Horda, skupina generických heavy metalových postaviček, které ničí zemi silou dospělých.

Vyberte si z 11 unikátních povolání, ze kterých každá má tak dvě optimální rotace útoků, které budete používat, a vypracujte se z levelu 1 až na level 60. Teda 70. 80? 90? 100? Jak to mám ku*va jako udělat? Jo, aha.

Tak nic. A až se konečně dostanete na pomyslný vrchol, užívejte si zcela nový end-game obsah jako třeba: Epické raidy, při kterých spolupracuje víc nerdů než na vesmírném programu. Symboly vašeho postavení, díky kterým se můžete vychloubat. Fialové vybavení, které je k ničemu, jen co vyjde další datadisk. A trollování. Spousta a spousta trollování. Takže zapomeňte na svou nudnou školu nebo práci kvůli hře hře, která je podobně náročná jako škola nebo práce.

Navštivte pohlcující svět plný vlastní kultury a historie, jako když jedna holka prodala své tělo za epického mounta. Nebo když Blizzard zaplatil Mr. T, aby předstíral, že umí s počítači. Mr. T si koupil hru a udělal postavu. Možná to Mr. T s počítači umí. Nebo když všichni dostali AIDS. Užijte si největší online komunitu na světě, která je možná zodpovědná za nespočet rozchodů, rozvodů a mrtvých dětí, ale taky je zodpovědná za nespočet přátelství, manželství a kybersexu s nočními elfkami, ze kterých se vyklubou 12letí kluci.

Hrají: Na'vi, Gimliové, Rastafariáni, podlézání čínskému publiku, Zloději času, Mutant League Football, Bůůů, elfové v cosplay obleku, menstruační elfové a to, jak vypadáte po 10 letech ve WoWku.

Skutečný svět, nebo Warcraft. Děcka, takhle Warcraft vypadal v 90. letech. Zag zag, že jo? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem jedinej, komu u honest game trailers nehraje zvuk? Nešlo to ani u Bioshocku, ani když si to najdu na youtube. Ostatní videa jedou v pohodě. Neví někdo, čím to je? Díky

00

Odpovědět

prvni uprimny herni trailer ktery se me dotknul :D

40

Odpovědět

Vďaka WoW som som síce nedoštudoval vysokú, ale spoznal som lásku svojho života a získal prácu s vysoko nadpriemerným platom... Takže mi dosť pomohlo :D Samozrejme hrám dodnes. FOR THE HORDE!!! (ako spoznáte Horďáka? Povie Vám to :D )

32

Odpovědět

To co je na WoW nejlepší jsem si uvědomil, až když jsem to přestal hrát... Soundtracky

90

Odpovědět

Warcraft 3 nikdy nezestárne :)

90

Odpovědět

Za Kladivo z Houby! :-D

Já už hraju. Asi po pěti letech přestávky, ale bez Legionu. Zatim.

80

Odpovědět

Zug, zug... Warcraft 2 hraju do dneška :D

60

Odpovědět

Ja jen doufam ze Leeroye Jenkinsa daji do dalsich warcraft filmu jako takovy easter egg :)

210

Odpovědět

Vo filme Warcraft mala byť narážka na Leeroya a to taká, že po vylodení vojsk Aliancie mal jeden trpaslík zakričať Leeroy a vrhnúť sa priamo do armády Orkov. :) To bolo avšak pred zmenou režiséra a scenáru.

00

Odpovědět

Diky za video jako hrac jsem to ocenil. Vsechno je pravda do posledniho puntiku. Ale hlavne toho casu sakra prace:)) btw : FOR THE HORDE shaman power

150

Odpovědět

enhancement shaman :)

50

Odpovědět

Ďakujem za video, už sa pár hodín rozhodujem či kúpiť wow a teraz je dokonca za 7,50€ bez legionu, ale keď som tam videl ten /played tak som si to rozmyslel.

51

Odpovědět

ono se k wow filmu rozdavaly letáčky, kde byl kod ve kterém jsi ziskal wow s datadisky bez legionu zdarma + 30dni na vyzkoušení, u nas kino provozují 2 70leté paní které letáčky vystavily na pultík s programem volně k rozebrání, takže pulka dědiny hrala měsíc na offiku.

170

Odpovědět

Zug, zug...

82

Odpovědět

ja som vždy počul keď som bol malý "Hot-dog..da-bu.." :D :D a to bolo Zug, zug :D :D

30

Odpovědět

101 lvl weeeee

150