Kdyby byly reklamy na tampony upřímnéUpřímné reklamy

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:10 232

Generické reklamy s podivnými hesly, ve kterých se modrou tekutinou plní tu vložka, tu tampon, už asi viděl každý. Kdyby ale tvůrci těchto reklam byli upřímní a přímí, vypadalo by to trošku jinak.

Přepis titulků

Zdravím, dámy. Když zažíváte účinky svého měsíčního menstruačního cyklu, vychází z vaší vagíny krev v tu nejnevhodnější dobu? Už vás nebaví ničit si své nejlepší oblečení? Znervózňuje vás představa sportování či obyčejného stání s pocitem, že z vás zrovna vytéká medúza? Ahoj, já jsem Roger Horton a chci vám prodat Hortonovy krev absorbující vaginální tyčky.

Naše vaginální krev absorbující tyčky jsou dobré v absorbování většiny kousků děložní výstelky. Budete podle nás rozumně spokojené s tím, jak vám zlepší život. Chceme, abyste věděly, že týden, kdy máte krámy, bude v podstatě čistý, pokud použijete naše absorpční tyčky. A nikdy neřekneme perioda, vždy použijeme mírně ztrapňující nebo vyloženě zahanbující eufemismus pro věc, kterou téměř každá plodná žena musí dělat.

Abyste si koupily náš produkt, pouštíme právě trendy pozitivní hudbu, zatímco vás zaplavujeme obrazy aktivních a bezstarostných mladých žen, které účinky menstruace právě teď nepociťují. Takže se také budete chtít cítit šťastně a bezstarostně a nezažívat křeče, nevolnost, bolest hlavy a další účinky menstruace. Což je samozřejmě něco, co naše načechrané absorpční tyčinky nedokážou. Během tohoto týdne se dá říct, že ve Španělsku rozmrazujete steak, protože vaše perioda je podobná mrtvému krvavému kusu masa.

Vidíte? Všichni se shodnou na tom, že vaše menstruace je děsivá a nemělo by se o ní mluvit. Takže nikdy neukazujeme červenou v našich reklamách na absorpční vaginální produkty. Vše, co by normálně bylo červené, třeba krev, ukazujeme vždy modře. Také vaši periodu zobrazujeme pouze pomocí vágních obrázků klikatých čar, skákajících míčků a balónků.

Protože by se na tohle mohli koukat muži a my je nechceme znechutit. Pokud vám není méně než 10 až 14 let, to u většiny žen začíná puberta, tak každá potenciální nosička dětí důvěrně zná menstruační cyklus. Pokud vaše vajíčko nebylo oplodněno spermií, vaše tělo se zbaví krvavé děložní výstelky. Menstruační krev pak vyteče malým otvorem děložního hrdla a vytryskne z vaší vagíny.

Fuj. Víme, nikdo nechce sedět v lepkavé jeskyni nepohodlí. Proto byste si měly koupit naše vaginální cuctyčky. Naše cuctyčky jsou vyrobené ze skutečné neorganické bavlny a také umělých viskózových vláken, která zvyšují absorpční schopnosti. Proto naše cuctyčky udrží až dvacetinásobek své váhy krve. Viskózová vlákna, to je jen módní slovo pro celulózu. Tuto celulózu jsme připravili pro vaši vagínu použitím dezinfekce, oxidu chloričitého.

Při tomto procesu vzniká stopové množství dioxinu, který způsobuje reprodukční a vývojové poruchy. Ale nebojte, dle Úřadu pro kontrolu léčiv je dioxinu v našich absorpčních tyčkách extrémně malé množství a je téměř neodhalitelný. Takže si tam ty chemikálie strkejte i dál, dámy. Věděli jste, že v Dánsku se periodě říká "komunista v altánku"? Chápete?

Protože komouši jdou rudí. A menstruační krev taky. Naši konkurenti budou možná tvrdit, že jejich produkt vytvořila gynekoložka, ale to já ne, já jsem totiž muž. Proto mi můžete věřit, že vytvořím takové produkty, díky kterým bude vaše tetička Irma tak diskrétní, jak jen to je možné. Chytejte! Holky, pravda je, že menstruace je tělesná funkce jako kadění nebo čůrání. Většina moderních žen zažije v průměru 450 menstruačních cyklů a použije nejméně 10 000 hygienických krevních tyček během svého plodného života.

Takže si můžete přestat stěžovat a začít kupovat naše produkty. A i když si je musíte kupovat, šoupneme na ně daň z přepychu. Však byste to mohly jednoduše přetrpět, ne? Dejte si jen pozor, abyste naše absorpční tyčky v sobě nenechaly narvané moc dlouho. Jinak riskujete syndrom toxického šoku, což je vzácná, ale život ohrožující bakteriální infekce.

Pokud si nechcete do své frndy rvát potenciálně jedovatý kus hadru, s radostí vám nabízíme novou Hortonovu rodinnou krev absorbující plenkovou nálepku. Vyndejte jednu nálepku z přilnavého balení, dejte si ji do spodního prádla a užijte si ten luxus, kdy budete celý den sedět v bazénku tekutiny o pokojové teplotě. Ale nebojte, na tomhle je taky daň z přepychu.

Vy a váš luxusní bazének krve. Tak až na vás zase příště přijdou měsíčky, vezměte si krabici Hortonových krev absorbujících cuctyček. Je to lepší, než nenosit nic. Měsíčky, to je hezký eufemismus. Jo a já jsem Roger. Nevím, jestli jsem to už říkal. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Doufám, že se vám to líbilo, já jsem si to moc užil.

Pokud chcete odebírat náš kanál, klikněte na velké C uprostřed. Pokud se chcete kouknout na další naše video, klikněte na odkaz vpravo. A nezapomeňte kliknout na zvoneček dole, abyste věděli, až vydáme další super video.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Cuctyčky mě dostaly

41

Odpovědět

Menstruační kalíšek. Vystaráno. Žádnej odpad, žádný toxický tyčky. Nic neteče a není vidět. Dá se s ním uvnitř dokonce i šukat :).

1015

Odpovědět

No, tak toto obsahuje nové informace asi jen pro muže, ženy tohle všechno vědí, žádná novinka. Syndrom toxického šoku je hodně vzácný, rozhodně to není nic, co nastane pokaždé, co se ta "tyčka" nevytáhne po 8 hodinách. Já bych bez tohoto vynálezu nevylezla z baráku v onen inkriminovaný týden; považuju to za geniální vynález, který výrazně usnadňuje život.

221

Odpovědět

Asi spíš nechápete smysl těch videí - oni nepřinášejí a nemají přinášet nové informace. Ale dělají si legraci právě z toho, že v reklamě uslyšíte všechno možné, jen né pravdu, protože pak by ta reklama byla samozřejmě kontraproduktivní. Takže stejně tak jako si v upřímné reklamě na mobily dělají srandu z toho, že mobil řady 7 je naprosto totožny s mobilem řady 8 a že ikdyž je mobil nový, tak je ihned po aktualizaci pomalý nebo v upřímné reklamě na loterii si dělají legraci z těch, kteří si neumí spočítat, že 20let sázení je bude stát dost peněz a stejně mají nulovou šanci vyhrát, tak zde si dělají legraci zase z toho, že mentruace není modrá a že ikdyž použijete tampon, tak den nebude tak krásný, jak popisují reklamy ... Takže ne, tyto videa nemají obsahovat nové informace, ale mají být satirická. (fakt jste si myslela, že mají být poučná ??)

371

Odpovědět

+yakubAle já chápu, o čem ty videa jsou. Asi jsem to napsala nepochopitelně vzhledem k tomu, jak jsem to myslela. U všech těch předešlých to zmiňovalo věci, co každýmu nemusí dojít (viz lidé, co si kupují každou novou verzi iPhonu, 30 let neúspěšně sází atd.), ale předpokládala jsem, že u reklam na dámské hygienické produkty je každýmu jasný, proč vypadají tak, jak vypadají (protože realitu by nikdo v TV vidět nechtěl). Mně to prostě nepřišlo vtipný, protože to není nic novýho, nic, co by mohlo kohokoliv překvapit. A tu poznámku ohledně šoku jsem napsala proto, že to tam zmiňoval, jak kdyby to hrozilo pomalu ve 100 % případů. Zkrátka vidím smysl v tom dělat si srandu ze sázení, kde je minimální šance na úspěch, ze zbytečnýho utrácení za totožný telefony, ale ten smysl postrádám u tampónů.

510

Odpovědět

+BlabluňaTak když postrádáš smysl u tampónů, tak je nepoužívej. Problem solved.

42

Odpovědět

+:/blabuňa prostě přiznej chybu a nevymlouvej se

42

Odpovědět

U té asiatky je docela možné že je to asiat :D

66

Odpovědět

Nevěřím ničemu, co krvácí týden v kuse a nechcípne to...

329

Odpovědět

Kdyby někdy jen týden, představ si, že často může trvat i 14 dní, špinit pak můžeš i měsíc ... :D

Teď vážnější nota... Já kvůli mentruaci málem umřela na chudokrevnost. Musela sem do nemocnice a skončila na krevních kapačkách.

58

Odpovědět

+lenaciaVidíš to, tak tobě by snad už i věřil.

81

Odpovědět

+lenaciaNo fuj... a to jsou všechny koňařky takové? Protože většině z nich bych to i věřil...

12

Odpovědět

+TaanVím že je to jen další urážení, ale naseru a tě a řeknu to upřímně. Většina žen, a hlavně mladých dívek, má menstruaci nepravidelnou. Úplně 100% pravidelnou menstruaci ti vpodstatě zajistí jen pravidelné braní HA. Jinak je totiž mnoho faktorů, které mohou mensturaci ovlivňovat, jedná se hlavně o silně stresově nabité události v životě, které ti mohou rozhodit hormonální rovnováhu.
Třeba já trpím tím, že mám nedostatek jednoho z hormonů, který ovlivňuje funkci vaječníků a dělohy. Při jeho nedostatku dochází k silnějšímu krvácení, než je obvyklé, obvykle delšímu intervalu a právě i následnému špiněním během zbytku měsíce.
Což ovšem znamená také mnohá nebezpečí, hlavně při dlouhodobém trvání tohoto problému dochází k postupné ztrátě červených krvinek, a následným nedostatkem železa, čímž vzniká Anémie, tedy chudokrevnost.
Problém tkví v tom, že při dlouhodobě trvající postupné ztrátě červených krvinek člověk snáší chudokrevnost mnohem lépe a vpodstatě si nevšimne problémů, které tím nastávají... Kor když je příznakem: Únava, lámavost nehtů a roztřepené konečky vlasů.

Já jsem se dostala do situace, kdy po dlouhodobém špinění a mestruování sem přestala daný hormon produkovat úplně... A co následovalo potom při mensturaci, to nepřeju vůbec nikomu!
No a pak jsem vpodstatě zkolabovala, a skončila na krevní infuzi.

Takže haha, koňařky, haha takový, haha věřil...

63

Odpovědět

+lenaciaNechápu ty palce dolů. Vždyť slečna koňařka neříká nic špatného. To, o čem píše není žádná sranda, ale vážná věc.

10

Odpovědět

+Random týpekOdpověděl sis sám, není to žádná sranda. Pokud chce někdo řešit svůj životní příběh nebo dávat medicínské prednášky, tak pod hláškou ze South Parku snad ani jiné reakce nemůže čekat. :)

01

Odpovědět

+Taansorry, ale jestli svou trapnou ubohost o tvých blá blá koňařkách svádíš na hlášku tak seš ještě větší trapnej smutnej uožák než sem si myslela!

00

Odpovědět

+lenaciaHele, ten tvůj minulý slint jsem nechal na pokoji, protože to fakt nikoho nezajímá. Stejně tak jako asi nikoho nezajímá, co si nějaká koňařka myslí o mně. Tak už prosím nepiš. Díky.

00

Odpovědět

+Taana mě zase nezajímá co si myslíš ty ani mě nezajímá že nechceš abych psala... jsme v 21. století a nžijeme v Rusku nebo v Číně a ani nejsem občan USA který brojí proti Trumpovi, takže si můžu psát co chci kde chci a ke komu chci...

00

Odpovědět

+lenaciaUgh... ok. Já tě jen hezky poprosil. :) Ale dobře, piš si co chceš a kde chceš. Rozveď např. tu cenzuru anti-Trumpovských názorů, třeba se ještě pobavíme. Hlavně prosím už nic o tom kolik, jak dlouho a co ti teče z p***. Samozřejmě nikdo ti to zakazovat nemůže, ale všichni by ti byli velice zavázáni. :D

10

Odpovědět

Takze mne verite. Krvacim jen den a pul 😸

21