Kdyby byly reklamy na Viagru upřímnéUpřímné reklamy

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:5 979

Taková malá modrá pilulka a co to udělá... Trapné reklamy na přípravky podporující erekci viděl v televizi asi každý. Jak by ale takové reklamy vypadaly, kdyby byly opravdu upřímné?

Přepis titulků

Zdravím, já jsem Roger Horton a dnes budu mluvit o naší nové kapsli plněné lisovaným práškem pro léčbu erektilní dysfunkce, což je lékařská hatmatilka popisující stav, kdy váš penis netvrdne, i když se o to fakt hodně snažíte. Víme, že je to citlivé téma, proto jsme se rozhodli ho zmírnit tím, že vám ukážeme obrázky evokující mužnost.

Možná díky nim zapomenete na to, že potřebujete léky, protože vám nefunguje penis. Přinejmenším nám to tuto reklamu dovoluje vysílat v televizi, a ne ve formě banneru na pornostránkách. Koukejte, americká dodávka. Panečku! To je ale pěkná dodávka. Impotenci charakterizuje neschopnost dosáhnout erekce a udržet ji.

Nejčastěji postihuje muže starší 75 let. Zde muž v garáži opravuje sekačku na trávu. Vizuál spojovaný s mužností. Jako spousta mužů v jeho věku chce být tento muž ztopořen, a to tehdy, kdy bude chtít a kdy se mu to bude hodit. Ale sám to nedokáže. Místo toho bere naši pilulku, která jeho penis násilím naplní krví, aby mohl lehat se svou ženou v biblickém smyslu toho slova.

Tím myslím šou*tání. Popojedem. Tento ohňostroj symbolizuje váš silný orgasmus, protože video vlaku vjíždějícího do tunelu by bylo moc předvídatelné. Baseball. To je ale sport! Americká kratochvíle. To by svým způsobem mohl být i váš penis. Sildenafil vznikl jako lék na problémy se srdcem, ale vědci rychle zjistili, že má nečekaný vedlejší účinek ve formě téměř nezastavitelných erekcí.

Teď ho tedy prodáváme výhradně pro tyto účely. Jeho vliv na srdce zůstává záhadou. Továrny, americká prérie, volně pobíhající koně, Mount Rushmore, rodiny u grilu, nástroje. Váš penis nefunguje tak dobře jako v mládí.

Vezměte si Hortonův krevní plnič penisu a možná zase začne. Je to lék, který vám přivodí erekce, které nejsou tak citlivé jako ty přirozené a mohou trvat tak dlouho, že se promění v problém. Ale většina mužů má radši takové erekce než žádné. Já jsem mimochodem Roger. A tento produkt podporuji, ale sám ho nepotřebuji. Dámy. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Panečku, to byla sranda, co?

To jsme se nasmáli. Dan tam... asi taky byl. Samé dobré věci se tam staly a dobře jsme se pobavili. Jděte nám do komentářů popsat nejlepší detaily z tohoto videa. Které bylo... o psech? Asi.

Nebo odebírejte náš kanál. Nebo video sdílejte a šiřte ho dál. Pokud se vám nelíbilo, tak teď... buďte zticha.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

.

00

Odpovědět

Když začal s "kdykoliv budete chtít", tak jsem čekal že zmíní: "... a mimochodem... musíte si ji vzít spontánně minimálně půl hodiny předem..." :)

40

Odpovědět

Cim dal tim lepsi. Kdyby reklamy vypadali takhe tak si snad zase poridim televizi:)

42

Odpovědět

Už jednu máš, Soukupe.

A co na nich? Korejské vozy 3 hodiny a 40 minut...

22

Odpovědět

Jsem zapomněl že jsem dnes ještě nebyl nikde se svou pravou.

13

Odpovědět

rukou?

31

Odpovědět

+El Diabolomyslels snad něco jiného?

41

Odpovědět

+BurgNikdy jsi nemůžeš být jistý...

11