Bird BoxUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:5 739

Tento nový horor od Netflixu se dá podle Hlasu Upřímných trailerů shrnout velmi jednoduše: Co by se stalo, kdyby bylo Tiché místo špatné.

Přepis titulků

Založeno na knize, která vyšla čtyři roky před Tichým místem, Netflix vás zve, abyste se ptali: "Co by se stalo, kdyby bylo Tiché místo špatné?" Všichni děláme konec světa znovu skvělým! Bird Box Nechte své oči hodovat na nejstrašidelnějším filmu, který zní jako měsíční předplatné nízkokalorických svačinek, a zažijte hororový film, vyprávěný na dvou různých časových osách, z nichž jedna je napjatý příběh o přežití zasazený do postapokalypsy, zatímco ta druhá je kříženec mezi Stalo se a prvním dějstvím všech filmů se zombíky.

Jsme tak zasraně posraný. A raději věřte, že tak strávíte většinu filmu. Měli jsme základnu v jedné vesnici, hlídali jsme ulice, aby byli všichni v bezpečí. Proč nemohl Netflix dát techniku z Bandersnatch sem? SEDĚT V DOMĚ NEBEZPEČNÉ DOBRODRUŽSTVÍ NA ŘECE No tak, běžte zpátky k řece. Proč to nefunguje?

Sandra Bullock září jako žena, která se snaží vyhnout své jezdecké minulosti. Tak ve tři hodiny jdu okouknout arabského hřebce v Sausalitu. Můžu schůzku zrušit a jít se dívat na koně. Bylo by super být koněm. Je to máma, která udělá cokoliv, aby ochránila své děti před zraněním, ale psychická újma jí je ukradená. Nesundávejte si ty šátky, nesundávejte. Uděláte, co vám řeknu, nebo zemřete, rozumíte?

Řekni to, řekni to! Zachraň se! Ublížím vám. Když apokalypsa udeří, naučí se nebýt takovou blbkou a bojovat, aby ochránila ostatní, i když film trestá všechny, kteří se pokouší být dobrými lidmi. A debilové se z toho dostanou bez trestu, takže je to jako ve skutečném životě. Chápu. Nesundávejte si šátek, nebo se stanete obětí nejmenovaných a neviděných monster, protože tato tajemná stvoření vás donutí se zabít tím, že vám ukážou věci.

Z vaší minulosti, myslím... Mami? ...pokud nejste mentálně nemocní, v tom případě se z vás stane šílený vrah... Sundej si šátek! ...nebo obdivuhodně kontrolovaný vrah. Jasně. - Zakryjte si oči!

- Není to nádhera? Ale ať už to je jakkoliv, tyhle monstra nemůžou nebo nechtějí jít dovnitř. I když můžou očividně pohybovat věcmi, nebo jsou možná z větru. A hádám, že jsou hrozbou, i když je nevidíte. Otevřete dveře. Prosím, otevřete dveře! Měli zůstat u svého původního plánu. Ale ne! Můj největší strach! Ten starý tancující chlap z reklam na Six Flags! Jestli jste připravení na druhé nejvíce diskutované video o lese sebevrahů 2018, koukněte se na průměrný film, který nám dal jedno skvělé představení Sandry Bullock...

Neberte mé děti! ...a miliony memeček, které byly zábavnější než samotný film a přiměly Netflix, aby požádal diváky, aby přestali dělat Bird Box výzvy, protože, jak všichni víme, nenávidí, když slepec udělá něco úžasného. Hrají: Vždycky si dávej pozor na Bullockovou, Ještě že proteinový prášek přežil apokalypsu, Cyrus Dementní, Nastup, Vítej v mém domě, pomoz mi udržet ty duchy venku, nechci se teď dívat, ale dojde nám jídlo, Pete Davidson, Malá slečna Pšš Schovej se, Atreus Boyi, máš svého psa.

Otoč se, chlapče. Boyi, nech si šátek! Počkej na mě, chlapče. Boyi! a Poslední úroveň Oregon Trail. Je to pár ptáků v krabici Takhle chutnají jahody. Hele, miluju Pop-Tarts jako všichni, ale prosím, nelžete svým dětem.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo memes z toho jsou skvělý

20

Odpovědět

Tak tohle mě navnadilo. Jdu si hned pustit....reklamu na Six Flags, je naprosto boží. Ten film ne, to bude stejná nelogická blbost jako Tiché Místo.

510

Odpovědět

Jů, konečně také někdo vidí, že "Tiché místo" byla blbost. Krom mě jen jedna kolegyně z práce, jinak jsou z toho filmu lidé kolem nadšeni. Nevím z čeho tedy...

22

Odpovědět

+Jana.D.Pridavam se taky do clubu. Videl jsem oboje a musim rict, ze z tech 2 snimku z toho vychazi lepe BirdBox. Tiche misto byla jednim slovem (jinaci me nenapada) debilita.

32

Odpovědět

Mě se líbí, jak všichni hledali/hledají v tichém místě logiku, ale asi jim nedochází, že ten film nebyl nikdy postavený na logice. Tam šlo hlavně o tu atmosféru, která se dala krájet a ten celkový feeling z toho. Mě ten film nadchnul už jenom proto, protože to bylo snad poprvé, kdy bylo v kině ticho a klid a každej hltal každý záběr. Kéž by to takhle bylo u každého filmu a ne trapné chychotání a kravál a pak aby si člověk, co jde na film do kina ten fillm vůbec užil.

10