Black WidowUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:5 358
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na dlouho očekávaný sólový film první hrdinky, která se v MCU objevila.

Přepis titulků

Pomohla Tonymu získat zpět jeho kouzlo, pomohla Bruceovi znovu najít jeho lidskost, pomohla Kapitánovi najít jeho skutečný účel a pomohla Hawkeyeovi… pořád být Hawkeyem. Možná si s ním chceš jít promluvit ty! Vezmi si to kladivo, najdi ho a promluv si s ním! Ale teď bude Nataša konečně moct vyprávět svůj vlastní příběh: o tom, jak pomohla své náhradě stát se součástí MCU.

Black Widow Čekali jste na sólový film první superhrdinky z MCU… a čekali… a čekali… a čekali, ale Nataša Romanoff konečně dostává ten průměrný sólový film, který si zaslouží, protože nejvyšší známkou respektu v pop kultuře je dostat šanci udržet Důležitý Objekt X z dosahu Vojenského Velitele Y tak, že sundáš Masivní Vzducholoď Z.

Vím, že Marvel jednou za čas riskuje, ale tohle se rozhodně drží starého plánu. Takže tohle byl ten velký plán, jo? Tvůj plán se mi líbí až na to, že je hrozný, takže nech plánovat mě. - Potřebujeme plán útoku! - Mám plán. Útok. Zaprvé kopíruješ to, jak jsem řekl, že mám plán. A co náš plán? Američtí mládenci v Evropě? To je tvůj plán, sólo plán. No tak, tohle je můj plán. - Můj plán byl nás odvézt.

- To je plán na h*vno. Seznamte se se skutečnou Natašou Romanoff, ženou, která se snaží překonat traumata toho, že byla dětským hercem. Tenhle den si pamatuju, fotili jsme Vánoce, Díkůvzdání, Velikonoce a letní dovolenou v jeden den. Nemá nic kromě svého důvtipu a přemetů na obranu v nebezpečném světě superšpionů, i když v jednu chvíli zadala cheat kód, který vypne škodu způsobenou prostředím. KOLIKRÁT MĚLA ZEMŘÍT: 1 KOLIKRÁT MĚLA ZEMŘÍT: 2 KOLIKRÁT MĚLA ZEMŘÍT: 3 KOLIKRÁT MĚLA ZEMŘÍT: 4 KOLIKRÁT MĚLA ZEMŘÍT: 5 KOLIKRÁT MĚLA ZEMŘÍT: 6 KOLIKRÁT MĚLA ZEMŘÍT: 7 KOLIKRÁT MĚLA ZEMŘÍT: 8 KOLIKRÁT MĚLA ZEMŘÍT: 9 Co?

A na jednu scénu se promění v Mega Mana, ale pak už to nikdy nezmíní. Co? Cestujte do Ruska, kde všichni mluví se svým nejlepším, řekněme sokovijským přízvukem, nebo to ani nezkouší. Jaké bylo rodinné shledání? Pokud tedy doopravdy nejste z východní Evropy, v tom případě jste němí. A seznamte se s náhradní rodinou, co vychovala Black Widow v jejím období z Přízračného světa, je tu Red Guardian, nejnovější pokus Davida Harboura schovat se v sibiřském vězení, dokud všichni nezapomenou na remake Hellboye.

Malina, příšerná válečná zločinka, která mučí prasata… …a hrála ochotnou aktivní roli při unášení malých holčiček a vymývání mozků, až z nich budou robotky, ale lituje toho, takže se nic nestalo, mamčo. - Opatrujte se, dobře? - Neboj, to zvládnu. A Jelena, uličnická mladší sestra s copánky z Malých žen, která je teď uličnická mladší sestra s copánky, co zabila nesčetné stovky lidí.

Nejsem vražedkyně, kterou holčičky nazývají hrdinkou. Já nevím, Jeleno, řekni tři roztomilé věci o své vestě a uberu ti ze záznamu mrtvoly z ruského vězení. Má hodně kapes, ale používám je pořád a trošku jsem si to i sama upravila. - Vím, jak moc se ti líbí. - Má hodně kapes. - Hodně užitečných kapes. - Je tak hustá, že? - Je dobrá, ano, líbí se mi. A můžeš tam dát tolik věcí, ani bys nevěděla.

Óóó, má ráda vestu, tak roztomilé. Tohle by byl hustý způsob, jak zemřít. Určitě si to zasloužili. Užijte si příběh, který se odvažuje zeptat: „Co kdyby ta největší moc na světě – holčičí moc – padla do špatných rukou?“ Když zlý vůdce Harvey Weinstei… Teda myslím Dreykov… postaví vznášející se pevnost, která se vyhýbá zachycení, protože je zamračeno, a využívá moc svého obřího smradu, aby byl v bezpečí.

To, že cítíš moje feromony, ti zabraňuje proti mně páchat násilí. Infiltroval mocnosti se Sesterským vojenstvem asasínů s ovládnutými myslemi, jeho zlé příkazy následuje Taskmaster, bojovník s mocí kopírovat pohyby jakéhokoliv hrdiny, ale nic z jejich osobnosti nebo charismatu… Usměj se. …protože teď, když má Marvel Deadpoola, někdo musel být Deadpoolem z Wolverine Origins.

Takže pokud hledáte Brutální Nikitu, ale hodně nebo co by kdyby Charlieho andílci, ale zlí nebo co by kdyby byla propaganda použita, aby zvrátila unesené mladé dívky pro zločinné úmysly bohatých a mocných, včetně Billa Clintona a Condoleezzy Rice, ale zároveň by to mohla být jízda v Disneylandu, tak se připoutejte na film, který je dobrý vlastně ve všem, až na sólovku Black Widow. Hrají: Sestra, zrádkyně, voják, špionka, Florence a režim, Super-Borat, Příběh sluhy, Óóó, Weiszová špionka, jó?

Babe: Prasátko ve studii, Hele brácho, říkaj mi Dreykov, jasné? Zraněný stalker, Winterovská bojovnice, Malá Jovovich, Hrozba Benes a Ta nejbrutálnější vražda v historii Black Widow: Byl jsi mi vždy dobrým kamarádem.

V sovětském Rusku tě M vidí Zajímalo by mě, který dospělý zvládl prohrát piškvorky. Hawkeye, rozhodně Hawkeye.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Včera jsem to viděla. A musím říct, že opravdu nic moc. Ta holka byla prostě nesmrtelná

10

Odpovědět

skvely burn na zaver. ale film bola sracka

104

Odpovědět

jako celá postava Black Widow

46