CatwomanUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:10 857

V roce 2004 spatřil světlo světa snímek, u kterého by možná bylo lepší, kdyby se tomu tak nestalo. Ale když už existuje, alespoň se na něm může vyřádit hlas Upřímných herních trailerů.

Přepis titulků

Od Pitofa... Jenom Pitofa? ...přichází připomínka toho, že ať už dopadne Wonder Woman jakkoliv, laťka pro superhrdinské filmy, kde hlavní roli hraje žena, je nastavena velice, velice nízko. Mňau. Než zhlédnete to nejlepší, co vám DC může nabídnout, koukněte se na to nejhorší.

Je to nedbale natočená, šíleně sestříhaná... [SKUTEČNÉ STŘIHY] ...příšerně napsaná a absurdně zahraná hromádka kočičích zvratků, která vyšla pouhý rok před filmem Batman začíná, ale spíš vypadá jako duchovní nástupce Batmana a Robina. Kvůli holkám jako ty mají ženy špatnou pověst. Seznamte se se Selinou Kyleovou... Ale houby!

Film nemá s předlohou nic společného. Seznamte se s nějakou Patience Phillips, grafickou designérkou, která má hrozně nadržené kolegy. Umíme si to zařídit. Hele, materiál na švédskou trojku! Má to být střelená mimoňka, ale protože Halle Berry je úplný opak, tak ji prostě zahrabou do XXL oblečení a udělají z ní nešiku. Pardon. Vše se změní, když její mrtvole dá na hromadě odpadků kočka francouzáka.

Z Patience se stane Kočičí žena. Skutečně žena se schopnostmi kočky, mezi které patří syčení... ujíždění na šantě kočičí... a požírání nechutného množství tuňáka. Ale místo toho, aby si, já nevím, s tím zašla k doktorovi, prostě si vygoogluje frázi: "kočky. ženy" a sama se ostříhá.

Sledujte film, který udělá krok dopředu, protože v něm je superhrdinka, a osm kroků zpět, protože musí bojovat proti zvhlčovači pleti. Zlému zvlhčovači pleti! Ředitelka kosmetické firmy Sharon Stone si zde ventiluje osobní frustrace s Hollywoodem. Byla jsem vším, čím jen chtěli. A pak mi najednou bylo 40 a oni mě odkopli. A vyrábí produkt, který jen čeká na svou hromadnou žalobu.

Přestaneš ho používat a tvá tvář se rozpadne. I kdyby Catwoman nic neudělala, stejně by ten produkt stáhli. Klidně mohla sedět doma a nic by se nezměnilo. Vraťte se do časů, kdy byli superhrdinové na dně, plných ikonických scén jako: scéna na hřišti, emo taneček a batkreditka.

Beru ji vždy s s sebou. Ale Catwoman se jen tak nedá a taky přidává svůj odkaz příšernému vkusu v nejpodivnější hře basketbalu, která byla kdy natočena. Proč tam jen tak stojí a driblují? Takhle basketbal nefunguje. Přestaň před ním vrtět zadkem, koukají se na vás děti. Proč?! Takže pozor, kluci, tohle není superhrdinský film pro vás.

A odstupte, holky, pro vás totiž taky není. Ani pro vás, fanoušci Batmana. Ani pro tebe, osobo s očima a ušima. Tohle je film pro nikoho, o ničem, který nikdy neměl spatřit světlo světa, jehož jediným pozitivem byl projev Halle Berry na Zlatých malinách. Díky, že jste mě obsadili do takové příšerné sra*ky. Aspoň to bere sportovně. Ještě se omluv za tuhle scénu a dobrý. Víš, co se stane žabákovi, když ho zasáhne blesk? Totéž co všem ostatním.

Hrají: Kocour v botách, Kocour Dr. Seusse, Základní trapas a Lví král. Hello, sra*ko. Ne že by se Marvelu touhle dobou vedlo lépe. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kto je ta kočka z 3:28?

00

Odpovědět

Kim Smith

00

Odpovědět

Mám príbeh v trubke, hlavná vec, že je Hally krásna.

43

Odpovědět

S tím střihem to pořád dopadlo líp než v Assassinovi... tam to běhen akčních scén dopadlo v poměru 1 střih za sekundu. To co ukazovali tady by epileptický záchvat nezpůsobilo....

30

Odpovědět

tak assasin je jeden z tých filmov, pri ktorých si človek povie: " prestaňte kurviť hry"

91

Odpovědět

+verejnynepriatelJsem zvědavej na Tomb Raidera jak se povede

10

Odpovědět

takhle to ma bejt.

30

Odpovědět

Slyšel jsem omlouvat se Ryana Reynoldse za Green Lanterna, George Cloonyho za B&R, Chrise Evanse za F4, Bena Afflecka za Daredevila, dokonce i Hugha Jackmana za Origins. Ale jediné, co slyším od ní, je "jsem nesvéprávná blbka". Nebo ji snad někdo nutil, aby v takové sračce hrála?

241

Odpovědět

Daredevil imho nebyl tak špatnej :D

105

Odpovědět

ja vim, ze me kazdej ukamenuje, ale dodneska jsem nepochopil, co maji lidi proti originu :D Takovej Logan daval jeste mensi smysl, kdyz Budouci minulost smazala vse, co bylo pred ni, ale v loganovi mel logan kulku z adamantia z originu a mec z Wolverina. Ani jedno z toho nemelo existovat. A komu to vadilo? :D

64

Odpovědět

+HabanszU Xmenů se musí brát filmy jako samostatný film a ne jako série. X-men nedává smysl už pár let :).

50

Odpovědět

+SalemNo ja pracoval s tim, co rekli sami tvurci, tak proto jsem upozornil na to, ze ani Logan neni perfektni, navic je to zakonceni serie s Loganem at uz prima, nebo ne. A je prave propojeny i s Xmeny, takze jsem to jen chtel zohlednit. Ale jinak jo, v X-menech je der jak v ementalu, ale i tak mam sve oblibene dily. Jen jsem asi jednim z 10 000, kterym se nelibil Logan a Wolverine ano

30