John Wick 2 & 3Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:6 618
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na pokračování brutálního akčňáku s Keanu Reevesem.

Přepis titulků

Než se podíváte na Johna Wicka s energií smutného taťky, znovu se podívejte na pokračování o muži s vlasy jako Karen, který zabije každého, kdo se postaví mezi něj a manažera. Chci se sejít s tím, kdo sedí nad Stolem. John Wick 2 a John Wick 3: Parabellum Jeden z těch názvů není jako druhý. Pamatujete si Johna Wicka 1, kdy mafián zabil jeho psa, tak velice pochopitelně všechny zavraždil, teď v Johnu Wickovi 2 zabije stejně tolik rváčů, aby dostal zpátky svého Mustanga, který stojí nanejvýš 50 tisíc dolarů, a v Johnu Wickovi 3 zabije tolik lidí kvůli tak vágním důvodům, že se zeptáte, zda vražedná řádění za odplatou nejsou velice specifickým fetišem.

Myslím, že jsi na tom závislý, na odplatě. Vidíte, mafián to chápe, mrtvý pes byl jenom výmluva, na kterou čekal. Promiň. Zažijte Keanu Reevese tak hustého a monotónního jako před dvaceti lety…

Co potřebuješ? Zbraně, hodně zbraní. …když hraje roli Johna Wicka ve svých padesátkách a nějak se při tom zlepšuje ve střelbě a rvačkách. Znovu se přidejte k legendárnímu vrahovi, jehož jméno je stále projímadlem pro kriminálníky… Není to jen auto, je to auto Johna Wicka. Aha.

…ale po třech filmech už je možná až trošku moc silný, zabije postupně všechny vrahy v New Yorku, zatímco je zraněný, jednou za čas se prostě teleportuje a má nějakou imunitu proti sražení auty. No tak, vím, že je Keanu skvělej, ale tohle zabilo i Brada Pitta na vrcholu. SEZNAMTE SE, JOE BLACK Ani nemusíte sledovat Seznamte se, Joe Black, toto je jediná dobrá část. Jděte hlouběji do tajného světa vrahů a kriminálníků, který číhá přímo pod povrchem, abyste zjistili, že je celkem nudný a stěží dává smysl, obsahuje jejich vlastní hloupé kryptoměny…

Tato mince nepředstavuje peněžní hodnotu, představuje obchodování se vztahy. Podej mi svůj Lístek, já ho roztrhnu. Když dá jeden muž druhému Úpis, je to pokrevní přísaha. …extrémní množství etikety u Stolu… Lístek není nad Stolem.

Vysoký Stůl chce tvůj život. Musela jsem se řídit pravidly Stolu. Vysoký Stůl… …pod Stolem… …pod Stolem. Sloužit Stolu. Všechno je pod Stolem. …a stejná pravidla, která máte, když hrajete na hoňku na hřišti. Domeček! Nemůžeš mě zabít! Ale celá tato paralelní společnost vrahů a kriminálníků zvládá zůstat v podsvětí díky stálému mlčení všech v New Yorku.

Teď. Můžete vůbec říct, že jsou součástí podsvětí? Je to spíš celý svět. Dokonce i bezdomovci jsou skvěle vycvičená síť superšpiónů. Nikdo se nedostane mezi Johna Wicka a jeho misi, ale to neodradí bandu pitomců od toho, aby to zkusili, když se bude probíjet lotrovskou galerií etnických stereotypů, chlapama, kteří si doslova přinesou nůž do přestřelky, a svými spoluvrahy, kteří k němu bez výjimky přistupují zepředu v otevřeném prostoru, aby s ním pokecali před bitkou.

Je dobré mít vás zpátky. - Pracuješ? - Ano. - Jsi si jistý, že to chceš udělat? - 14 milionů je hodně peněz. Rád vás poznávám, pane Wicku. Nejsem nějaký cvičený vrah nebo tak, ale jenom nápad, nedělejte to? Tak si užijte franšízu, která miluje zbraně tak moc, že budete přísahat, že si něco kompenisují…

- Potřebuji něco robustního. - Robustního. Něco na konec noci. Něco velkého, odvážného. …ze které máte pocit, že nenávidí lidstvo asi tak moc, jak miluje zvířata. Hodný pes. Hodný pes. Ale dokud jsou lidé ochotni platit za dívání se na Keana, jak dává své zdraví a bezpečí všanc pro naši zábavu, budou tyto věci pořád zakončovat návnadami na pokračování, i když ho doslova musí dovézt do další bitky.

Komu zůstalo víc paliva? Keanovi, nebo Cruisovi? Sázím na Toma, ten chlap mě děsí. Hrají: Wicker, Nikdy se nepližte k chlapovi, co byl v chemickém ohni, Ruby Rose, Aha, používáme svá jména z porna, tak já jsem Dak Kladivo, Chudý Morfeus…

Vy vidíte krysy s křídly, ale já vidím internet. Kdysi jsem ho miloval, Siri, Národní basketbalová asasinace, Psí žena, Začněte vařit!

a také Headshoty, jako třeba: Lítostivý headshot, Headshot „Málem jsem zapomněl“, Headshot s otočkou, Headshot zpoza zad, Halle Berryovský, „Pojďte dál“, Intimní headshot vestoje, K-9, Headshot „Ušetřete ho trápení“, Podvodní headshot, Headshot „Už mě vidíš“, Headshot „Chytit a jít“, John Wickipedie, Kombo talíř proříznutí krku a headshotu, Omámený a zmatený, Miř kamkoliv do blízkosti hlavy, Headshot z milosti, Střela do brady, Divoký západ, Zvednout víko, Očividně přehnané, Vybuchovač, Vybuchovač à la kousky a Headshot „Kdo vůbec potřebuje zbraň?“.

John Wick 2 a John Wick 3: Lorem ipsum To je každý nájemný vrah v New Yorku na seznamu hromadných zpráv? Odhlašuji se! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten poslední komentář měl nejspíš říct třikrát a ne to celé přečíst. :-D

12

Odpovědět

John Wickipedia. :D :D :D

130

Odpovědět

To byli ale p******y.

314