Jurský svět: Zánik říšeUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:6 113
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů vrhne na (zatím) poslední film z jurské franšízy.

Přepis titulků

Zrovna když jste si mysleli, že jurská franšíza už nemůže být hloupější... Alane! ...ukáže pokračování všem, kteří se ještě drží mrtvoly originálu, že jste ještě blbost neviděli. Zpátky pro nášup, co? Jurský svět: Zánik říše Vraťte se na Isla Nublar, Ísla? Aila? Aisla? Vraťte se na dinosauří ostrov, místo, které si dva různí miliardáři vybrali pro zábavní park, aniž by je zajímalo, že je to přímo na pitomé sopce.

Nyní, poté co byl zničen původní park i park, který znovu postavili, to co zbylo z toho parku, bude zničeno, pokud další miliardář nepostaví nový dinosauří ostrov a nezačne to celé odznovu, protože když jde o Jurský park, blbost... si najde cestu. Seznamte se s novým hejnem jednorozměrných blbců, některých nových, některých známých, jako je Claire, starostlivá ochránkyně zvířat, nebo Owen, bezcitný žoldák...

- Blue je naživu. To ji prostě necháš jen tak umřít? - No jo. ...a pokud vás zajímá, proč se jejich povahy mezi filmy vyměnily, hele, podívejte, to je Jeff Goldblum, toho máte rádi, že? Radujte se, když se k těmto starým oblíbencům připojí úplně noví debilové, jako je Wheatley, polovojenský chlap, který nahradil minulého polovojenského chlapa, který nahradil minulé polovojenské chlapy, kteří nahradili posledního polovojenského chlapa.

Maisie, nedopečený klon všech předchozích dětí z této franšízy. Doslova. Volná sbírka nerdovských klišé a Ziya, odvážná paleo-veterinářka, která předtím nikdy neviděla dinosaura. Nemyslela jsem, že nějakého vážně uvidím. Počkat, vážně? Studovala jsi dinomedicínu, zatímco byl park otevřený pro veřejnost, a nejenže jsi nikdy žádného neviděla, myslelas, že ani neuvidíš? Která online veterinářská škola ti faxnula titul?

Proč brát tebe a ne veterináře, který dělal v parku? A proč tenhle film vydělal miliardu dolarů? Ale podívejte tamhle! To je auto z prvního filmu, takže je to smazáno. Sledujte, jak dinosaury, na které jste se dívávali s úžasem a úctou, změní v Looney Tunes. Vede je další zbytečný hybrid, Indoraptor. Je z části raptor a z části Indominus Rex, který je taky z části raptor.

Ta věc je z části raptor. Takže teď je ještě z větší části raptor a zabije každého, na koho zamíříte zbraní... Je vytrénovaná, aby reagovala na pulsně kódovaný laserový zaměřovací systém. ...ale pokud vás mate, jak je to účinnější, než někoho střelit, podívejte, to je olejová malba Johna Hammonda! Pořád to funguje? Ne? Užijte si celovečerní poctu dalšímu slabému pokračování k Jurskému parku, Ztracenému světu, kde je bývalý člen obsazení předvolán do usedlosti nemocného původního zakladatele Parku, pak je poslán na ostrov, aby zachránil dinosaury, jenom proto, aby ho podvedl Slizký Mladší Manažer, který potají najal lovce, aby přivezl dinosaury na pevninu kvůli zisku, ale zatímco Ztracený svět změnil třetí akt na dietní Godzillu, Zánik říše omezuje veškerou akci na vnitřek domu starého muže a pak skončí, zrovna když to začne být zajímavé.

Pamatujete si ten záběr z traileru? Je to vlastně jenom trailer na další film v tomto filmu. Připravte se pozastavit svou nevěřícnost a/nebo tok kyslíku do vašeho mozku kvůli nejlepšímu důvodu od The Book of Henry, aby drželi Colina Trevorrowa na 500 metrů od scénáře ke Star Wars už navždy, a konečně se rozlučte s fandomem Jurského parku, když se pomalu a bolestivě dusí žhavým popelem věci, kterou jste kdysi milovali. Rychle!

Přepněte to na brachiosaura z prvního filmu! To je ten samý? Co to s vámi je, lidi? Hrají: Vykoupení červené hlavy, Indiana Sten a Chrám smutku, Wump (naklonuje ještěrku), X Dvacet tši, Pan Pikleburk z Plánštejnu, Billy Kvízař, Odvaha, bojácný Dev Dá to dinosaury zpátky do kotce, nebo to znovu dostane hadici, Zábava pro celou rodinu!

a 30 minut času Jeffa Goldbluma, 30 sekund filmu a 30 % zavádějícího traileru. Mdlá země dinosaurů Musela jsem. Jsou živí jako já. Co?

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To samé jako nové Star Wars, ubožejší a nesmyslnější předělávka toho starého.

180

Odpovědět

Pokym na to ludia stale vo velkom chodia, tak sa toci dalej aj ked je to uz bez originalnej myslienky.
Vizualy > originalita a dej

50

Odpovědět

Souhlas. Dost lidi si dneska taky plete kvalitu filmu s jeho navstevnosti/vydelkem. Dokud lidi budou chtit platit za dalsi a dalsi Jursky parky/svety, Rychle a zbesile apod., tak to studia budou tocit nehlede na to, ze veskery mysleni v tom filmu jde do kopru.

40

Odpovědět

+HabanszJeste ze se neda zpochybnit to, co ma lidi bavit, a co ne.

00