La La LandUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:9 774

La La Land byl na Oscarech nominován ve všech možných kategoriích a mnoho z nich pak i proměnil ve zlatou sošku. Jen ocenění za Nejlepší film se mu jaksi podivně, velmi podivně vyhlo. Ale nebojte, i k tomu se hlas Upřímných trailerů dnes dostane.

Přepis titulků

Od autora filmu o hráči jazzu, který miluje jazz tak moc, až zůstane sám, přichází filmu o hráči jazzu, který miluje jazz tak moc, až zůstane sám. Co sakra jazz Damienu Chazelleovi udělal? Sledujte jeden z nejvíce na Oscara nominovaných filmů, díky kterému si budou v budoucnu říkat: Muzikál o showbyznysu? Není divu, že to slavilo úspěch. Tento příběh o vášni, lásce a o tom, jak se na ně vykašlete, když se vám rozjede kariéra, ve kterém si dva ambiciózní lidí jdou za svým snem a tak tak se vyhnou lásce.

Páni, skoro vás to dostalo. Málem jste museli dělat ústupky. Vydejte se do kouzelné verze Los Angeles, ve které nejsou u památek žádné fronty, před skokem do bazénu si lidi nevyndávají mobil a zácpa je šancí osvobodit jazzový kvartet od obchodníků s lidmi. Nehrajte, máte konečně šanci. Utečte! Poznejte Sebastiana a Miu. Ona miluje hraní a chce být herečkou. On miluje jazz a chce být...

jazzistou? Sledujte, jak si tihle dva přitažliví lidé jdou za svými cíli a zcela kašlou na všechno, co nejsou oni sami, ať jde o sousedy... diváky v kině... Hej, nevidím! ...tenhle obchod, práce, které je živí, 14 lidí v tomhle vláknu, které nedala do skryté kopie, nebo tihle lidi, co se snaží hrát.

Každý večer je to něco nového. Je to vzrušující! Jestli chceš, aby se jí jazz zalíbil, neměl bys celou dobu mlít pantem! Máš kliku, že vypadáš jako Ryan Gosling. Připravte se na film, který si... "půjčuje" ze skvělých muzikálů dob minulých. A dokazuje, že je snazší naučit světoznámého zpěváka hrát než dva světoznámé herce zpívat.

Vztah Ryana a Emmy vyzařuje nenucenou chemii, ale jejich tanec vyzařuje nedostatek snahy. No tak, Simmonsi, hoď po nich činel! Jsou moc rychlí! Teď zas pomalí! A teď tohle... Takže si zpívejte spolu s krásným filmem, který zhltnete snáze než dort celý z polevy, a jeho nezapomenutelné písně jako: Píseň Los Angeles.

Město aut, půlku svého času tady strávíte řízením. Musíte trčet v autě a řvát na sebe příšerné věci. Lidi, lidi! Omlouvám se! Stala se hrozná chyba! Moonlight, tento týden jste měli mít Upřímný trailer vy! Tohle není vtip!

Moonlight, tohle je váš upřímný trailer! Ale nám zbývá už jen jedna písnička z La La Landu. Jako vážně? Jdem do toho? Myslím na tu noc, kdy mi za svitu měsíce kamarád v písku ulevil svou pravačkou. Mahershala Ali mě naučil plavat a jak být hodný chlapec. Pomohl mi s dospíváním. Tohle není Chlapectví! A i když v dospělosti prodávám drogy, kámoš z dětství mě má pořád rád, má kulturní identita je složité téma!

Není snadné být černý nebo gay, nebo mít pořád zfetovanou mámu. (A mrtvého tátu) Je to dobrý pravdivý příběh. (Ano, to je dobrý důvod) Emoční komplikovanost. (Další dobrý důvod) Mahershala Ali. To jsou důvody, proč Moonlight vyhrál. Hrají: Tito lidé, kterým by bylo poděkováno, kdyby si tenhle týpek nedělal selfíčka a radši pořádně hlídal obálku!

Řekl jsem to dobře? Trefa! Proto Moonlight vyhrál. Velké nesnáze v malém Chironovi. Je frustrující, že tyhle dva skvělé filmy budou už napořád spolu. Počkat, my tomu nepomáháme, co? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Say: blah blah blah blah.........to dovetky jsou bozi....

10

Odpovědět

mě neoslovilo ani jedno, a když to řeknu takhle... Moonlight vyhrál jen pro to, že loni si na vyhlašování stěžovali na nedostatek nominovaných černochů

83

Odpovědět

Nevím, proč ty mínusy. Už minulý rok po tom humbuku kolem bílých Oskarů bylo všem jasné, že v dalším roce to vyhraje černošský film. A přesně to se i stalo. Oskaři jsou jedna velká komedie, která o kvalitě filmu vůbec nic nevypovídá. Spíš je to o dobré oskarové kampani a řiťolezectví herců a producentů. K filmům samotným se vyjadřovat nebudu, protože ani jeden jsem neviděla, ale jeden kámoš byl na Moonlight a byl spokojený.

80

Odpovědět

Tak moc nechápu, proč okolo 'Lalalalandu' bylo takové haló, mě osobně film, respektive muzikál, nijak zvlášť nezaujal.. :)

92

Odpovědět

U mě to bylo podobné. Naproti tomu Moonlight byl prima film :-)

11