Rychle a zběsileUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:5 978
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na první díl kultovní franšízy o autech.

Přepis titulků

Počkat, to jsme ještě neudělali? Jste si jistí? Divný. Než byly tyhle filmy o tajných agentech, co bojují s vesmírným zločinem nebo co… Sakryš, oni mají magnetické letadlo? …vraťte se k té praštěné a splašené části Rychlé ságy: kradení přehrávačů DVD. To je Panasonic PV-M939?! Hustý! Na tom vydělají tak sto dolarů. První film Rychle a zběsile Ten se všemi těmi „the“.

Pamatujete si Bod zlomu? Nějaký scenárista ano a myslel si, že když změní všechna surfová prkna na toyoty, nikdo si nevšimne. Nyní se franšíza, ze které se jednou stane MCU s GED, vrací zpět ke svým kořenům jako vzdělávací série o součástkách aut. Prodlužuju puls vstřikovače. To je tvoje mapa paliva. Má škaredou díru. Vidím vstup studeného vzduchu a turbo T4, Dominicu.

Vidím ovladač AIC, má přímé vstřikování… Řadíš jako babča, bez dvouspojkové převodovky, teď já a šílený vědec musíme rozebrat ten blok a nahradit ty pístní kroužky, cos usmažil. Přímý vstřik nitra, čtyři mezistupňové chladiče, turba s kuličkovými ložisky a titanové ventilové pružiny. Hele, já tu nejsem na čtení manuálu. Může z mého Scionu být naštvaný robotí penis, nebo ne?

Dívejte se na vznik filmů, které vždy byly o rodině, i když polovina původního obsazení byla vyděděna… Hezky jsi nevzal půl milionu za další, Ja! Mohl jsi, měl jsi, Ludo! …ale ti správní tam byli už od začátku, jako Brian O'Conner, ten nejzjevnější polda vůbec… Podívejte se na toho sněhuláka. …takže je dobře, že je ledově chladné zlatíčko…

Páč až budeš hotovej, hodím tě na ulici, kam patříš, cukrouši. - Je krásnej. - Líbí se mi jeho sestřih. Je na nebezpečné tajné misi za účelem infiltrování Torretovy sestry. Ve středu podsvětí ze začátku tisíciletí je lidská hora štěrku Vin Diesel… Pojedeme na malou projížďku. …hvězda s takovým šarmem, že si vybudoval vedlejšák z hraní sotva živých stvoření, která umí zabručet jen jedno slovo, ale tady je Dom Toretto, bývalý trestanec, který řídí hustý tílkový klub pro vzpurnou mládež.

Dom žije svůj život po čtvrt mílích, kdyby totiž přemýšlel o něco dál, možná by se zamyslel: „Proč přepadám náklaďáky v plné rychlosti s harpunami?“ „Proč je před tím nepřinutím zastavit?“ Nebo: „Měl bych se živit řízením vzhledem k tomu, co se stalo taťkovi?“ Narazil mu do nárazníku a hodil ho do zdi za rychlosti 120. Viděl jsem svého tátu uhořet. Nebo třeba: „Už jsem ukradl přehrávače DVD za 6 milionů, co jít do důchodu a hrát si se Street Sharks?“ Street Shark!

Vraťte se do Los Angeles před gentrifikací, kde to jediné, co se děje v Coachelle, je přepadení náklaďáků… Míle 114, u Coachelly. …který posbírá všechny stereotypy ve městě, aby závodili ve slavných ulicích L. A. bez dopravy a ukázali všechny ty importovaný auta barevný jako bonbony ze snů patnáctiletých, protože i když na ferrari si průměrné dítě ani nešáhne, kvůli tomuto filmu si všichni na civica dávali nové výfuky a do někoho narazili, protože hráli Hada na nokii.

Teda aspoň já. Takže po 20 letech, 9 filmech a atrakci v Universal Studios, kde byl Vin Diesel tak velký jako helikoptéra, se vraťte do lehčích časů, kdy se franšíza nepokoušela překaskadérovat Toma Cruise, herci spolu mohli být v jedné místnosti a jediné, co všechny zajímalo, byly nové a zajímavé způsoby, jak říct NOS.

Vyladit NOS. Potřebuju NOS. Má to mlhový systém NOS. Má tam dost NOS, aby vybuchl. Máš štěstí, že ta 100 NOS nezničila sváry na přívodu. A objednal si tři turba T66 s NOS. NOS!

Hrají následující slovní hříčky s auty, jak velí tradice: Baby Driver, Gran Toretto, Kia, Hot Rod-riguezová, Car-los Santana, Jessie Pinkslip, Johnny Převodovka, Ja Rule uvádí Festival Pneu a Haló?

Spoilery! Car Wars: Vzestup Paulwalkera To ještě nevyřešili detaily smlouvy s Coronou, nebo co? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář