Rychle a zběsile 6Jak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:421
Počet zobrazení:5 845

Tvůrci adrenalinové série Rychle a zběsile vymysleli zajímavou okliku, jak do hry vrátit postavy, které už v ději kvůli smrti nemohly být. Co na to říká partička HISHE?

 

Přepis titulků

Hej, šéfe, mám tady nějaký fotky. A hádejte, kdo se tahá s nepřítelem. Tak na tohle si nevzpomínám. Amnézie, lidi. Teď už jsem vážně záporačka. Jo, za to riziko to nestojí. Navíc jsem tak nějak super zlej, takže... zastřelte ji někdo. Ne, ne, ne! A tentokrát zůstaň mrtvá! JAK MĚLO SKONČIT RYCHLE A ZBĚSILE 6 Lidi?

Musíme vymyslet lepší plán. - Oni maj tank. - Prosím? Řekl právě někdo "tank"? - Má někdo plán B? - Plán B? Potřebujeme plán C, D, E... F, G, H... I, J, K... L, M, N, O, P... Q, R, S... - Potřebujeme celou abecedu. - Uděláme to, co děláme nejlíp, dobře? Zaimprovizujeme!

- Co se děje? Co dělají? - Jedou hrozně rychle a zběsile, pane. - A s čím? - S rychlými auty. Rychlými auty? A jsou nějak vyzbrojená? Třeba protitankovou střelou? Vypadá to, že mají harpunu, ale jinak - se zdá, že to jsou jenom pěkný rychlý auta. - Můj bože! Sedíme v tanku! Co je? Ty vole!

KONEC Próóóóč? Mělo to jít samo. Byli vyrváni z tohohle světa tak brz... aha, ty jsi pořád naživu. A nejsi zraněnej. Ani popálenej. To dává smysl. Nechceš vyrazit s mojí rodinou na piknik?

Jasňačka! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Pořád nemůžu uvěřit, že jsme z toho vyvázli živí. To proto, že jsem Han Solo, zlatíčko. A navíc umřu až v Tokijské jízdě. Ty na druhou stranu... měla by sis dávat bacha.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čekal jsem, že tam dají něco s tou Hobbsovou partačkou, když byla na záporákově straně straně, kdykoliv je mohla všechny oddělat když byli na jednom místě, bomba, jed a bylo by po problému. :D

31

Odpovědět

lol

02

Odpovědět

Na konci filmu ona zemre a na uplnem konci ho zabijú v tokiu.

26

Odpovědět

Why? Because I am Batman

33

Odpovědět

Budu možná za blba, ale na co to na konci narážel? :D (Pokud vůbec na něco)

63

Odpovědět

Ovšem postrádají tu nejklíčovější chybu celého filmu. Asi osmdesáti kilometrovou letištní plochu :D

862

Odpovědět

Nepostrádají. Když si najdete na YouTube originální video, tak úplně na závěr to je. Tyhle scénky ale většinou nepřekládám, protože jsou spojené s výzvami na odběr videí a s různými proklikáváními, která u nás nefungují.

1126

Odpovědět

+Jackološkoda

02

Odpovědět

+JackoloTo by mě zajímalo, kolik se už se toho takhle ztratilo v překladu :)

230

Odpovědět

Mají to až na konci této epizody: http://youtu.be/UDKd5nrUjC4?t=2m47s

20

Odpovědět

tak to vystihli uplne presne :D btw Rock vyzeral dost komicky :-)

403

Odpovědět

:D Tak to se povedlo. HISHE nikdy nezklamou. :)

343