VetřelciUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:6 126
Tentokrát bude Hlas Upřímných trailerů mluvit o Vetřelcích, filmu od Jamese Camerona, který nám ukáže, že když nevíme, jak na pokračování, stačí prostě udělat originál v množném čísle.

Přepis titulků

Od Jamese Camerona, než byl posedlý copánkovým sexem modrých lidí, přichází geniálně jednoduchý plán, jak zlepšit Vetřelce. Udělejte to v množném. Vetřelci Než se podíváte na pokračování toho, o čem byl Prometheus, znovu se podívejte na pokračování, které nebylo lepší než originál, ale rozhodně bylo větší… …uřvanější…

Odcházíme! …a desetkrát tak výbušnější. Víte, fungovalo to, protože překroutili horor na válečný film, ale všechny ostatní akční franšízy si myslely, že dobré pokračování znamená hlasité zvuky. Vraťte se na špinavé a upocené záchodky benzínky, která je vesmírem Vetřelce… Nikdo se ničeho nedotýkejte. …a oprašte si spoďáry, abyste zasalutovali první lásce vašeho taťky, Ripley.

Je zpět v akci po tom, co bez pomoci zabila vetřelce, a ještě pořád nikdo neposlouchá, co říká. - Říkám vám, že ty věci existují. - Děkuji, důstojníku Ripley, to bude vše. Posloucháš? Poslouchej mě. - Jenom jedna z těch věcí zabila celou moji posádku. - Jo, dobře, jasně. - Udělejte to teď! - Sklapněte! Ale Ripley není sama, jede s koloniálními vesmírny mariňáky, možná nejsou moc odvážní…

Udělejte něco! K*rva! …moc fit… …nemají tu nejlepší disciplínu… Sakra. …a jsou občas víc než jen trochu úchylní… Je tam pár šťavnatých dcer kolonie, které musíme zachránit od panenství. …ale ta velká zbraň je docela dobrá. Seznamte se s vedlejšími postavami, které přesáhnou roli jednorázové návnady, jako Hicks, tukem namazaný voják ve všech vašich oblíbených filmech, Vasquez, mistryně převleků, která chytře předstírá, že je Hispánka…

Hlupáku, odpal. Až posadí do lodí lidi z první třídy, začnou s námi. …ano, stejná osoba, a Hudson Billa Paxtona, mariňák, který prostě nemůže. Tohle se nemůže dít, chlape. Jak vypli elektřinu?

Jsou to zvířata. Co teď máme sakra dělat? Nevydržíme ani 17 hodin. Jsme v p*deli. Konec hry, chlape, konec hry. RIP B-Pax, hra nikdy nekončí, chlape. Společně půjdou proti nejhoršímu monstru galaxie, středním manažerům korporace… K této instalaci se pojí značná peněžní hodnota.

…a taky proti pár xenomorfům, perfektním mašinám na zabíjení, které porazí jen velké futuristické zbraně… …útočné pušky… …oheň… …prťavé brokovnice… …a zbraně… …nebo extrémně pomalé robotické rány… ale vypadají strašidelně.

Je to jako továrna na sex hračky ze škorpionů. Tak se připoutejte na jeden z nejlepších sci-fi filmů vůbec, který vzal všechny husté věci z originálu, jako je prolézání potrubím, mléční roboti, a ten úplně stejný konec, a pak přidali roboty a Batmobil, protože i když děláte brutálně temné sci-fi pro dospělé, musíte prodat pár hraček… Pošlete tam ultimátního vesmírného mariňáka Ataxe, přestrojeného v jeho velkém, drsném hmyzím obleku.

…pořád lepší příběh než Prometheus. Hrají: Talentovaná Ellen Ripley, Hey, Hicksy, jsi tak skvělý, Bledé dítě z odpadu, Jsem do tebe blázen, Jsem Pax-Man, C-Úchylák-o, Můj oblíbený Twitch kanál, Do toho, královno a Ten nejdrsnější moment sci-fi historie.

Jdi od ní pryč, ty mrcho. Vetřelci: Jo, to to vlastně docela dobře shrnuje Ripley, mám na tebe jednu otázku: Co to je?

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro mě nejlepší sci-fi všech dob. A až do příchodu nejnovějšího Mad Maxe i nejlepší akčňák všech dob.

114

Odpovědět

T2

112

Odpovědět

Bitch pleeeeease. Matrix!

82

Odpovědět

Vesmirna Odyssea

35