Útěk

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:534
Počet zobrazení:6 034

Dnes tu pro vás mám krátký film z dílny Shelton Films. Všechny filmy, které najdete na jejich stránkách, mají na svědomí bratři Ben a Josh Sheltonovi a jde rozhodně o zajímavé kousky. Posuďte sami. V případě zájmu přeložím i další.

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí ÚTĚK To nemyslíš vážně. Jsem vážná jako vážka. Víš, že člověk je vybavenej k samostatnýmu přežití už v pěti letech? Takže z vědeckýho hlediska jsem čekala o deset let víc, než jsem měla. Celejch deset let v tom blázinci.

Co s tím chceš udělat? Picasso říkal, že pokud víš přesně, co tě v životě čeká... jakej to má vůbec smysl? Už bys měla být vzhůru. Jsem vzhůru. Je 7:15, zlato. A ještě si musíš nachystat svačinu. Co dalšího tam píšou?

V Kalifornii maj prej přístřešků pro bezdomovce víc než bowlingovejch drah. Lidi asi dávaj přednost videohrám. Ale pokud nejseš plnoletá, nenechaj tě tam ubytovat. To nemůžu bejt ani bezdomovec, aniž by se mi někdo snažil řídit život? Jdeme s tátou ven, ano? Mohla jsem tu bejt nahá. To ti Ryan pomáhá s tím projektem o Picassovi?

Do zítra má být hotový, viď? Ten hovor už ukonči, prosím. Tak mi pořiďte mobil, prosím. Budeš si ho platit? Nepotřebuješ s tím nějak pomoct? Třeba až se vrátíme? Potřebuju soukromí. Nechce se mi věřit, že jste mě nevzbudili.

Zlato, když tvoje tělo nevydrží být vzhůru, potřebuje odpočinek. - Spíš potřebuje White Lighting nebo Boo Koo. - Boo Koo? Co to je? Boo Koo, Red Bull, Fine Touch, XS, NOS, LOS, Bawls, Kokain. - Já nev... - Ko co? Cože? Kokain? Energickej nápoj, tati! Kofein!

Ten referát měl bejt hotovej do dneška! Do dneška! Na studeným jídlu můžeš přežít měsíce. Na studeným? Nebudeš si ho mít kde ohřát. Dneska večer odcházím. Dneska? Myslel jsem, že to necháš na léto. Už to s nima pod jednou střechou nevydržím.

Jasný? Prostě... Jsem jako ryba, co se snaží přežít v poušti. Jo, ale nakoupil jsem asi 500 vodních balónků a... Zůstaň ještě týden. Není to hotový, ale... ŽIVOT BEZDOMOVCE Tohle je... boží!

- Tos dělal sám? - Vím, že si poradíš, ale... napadlo mě, že malá extra příprava nebude na škodu. Vážně je to tam jako v poušti? Milí rodiče, utíkám z domova. Nebojte se o mě. Vím, co dělám. Christine. Christine, s tvým otcem se v mnoha věcech neshodneme. Mrzí mě to, ale už tu nemohu dál žít. Sbohem, máma. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak koukám, že jeden komentář je tak legendární, že reakce na něj zabraly dvě stránky :-D :-D :-D :-D :-D :-D

181

Odpovědět

Dobré Video i překlad...

180

Odpovědět

*Překlad

180

Odpovědět

Pěkné Video diky za překald >.<

180

Odpovědět

Skutečně působivé. 8/10

180

Odpovědět

pekne, dobry vyber, kvalitni preklad :)
co se myslenky a zpracovani tyce - hodne se mi to libilo, sem s podobnymi vecmi ;-)

190

Odpovědět

Zasloužilo by si to pokračování.... Zajímalo by mě, jestli jí nová matka poleze stejně na nervy, jako ta původní :D

180

Odpovědět

celou dobu jsme to bral jako průměrnej kraťas. ten konec mě ale dostal.

180

Odpovědět

snehulak: ja si nemyslím že je lunch v americe obed lunch je oznaceni rpo takovou vetsi svacinu ve dvanact ;)

180

Odpovědět

BugHero-BugHero- měl bych něco k překladu: kolem 1:30 říká otec dívce v posteli And you still have to make a lunch. Řekl bych, že to není myšleno jako svačina ale jako oběd- v USA si děcka nosí obědy samostatně do školy studené z domova. Obvykle jim to připravují rodiče, v toto případě asi ne.

180

Odpovědět

7/10

U tohohle filmu dostane + hlavně nápad a střih. Zbytek byl už dcl průměrný, ale určitě sem se nenudil a film mě potěšil.

Trošku nechápu komentáře, že chcete druhej díl.. WTF? :D Dejte prostor fantazii a nečekejte, že vám všechno strčej pod nos jako ve VKVčkách, nebo ostatních nemyslech :D

180

Odpovědět

další prsoím

180

Odpovědět

sugar: Další díly to nemá. Tohle je samostatnej film.

180

Odpovědět

Bylo by fajn tu mít další díly

180

Odpovědět

Bylo by fajn tu mít další díly, je to celkem zajímavé ;)

180

Další