V poho!

Thumbnail play icon
48 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:4 579
Francouzský animovaný kraťas si vypůjčuje téma z vlastní historie… V koupelně zuří nenávist mezi produkty a pomůckami z horní police a těmi na zemi. S vidinou dovolené, kterou si užijí jen někteří, se situace vyhrocuje. Spodina se rozhodne zatočit se zbohatlíky! Ať žije revoluce! 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz V POHO! Sákryš… To je humbuk! - Ještě že zítra jedem na dovču. - Dovča, pche! Děláš si srandu? Minule to byla hrůza! Ten hotel na Maledivách byl hrozný. - Neměli bychom si stěžovat… - Říká ten z duty free shopu. Božíčku!

Bez daně, to ano, ale pořád luxusní zboží! Miláčkové, nač se hádat. Nezapomínejme, že se odsud aspoň dostaneme, což nemůžou říct všichni. To doufám! Než být s nimi v jednom kufru… Jen se na ně podívejte! Myslí, že jsou něco víc, zatímco my tu dřeme! - Ty cuchto! - No tak, klídek. - Nestojí za to! Ani ta jejich dovča! - Nevztekám se, jen vysvětluju! - My nikdy volno nemáme! - No neke! My taky dřeme! Jo, jasně!

Když je řeč o práci, tady vám přichází. - Bacha, špína! - A do toho! Co je to za odporný puch? Kdo jiný by to taky uklízel. To jo, ale přece se za to nenecháme věčně ponižovat. - Má pravdu! - Už dost! Měli by nám děkovat za luxus a čistotu! Jó, stačilo!

Jdeme na ně, hoši! - Do střehu! - Za mnou! A nyní, dámy a pánové, třešnička na dortu! Jak se to řekne vaší řečí? Ach, ano! Všechno „v poho“? Nevydrží čistí ani pět minut. A už dost! Přátelé! Zbytečně dlouho to trpíme! - Jo, dost dlouho! - Jsme vykořisťovaní… - Zneužívaní!

- Jo, zneužívaní! Na ně! Pryč s horní vrstvou! Přichází bitva spodiny! Všichni v naší koupelně musíme si být rovni, nakopeme vám zadele! No tak, uhněte! Jsme všichni z jedné krabice! - A všichni stejně skončíme. - Kapitáne, nevěřte plebsu! Chcete-li s námi na dovolenou, pošlete je, kam patří! Přátelé, neposlouchejte je… Čeká vás jednosměrná jízdenka. Do koše v Paříži nebo do koše na Maledivách.

Do koše! Jděte mi z cesty! Ona si myslí, že jí to projde? Prosím, neubližuj mi… Určitě se nějak dohodneme. Co takhle společná toaletní taštička? Já tě porovnám, nic se neboj! Fuj! Nechutné! Tak, všechno bude v pořádku.

- Musí se oddělit zrno od plev. - Co je tohle? Hej, co to děláš? Pomoc! V POHO!

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář