Vánoční duch

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:524
Počet zobrazení:5 737

YouTube uživatele s nickem nigahiga už jste tu v několika videích mohli vidět. Dnes vám přináším video, ve kterém vám sdělí svůj názor na Vánoce a vánoční koledy.

Co znamenají Vánoce pro vás? Snažíte se nakoupit co nejvíc dárků, nebo si jen užíváte chvíle strávené s rodinou?

Přepis titulků

Zdravím! Konečně je tu prosinec a sami víte, co to znamená. Vánoce už jsou za rohem! Jak to mohl vědět? A já se nedávno hádal s kámošem o vánočním duchu. A jelikož mám přátel jako šafránu, bude hrát mého kamaráda lampa. - Ahoj, Ryane! - Čau. Jak je, lampo? Vánoce už jsou za rohem, tak jsem se chtěla zeptat, co chceš pod stromeček? - Já nic nechci.

- No tak, potřebuju inspiraci. - Ne, já vážně nic nechci. - Nebuď paličák a vyklop to! - Já fakt nic nechci! - Protože už všechno máš, viď? Ne, jen nechci, abys vyhazovala peníze za nějaký kraviny. Ale přesně o tom Vánoce jsou. Kam se poděl tvůj vánoční duch? - Fajn, víš, co chci? - Co? - Novou lampu! - Naše hlasy zní teď úplně stejně! Jo! Dobře, možná to nebylo přesně takhle, ale jeden kámoš se se mnou pohádal a nařknul mě z toho, že nemám vánočního ducha.

Vážně? Jen proto, že nechci, aby mí kámoši utráceli těžce vydřený prachy za zbytečnosti? Ne! Kdy začaly bejt Vánoce jen o utrácení peněz? Nikdy! Jakej zvuk vlastně vydávaj koně? A co vlastně jedí? Seno! Nicméně, jdeme dál. Ke každým Vánocům patří koledy. Jsou tak veselé a radostné, viďte? Nejsou!

Když se zaposloucháte do většiny vánočních koled, zjistíte, že jsou dost smutný. Sněhulák Mrázek Děláte si srandu? Oživlej sněhulák? Z toho by se jeden po****! Nevím, proč to vypípli. Říkal jsem: Děláte si srandu? Oživlej sněhulák? Z toho by se jeden... požár... co spaluje slaměnou chalupu, v lese, za větrného dne... v přítomnosti benzínu, kterým je politá... všechna ta sláma. Rudolf, sob s červeným nosem Musí k veterináři!

Je nemocnej! Santa Claus přichází do města Sleduje vás ve spánku? Ví, kdy jste vzhůru? To je teda pěknej úchylák... nebo upír. Edwarde? Rád tě sleduji ve spánku. Je to... pro mě úchvatné. Tobě j*blo? Táhni do p*dele! Dobrá.

Viděl jsem maminku dávat pusu Santovi Ty taťku podvádíš? Sněží, sněží, sněží To je... kosa. Babičku porazil sob Babi! Ale stejně jsem rád, že se koledy moc nezměnily. Víte, jaký by to bylo, kdyby zněly jako současná hudba?

Letos si k Vánocům přeji... jen... tebe! Rolničky, rolničky, rolničky zvo-zvo-zvo-zvo... Rolnič... Pod vánočním jmelím... Ta poslední je z vánočního alba Justina Biebera. Čímž se dostáváme k dalšímu bodu! Všichni zpěváci, co vydávaj vánoční album jen proto, že vědí, že si ho koupíte, jsou zvrácený, podlý...

a úplný blbci! Nechci bejt na Vánoce moc přísnej a trochu jsem odběhnul od tématu, ale chci jen říct, že Vánoce nejsou o utrácení peněz. Nemusíte si kupovat písničky, co všichni poslouchaj. Vánoce nejsou o tom, co najdete pod stromkem, ani o sobech, ani o sobech, ani o Ryanech. Hlavně buďte šťastný a udělejte ostatním radost. Řekněte kámošům: "Vždyť si nemusíme dávat dárky.

Radši si v klidu poslechnem album YTF Chri... Dělám si srandu. To album si kupovat nemusíte. Není tak dobrý. Ale jelikož jsou Vánoce, mám tu pro vás ukázku. Děkuju vám za pozornost a přeju veselý Vánoce. Tuhle větu nemám rád. Šťastný svátky! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

viac jeho videí.........pleeeeeeeeeeease :)

210

Odpovědět

Nigahiga má skvělý videa :D a ta písnička od YTF - Ho Ho Ho je parádní, jel sem jí včera asi 20x :D

200

Odpovědět

nigahiga je nejlepší! Zrovna nedávno jsem sjel všechny videa na jeho kanále a je to jeden klenot za druhým. Rozhodně to chce víc jeho věcí i tady

200

Odpovědět

mne sa to video paci je to super vymyslene :D

180

Odpovědět

jak je ta část you tak co je to za badass song

181

Odpovědět

Super, fakt mě pobavil a to jsem většinou přísný na šašky na youtubku :)

181

Odpovědět

vsadim se, že v 2:31 si vzal držkou o zem.

1911

Odpovědět

vanocni koledy na dnesni muziku :) :) :) 10*

180

Odpovědět

super :) taky bych prosila více viddeí od tohohle týpka :D

180

Odpovědět

víc víc víc od nigahiga :)

190

Odpovědět

podla chlapca su Vianoce skomercializovane a zli zli hudobnici vydavaju vianocne albumy aby sa nabalili tak tomu vo svojej komercnej relacii venuje cisto vianocny diel na YT z ktoreho ma samozrejme slusne peniazky :D proste vianocna klasiaka :)

189

Odpovědět

Já se snažím nakoupit dárky :)

186

Odpovědět

cillo: what?! znáš vůbec tohohle týpka? dělá úplně něco jinýho než Ray a dělá to už dlouho ;) to, že udělal video, kde si dělá z něčeho srandu a má tam pár trošičku podobných střihů jako Ray, snad proboha neznamená, že ho kopíruje, ne?

181

Odpovědět

Gortak, spawm: je to křesťanskej svátek, ale dneska už se tak prostě nebere :) takže nevim, proč by ho ateisti neměli slavit :)

181

Odpovědět

a ešte dačo aj keby to bol pohanský, Kórejský Severo-indický či dáky iný ako ateista neverím v žiadneho boha čiže neslávim žiadny nie že neverím v kresťanské náboženstvo a nevyznávam žiadne

180

Další