Vánoční reklama M&S: Medvídek Paddington

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:3 999

Britské společnosti jako Marks & Spencer, John Lewis, Tesco a další se každý rok předhánějí v tom, kdo nabídne publiku lepší vánoční reklamu. Reklamy cílí zejména na divákovo srdce, a hlavními aktéry jsou tak často děti, zvířátka, rodiny a nejrůznější kouzelné bytosti.

Zejména mužská část diváků zřejmě uzná, že jsou reklamy až příliš přeslazené – ale kdy jindy nechat svoje srdce zjihnout než o Vánocích?

Přepis titulků

MARKS & SPENCER UVÁDÍ PADDINGTON A VÁNOČNÍ NÁVŠTĚVA Marmeláda... Díky, Santo! Santo? - Už jedou! Ne, to ne! - Haló? Santo! Jejda! Moc a moc se omlouvám. Nejsem žádnej Santa.

Ten je pro Alici! - Tu znám! - Co? Pomůžu ti! - Za mnou! - Počkej, ty jsou moje! - Bude se jí líbit. - A tyhle jsou od babičky a od dědečka! Ještě jich zbývá spousta! To patří sem. Tenhle dolů...

- Vezmeme sáně! - Sáně? Hyjé! Veselé Vánoce! Psst, podívej. Jsem Superholka Alice! A skoro bych zapomněl. Veselé Vánoce, pane Santo. Děkuju ti, medvídku.

Přinášíme exkluzivní zprávy. Nad Londýnem se v noci objevil Santa. Společníka mu nedělal elf, ale medvídek. Paddingtone! Tady! Potřebuju víc marmelády. Marks & Spencer. Ať Vánoce stojí za to. PADDINGTON 2 PRÁVĚ V KINECH Překlad: Mia_91 www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hlavně, že angláni nezapomněli na n***y, aby byli politicky korektní i přesto, že většina n***? v UK jsou musla.

43

Odpovědět

Reklama by byla pěkná, jen škoda, že ji zmrvili tou propagandou...

31

Odpovědět

Paddington je fajn komedie, reklama se taky povedla. :)

81