Veganský Den díkůvzdání

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:3 573

Konečně láskyplný tradiční rodinný recept od babičky, který není zas*aně nechutný! Tedy alespoň podle organizace PETA, ochránců zvířat, kteří nyní nábadají širokou veřejnost, aby se stala vegany.

Přepis titulků

Zdravím ty internety! Dnes si připravíme veganskou verzi "krůkaře". Takzvaně "tokuchnu". Jdeme na to. "Krůkaře" je kuře nadité v kachně nadité v krůtě, což je odporně nechutná věc, kterou žerou dementní vidláci. Naši "tokuchnu" začneme jemně nasekaným tempehem restovaným na olivovém oleji s černým pepřem a sojovou omáčkou. Potom tempehem nadíváme naši kostku tofu. Pak toto krásné tofu naložíme do naší oblíbené marinády.

Nalijeme trošku nahoru, to jsou jakože cecíky. Víte, co je předností tohoto receptu? Nemusíte žrát části těl a jiný sračky. Ostatní televizní kuchaři se usmívají, zatímco pěchují chleba do ptačí prdele. Není to kurva divný? Až tofu vsákne tu zasraně dobrou šťávu, obalte ho v domácím seitanu. Dělám si vlastní seitan, protože na píčoviny není čas. Nakonec pečte dozlatova. Je bezva nežrat zkurvený mrtvoly, že?

Na dnešních farmách se s kuřaty, kachnami a krůtami neserou. Vyrůstají v domrdaných klecích a na konci posranýho života je umlátí nějaký dement a pověsí je hlavou dolů. Podřežou jim krky na jatkách alias zpíčených mučírnách. Kdyby takhle kurvili psy, lidi by řvali: "Vy zasraní zmrdi, utýrat vás!" Tak proč kurva dělat rozdíl mezi psem a ptákem? Cítí bolest a strach a tak vůbec?

Jděte do hajzlu. Víte, kdo takhle jí? Zajebaní slaboši, přesně tak. Tak nebuď zajebanej slaboch a staň se veganem. To je kurva žrádlo. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já myslím, že je dost důležitý podotknout, že tahle babča má všechny kulinářský videa takhle skvěle od rány, a že tohle je kvůli jobu pro PETA extrémně zaměřený na propagandu veganství. V ostatních receptech taky kuchtí sice veganský jídla, ale z celýho videa tam vždy o nich řekne sotva jednu celou větu pozitivně. Primární účel jejich videí je se zasmát, ne překonvertovat. Možná je veganka, ale podle mě si vybrala tenhle topic hlavně, protože je to skvělej terč a dobře se do něj řeže.

20

Odpovědět

Jo, kdybysme ty psy měli, tak bych rozuměl tomu, že by se dali sníst. Já už psa.jed. To není špatný maso.

20

Odpovědět

Veganství fandím, je to super myšlenka a velmi pomalu k tomu směřuji taky (výrazně omezuji konzumaci živočišných produktů), ale tohle video je mega mimo. Naprosto ubohé a agresivní bez špetky respektu k ostatním lidem, a to jen proto, že jí to, co se naučili jíst od rodičů jako malé děti. Cestou je osvěta, ne urážky!

22

Odpovědět

kriste pane to pipanie nadavok je otrasne...
Preklad je ale kreativny, super.

90

Odpovědět

Ahá, až konec mi ujasnil, z koho si to video vlastně dělá p***l.

30

Odpovědět

Když si koupím vodňanský párky, tak to je složením asi tak stejný, jako bych si hodil rohlík do vývaru...

100

Odpovědět

Ani ten názov neznie vábne.

00