Vetřelec: Izolace

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:7 880

Jako každý rok i letos připadá na 26. duben Mezinárodní den vetřelců. Letos to bude už 40 let od vydání tohoto kultovního snímku a právě k tomuto výročí vznikla série fanouškovských krátkých filmů. Tohle je první z nich.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Vetřelec: Izolace Koloniální přepravní loď: Borrowdale Počet lidí na palubě: 23 282 Kurz: 16 měsíců od Země - Musíme vypadnout! - V pořádku. Uklidni se, jsme v bezpečí. Pamatuješ si, co se stalo? Ne, ztratil jsem vědomí.

Probudil jsem se v únikovém modulu. Ráno došlo k rozšíření nákazy. Mysleli jsme, že to máme pod kontrolou. - Co to kurva bylo za věci? - Počkat, rozšíření nákazy? Byli jsme tomu vystaveni? Tím si nemůžeme být jistí. Ten organismus... má velice jedinečný rozmnožovací cyklus. - Bylo to strašně rychlé!

- Uklidni se. - Ne, neposloucháš mě! Zkontroluj ho. Hned. Nikdy jsem neviděl nic, co by se takhle pohybovalo... Oni... - Oni nás... - Ne! Nás ne! Tihle zmrdi něco měli. A ono jim to uteklo. Nedává to smysl. Rozšíření nákazy by loď nezničilo. Museli jsme se pokusit obnovit izolaci.

To oni ji vyhodili do vzduchu. Nastavili jste autodestrukci. Neměli jsme na výběr. Šíří se to neobvykle rychle. On to má. Že jo? Musíme ho zabít. Ne.

Co to děláš? - Co to děláš? - Tys to neviděla! Kdybys to viděla, tak... Kdokoliv z nás může být nositel. Ovlivňuje to paměť. Tak to bych měl odteď hlídat i tebe. Přestaň! Nepozabíjíme se přece navzájem. Kdybys viděla to, co já...

Je to šílené. Dýchej. Pomoz mi! Pomoz mi! Ne! Nedělej to! Podívej se na to. Neuvěřitelné. Otevři dveře! Nemůžu.

Musíme ho tu zadržet. Ty svině zasraná! Všem v záchranném modulu, za chvíli jsme u vás. Připravte se na nalodění. Držte se. NEOTEVÍRAT Vetřelec: Izolace

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jen pro upřesnění, to nejsou fanfilmy. Financuje to společnost 20th Century Fox, která zadala práci šesti mladým začínajícím filmařům. Takže je to oficiální profesionální produkce.

20

Odpovědět

Ahoj, bude. Druhý díl mám připravený, na třetím právě pracuji :-)

130

Odpovědět

Spis bych tam teda napsal "Allien's here!" nez "Do not open". Krve je na to vicemene potreba stejne ale informacni hodnota k nezaplaceni :D
Jinak v zaveru videa okolo 9:10 je ukazan jeste kratky snimek.

21

Odpovědět

Akorát že se ti vetřelci jmenují Xenomorphové... A na to už bys potřeboval tak litr krve... :D

80

Odpovědět

No pochopil jsem z toho, že ona neví co to je ani jak se to jmenuje, tak to tam nemohla napsat :P

60

Odpovědět

Já bych raději viděl něco ve stylu Coloniální námořní pěchoty.

64

Odpovědět

Bože jak se tohle může někomu líbit?! Pravověrný fanoušek zapláče.. akorát to dál poškozuje značku Alien

523

Odpovědět

Značku Alien poškozuje leda tak Ridley Scott, který nám v Prometheovi ukázal vztyčený prostředníček, shrábl prachy a jal se kurvit frenšízu dalším pomrveným pokračováním.

184

Odpovědět

Videl jsem už 4. díl těch kraťasů a musim říct, že jako pocta ke 40. výročí Vetřelce to je opravdu super projekt. Ty kraťasy maj fakt atmosféru. Klidně bych si to uměl představit jako celovečarák, ale asi je lepší několik kvalitních krátkých jednohubek, než jedna dlouhá nastavovaná kaše.

53

Odpovědět

Nářez!

75

Odpovědět

Takhle nějak by mohl vypadat remake vetřelce :-)

134