Vetřelec: Vzorek

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:7 400

Jako každý rok i letos připadá na 26. duben Mezinárodní den vetřelců. Letos to bude už 40 let od vydání tohoto kultovního snímku a právě k tomuto výročí vznikla série fanouškovských krátkých filmů. Tohle je druhý z nich.

Přepis titulků

Vetřelec: Vzorek Planeta LV-492 "Skleník" 211 Jde o ty vzorky půdy. Maggie se z nich může pominout. Štěká, neposlouchá mě, takovou ji vůbec neznám. - Deve. - Jsem tu. Co ty nové vzorky půdy? Jsem tu a koukám na ně. Maggie, dolů! Jules, neměli bychom jim dávat jména. Říkáme si o další kontaminaci.

- Pošlu tvou žádost výš. - To není žádost, Deve. Je jedno, co jim řeknu, Julie. Nedostanou se sem dřív než ráno. Nechci začínat od začátku. Zase. Zajdu nahoru a ztropím okolo toho povyk. Třeba se mi podaří sem někoho dostat dřív. Pes odvedl svou práci. Teď odveď ty tu svou.

Pokud teda nemám jít hned teď. Ne, chápu. Maggie, přines! Já vím. Řekla jsem jim to. Ne! Ne! Počkej! Skleník je zavřený, potřebuju, abys to zrušil. Deve? Deve?

Maggie... Maggie? Maggie! - Jdu na restart. - Deve, počkej! Deve, něco tu je, musíš nás dostat pryč. Kurva! Maggie? Maggie!

Maggie, ticho. Maggie! Julie! Co se stalo? - Maggie odvedla svou práci. - Jsi v pořádku? Ježíši! Co to je za věc? Dobrá práce.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pani hrála dobře, třetinová stopáž by tomu slušela víc...

20

Odpovědět

Tvl tenhle kraťas má víc napětí než oba díly promethea, vynikající..

182

Odpovědět

Děkuji Videacesky za tyhle snímky s Vetřelčí tématikou! :-)

161