Vetřelec: Noční směna

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:6 086

Jako každý rok i letos připadá na 26. duben Mezinárodní den vetřelců. Letos to bude už 40 let od vydání tohoto kultovního snímku a právě k tomuto výročí vznikla série fanouškovských krátkých filmů. Tohle je třetí z nich.

Přepis titulků

Vetřelec: Noční směna Harpere! Harpere! Harpere! Těžařská kolonie High Lonesome Distrikt LV-422 - Jsi v pohodě, kámo? - Jo. Jasně. Kdes byl? Asi jsem odpadl.

Na celý den? Ty víš, jak se dostat do průseru. Měl jsem divný sen. Noční můru. Vypadáš příšerně. Taky se tak cítím. Tak jo, potřebuješ vyprošťováka. Dobrý, díky.

Zveš mě? Nepokoušej štěstí, kámo. Tyhle směny před zavíračkou jsou delší, když si pouštíš tyhle sračky. - Super. - Fakt bys neměla. Co? Ty si tu přehráváš záznamy z baseballu. Hej, to jsou historické artefakty. A tohle? To je akorát kravál. Je to příroda. K čemu byl kdy baseball dobrý? Víš ty co?

Zavřeme to tu. Nemá smysl čekat. Udělej inventuru poslední police a můžeš mazat. Počká to do rána? Co takhle stará pětistovka? To zní dobře? Jdu na to. Půlka posádky tě včera hledala. Kdyby ses neukázal, nechal bych tě tu. - Vždyť jsem navigátor.

- Po dnešku už žádný blbiny, jasný? Chci z tohohle šutru rychle vypadnout. Počkat, co to sakra je? - Hyro říkal, že tu někdo bude. - Zbývá nám 10 minut. Hej! Ty děvče vzadu, vidím tě! Tihle kolonisti se neumí chovat. - Máme zavřeno. - No tak, kámo, hele... Zrovna jsme téhle kolonii doručili zásoby.

Jako součást 17. směny. Hyro říkal, že se tu můžem stavit a koupit si nějaké pití na cestu. - Máte to schválené? - Jo, jasně. No tak, kámo, přece nám nebudeš bránit trošku se napít. Díkes! Tvý holce děkovat nebudem. Tohle jsou záznamy o zásobování? Tak se na to podívejme... Nevím, jak se vám to povedlo, ale máte tu slušnou zásobu.

Vezmu si něco silnějšího. Pár Aspenů... A jeden Rebbie. Můžu? Máte tu záchod? Jo, vzadu. Pojď, odemknu ho. Sakra, tady je věcí... Co tu lidi dělají, aby se zabavili? Odejdou.

Máte místo navíc? Jasně. Klidně můžeš spát na mé posteli. - Jdi do prdele. - Hej! - Mluvíš s hostem. - Jo? Tak proč nám náš host neukáže, co má v kapse? V pohodě? Něco se ve mně hýbe.

- Pozor na jeho hlavu. - Sakra. Pozor na jeho hlavu. Má epilepsii? Ne. Kurva, já nevím. - Zajdu pro lékárničku. - Teď mi tím zasral hadry. Zasral mi tím košili. Sakra. Hej, přestaň kňourat a pojď sem. Do prdele! Vidíš to?

Bože, pomozte mi! Pomoc! Zpátky! Springere, našla jsem to. Sakra! Panebože. To nic, klid, v pohodě. Zůstaň se mnou. Zůstaň se mnou.

Co to sakra bylo? Vím, jak to dopadne. Nech ho být. - Nemá cenu tu umřít. - Tys ho kurva střelil. Springere? Tak pojď, ty hajzle. Poplach, poplach, základna narušena. Poplach, poplach, základna narušena. Jsou všude!

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co další díly?

00

Odpovědět

Kdy prelozis dalsi zbyli 3 casti ktere jsou dostupne ? prosim moc moc

00

Odpovědět

Tenhle díl neměl moc dobré hodnocení/počet zhlédnutí, tak jsem se rozhodl dát větší pauzu mezi jednotlivými díly, ale plánuju přeložit i zbytek těch kraťasů (pokud mi nepřijdou vyloženě nepovedené) ;-) Akorát ten další díl je peklo na odposlech.

10

Odpovědět

Zatím to vypadá jako "každá ep. na jedno brdo". Tak snad příště. Skoro jakoby jim šlo jen o silnou ženu v hl. roli. Ale koho by to ještě překvapovalo.

31

Odpovědět

zatial najslabsi pribeh a slabo zahrane. Ten dalsi filmik (Ore) je zatial jednotka

21