Víš, co je na hovno? – DVD

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 023
Počet zobrazení:11 290

Nedávno jsme vám představili Angry Video Game Nerda ve videu, kde recenzuje starou hru. Ovšem to není jeho jediná tvorba. Recenzuje filmy, stolní hry a dělá další show včetně této. Jmenuje se You Know What's Bullshit a Nerd si v ní stěžuje, co všechno ho štve. Opět se zde vyskytují určité výrazy a proto video není vhodné pro děti. Pozn.: Unrated edice jsou edice filmů, ve kterých se vyskytuje obsah, který nebyl ohodnocen MPAA. MPAA hodnotí, jestli je film vhodný pro děti, mládež nebo pouze dospělé.

Přepis titulků

Překlad: Rizyk Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Víš, co je na hovno? DVD-čka. Už jsem mluvil o zbytečném balení a ochranných nálepkách, ale mají plno dalších vad. S každým seriálem nebo vícedílným filmem je zaručené, že to poserou. Prvním problémem je balení. Vypadá to jako hra "Do kolika krabiček se vlezou DVD-čka?" Vážně to všechno potřebujeme?

Za druhé, tohle je série Jamese Bonda, proč to nemůže začít prvním dílem a pokračovat do konce? To je musí řadit v naprosto nesmyslném pořadí? Běžný spotřebitel možná ani neví, jak to má jít za sebou. Poradím ti tohle - vyhoď všechny krabice a seřaď si DVD-čka do správného pořadí. Takhle by to mělo být. Mimochodem, nemáš radši pohodlnost vytahování DVD-ček rovnou z poličky? Kdo by je dával do krabic?

Další matoucí věc na sadách je, že všechny nevlastní stejná společnost. Tohle je Sada s Brucem Lee. Věřil bys, že tady není Drak přichází, ale místo toho tam je Hra smrti 2? No tak, vždyť v tom filmu ani není, až na archivní záběry. Dokonce samo DVD má koule na to, aby hlásilo, že tam účinkuje Bruce Lee. Všichni ví, že nedokončil první díl Hry smrti. Je to klamavá reklama, která přetrvává do dneška. Když si kupuješ sadu s tím, že chceš vlastnit celou sérii, musíš mít předchozí znalosti nebo si zjistit, co vlastně dostáváš.

Sady jsou na hovno. Tohle taky nesnáším - ta malá cvakátka. K čemu to je? DVD-čka jdou zavřít i bez nich. Prostě je kurva ulom. To by je mohli dávat i na CD-čka nebo na knihy. Jsou zbytečné. Nesnáším, kolik verzí DVD-ček vychází. Máme rated verze, unrated, speciální, ultimátní, sběratelské edice Běžte s tím do prdele!

Ale nejvíc mě sere, když je fullscreen edice a širokoúhlá edice. Pokud si nedáš pozor, mohl bys koupit fullscreen. Není důvod, aby fullscreen edice vůbec existovaly. A pokud je, udělejte ji z druhé strany a ne na samotné DVD, je to blbost! Chceš si pokecat o kódování regionů? Co když si koupím naprosto legální DVD v jedné části světa a chci ho vidět jinde? Co když hodně cestuju?

Všechna tahle pravidla zachází se zákazníkem jako se zvířetem. Dávejte si bacha na tahle zvířata, dejte je za elektrický plot. Psovi sežeňte elektro-obojek. Mohli by zlobit. Díval ses někdy na ta malá loga? Většinou to jsou zbytečné informace. Kde je délka filmu? To bych rád věděl. Není to na disku, ani na krabici, ani na obalu DVD-čka a není to v brožuře. Božínku, délka filmu?

Proč bych tohle měl chtít vědět? Co kdybych měl schůzku nebo bude seriál nebo chci jít prostě brzo spát. Nevím, je to takové tabu, že chci vědět jak je film dlouhý, než se na něj podívám? Většina DVD-ček je má, ale jsou psány tak malým písmem, že nejdou najít a vždycky jsou v minutách. Je to maličkost, ale dívej - 153 minut. Nemůžou prostě napsat 2 hodiny 33 minut? Je to jako, když řeknu: "Uvidíme se za týden."

Neřeknu: "Uvidíme se za 168 hodin." A nejhorší je, když je na disku víc filmů a napíšou celkovou délku všech filmů. 325 minut, to je nádhera. Možná se to bude hodit, když se budu chystat na maratón. Nejotravnější jsou menu. Jediné co chci, je zastrčit disk, zmáčknout "Přehrát" a dívat se na film. Místo toho dostaneš plno různých sraček, co tě nezajímají. Ukázky, loga...

Bylo by to v pohodě, kdyby to šlo přeskočit. Ale ne, musíš to vidět pokaždé, když zapneš DVD-čko. Zkoušíš zmáčknout tlačítko "Menu" a doufáš, že se objeví menu. Ale neobjeví. A někdy dokonce hůře, když zmáčkneš tlačítko "Menu" začne se přehrávat logo znova. To tě naučí. Někdy tam dají i reklamy. To už je jen krůček od toho, aby byly reklamy v televizi. A nemluvím o normálních reklamách, ale jako přídavek. Pokaždé když zapneš televizi přehraje 10 minut reklam, než se zapne.

Nebo ještě lépe - dejme obrazovky do výtahů. Než se může výtah hýbat, musíš se podívat na reklamy. A máš to! A když je na disku seriál, prosím dejte tam seznam epizod. Tady si chceš vybrat epizodu, počkáš na animaci... A pak... co to je? Každá epizoda má svou obrazovku s výběrem kapitol. Kdo potřebuje kapitoly u dvacetiminutového seriálu?

Takže musíš přes všechny obrazovky, najít epizodu, přejít nahoru k první kapitole a zmáčknout "Přehrát". U DVD-ček mě tyhle blbosti nezajímají. Nechci čekat na loga a ukázky. Nechci ani vidět ukázky filmu, na který se chystám podívat, než se objeví menu. Prostě zastrčit DVD, spustit menu, tak to má být. U VHS jsi musel přetáčet, ale aspoň ti nic nezakazovalo přeskočit na film. A to je další věc, co mi chybí. Ta zrnící část nahoře. Ale není to lepší než to sekané digitální přetáčení, na které jsme dnes zvyklí?

Dostaneš úžasný zvuk vytáčení linky na začátku pásky. Dobře, to je divné. Ale nejlepší je, že je jedno, kde jsi skončil. Vždycky můžeš pustit film tam, kde jsi ho vypnul. A DVD-čka se kurví mnohem víc než VHS. Analogová páska odchází postupem času. V nejhorším případě se páska zachytí v přehrávači. Ale když se začnout sekat DVD-čka, už se nikdy nespraví. Ne.

Já... jsem tvůj ot... ec... CHYBA DISKU Přijde mi, že se technologie neustále vyvíjí, ale máme díky ní akorát posranější životy. A když vám někdo posranej říká, že to je na hovno, tak to je na hovno.

Komentáře (72)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hmmm...

01

Odpovědět

Chlapec si musel nejdriv nakoupit stovky DVD, jen aby nam povedel, jak jsou na hovno.

Anketa:
1. Je to vul

2. Je to c***k

3. Je tak sam a na internetu hleda sprizneny duse

13

Odpovědět

3. Je tak sam a na internetu hleda sprizneny duse

01

Odpovědět

Bože to sekání na konci mi vhánělo pěnu do koutků :D Ale naštěstí neznám tyhle věci o kterejch mluví... Za mě to všechno řeší the pirate bay :D

270

Odpovědět

Nemůžu než nadšeně souhlasit. Přesně proto budu mít vždycky filmy na exterňáku. A i proto bude pirátství…

230

Odpovědět

A čo sa stane keď externák ti z jedného dna na druhý prestane ist? ved vieš životnosť elektroniky je 5 rokov.

00

Odpovědět

Pamatuji obrázek Billa Gatese držícího CD u hromady papíru. (Tohle všechno se vejde sem.) Až budu mít čas tak se nechám vyfotit s mp3 přehrávačem u hromady CD

211

Odpovědět

Super! :D
(upřímně, to není ironie)

200

Odpovědět

Welcome to PerfectVPN.com

http://perfectvpn.com/tech.html

Others, with the help of VPN TUNNELING try to cipher the transferred information.It is very important, due to using wi-fi, your computer appear not protected from the hackers, which purpose is larceny of the information and passwords.

1824

Odpovědět

Takovou filmovou knihovnu bych chtěl mít. James je skutečný movie-geek.

230

Odpovědět

pod tohle se klidně podepíšu! :D

190

Odpovědět

CD Systemu, dobre NERD :-D

190

Odpovědět

Bullshitier :D

180

Odpovědět

bože ja sem pako ma tam bejt filmy

180

Odpovědět

proto dvd nekupuju ale filmi si stáhnu pěkně z warezu ve full hd :D

202

Odpovědět

vieš čo je nahovno ? Miss plugin

190

Odpovědět

Je smutné že to co říkal je pravda...doba de sice do předu ale čím dal víc je to na hovno :D
Proč to nepřekládáte častěji je to poučná tvrdá reality formou sprostého humoru... :D 10/10

201

Další