Vražda v Orient expresu

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:5 411

Vražda v Orient expresu patří mezi nejlepší detektivky spisovatelky Agathy Christie. Na palubě známého Orient expresu se stane vražda a jediný, kdo ji může vyřešit, je světoznámý detektiv Hercule Poirot. Ačkoliv tato kniha byla už několikrát zfilmována, toto herecké obsazení slibuje úžasnou zábavu.

Přepis titulků

Je něco zvláštního na směsici cizinců, kteří jsou celé dny pospolu, přestože nemají nic společného, až na touhu dojet do cíle. A poté se už nikdy nevidět. V LISTOPADU V tomto vlaku cestuje zlo. Jeden z cestujících zemřel. Takže ho nakonec dostali. Myslíte, že byl zabit?

Ne, ne. Ne, ne, ne, to ne. Ale byl v perfektní formě a měl nepřátele. Vskutku, byl zavražděn. Proboha, vražda? Nechť jeho duše odpočívá v pokoji. Někdo uprostřed noci procházel kolem mého kupé, ale nikoho to nezajímalo. Pokud to byla vražda... Co se děje?

Musí tu být i vrah. Vrah je tu mezi námi. Každý z vás je podezřelý. A kdo jste vy? Jmenuji se Hercule Poirot. Jsem zřejmě nejlepším detektivem na světě. VRAŽDA V ORIENT EXPRESU Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já to třeba dosud nevím, kdo to udělal. Takže komentáře radši nečtu a zvážím knihu.
Ale jen tak pro srandu, tipnul bych to na Poirota, protože se už dlouho na cestě nudil, že nemá co řešit. :D

01

Odpovědět

to není erkil :D ty fousyyy....pffffff

10

Odpovědět

Nechápu potřebu remaku komorního dramatu, které se celé odehrává ve vlaku, obzvláště když je naprosto vyloučeno, že by verzi ze 74. mohli v něčem překonat. Hlavně všichni ví, kdo to udělal...

40

Odpovědět

Tohle už bylo zfilmováno nejednou a výborně. Určitě potřebujeme další film se zápletkou, kterou skoro každý zná. A vždycky když řekne "Hercule Poirot", tak vyprsknu smíchy. Může se se skrývat za svým mega mrožím knírem, ale nevěřím, že bude lepší než David Suchet.

80

Odpovědět

máte pravdu - nebyl (lepší): ani omylem, ani náhodou, prostě vůbec
(a konec konců v řadě věcí to nebyla ani Christie, ani Vražda v Orient expresu - nemám ráda remake za každou cenu, jen aby byla nová verze)

00

Odpovědět

Wau, dakujem za inspiraciu, uz sa neviem dockat :D A ked som videl to hviezdne obsadenie.. no konec... :D

00

Odpovědět

V knize Agathy Christie nevystupuje žádný černoch. Dokor v románu je Řek. A výslovně se tam píše "na odpočinku", tedy dnes bychom řekli ve starobním důchodu - tedy starý muž, dejme tomu mezi 60-70 lety.
Už jen tento fakt mi stačí, abych film zařadil do škatule "další holyvůdská s***a) a ignoroval jej.
Pochopte, nejde mi o odmítání černochů, nejsem rasista. Ale jde tu o prostý fakt, tlačením na pilu ještě nikdo nic dobrého neudělal. Naopak. Vede to k opaku zamýšleného.

160

Odpovědět

Tohle ovšem není film který se přesně drží děje, tohle je film, který se pouze inspiroval touto knihou...
To je jako nadávat, že v první sérii Hry o Trůny (a schválně dodávám první, protože tu si chválili i čtenáři) nevystupují všechny postavy a některé postavy vypadají jinak než mají...

08

Odpovědět

+lenaciaA proč tedy zneužívají značku Agathy Christie?

50

Odpovědět

+orcinusorca2017a proč hra o trůny uvádí že je to na motiv knihy G.R.R. Martina? Asi pro to, že to vychází z knihy, kterou Agatha Christie napsala

00

Odpovědět

já netvrdím, že Vražda v Orient Expresu je špatná kniha.... jen říkám, že vykrádá divadelní hru, kterou napsal Český génius, vynálezce a spisovatel Jára Cimrman, Vražda v Salonním coupé

370

Odpovědět

Ruku na srdce.
David Suchet je a navždy bude Poirot.

480

Odpovědět

Proč to tu je? Na trailery si zajdu na csfd nebo přímo youtube.

226

Odpovědět

Abys takový mainstreamový kousek s tímto trailerem starým už přes měsíc, samozřejmě už milionkrát přeložený, náhodou nepřehlídnul :)

A teď vážně.
Pravděpodobně cíleno pro úplné casuální filmové díváky, kteří neví o žádném chystaném filmu, dokud neuvidí v tv upoutávku "Právě v kinech". Zřejmě má někdo pocit, že to je tady velké % obecenstva, jinak si toto kontraproduktivní jednání nedokážu vysvětlit.

84

Odpovědět

Hercule dobrej o tom žádná, ale Kojot Pítrsn už nebude?
https://www.youtube.com/watch?v=gWZd9piEhaw

16