Benedict, Johnny a zvířátka u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:788
Počet zobrazení:22 513

Aby se nám hosté trochu prostřídali, zbylé části s Tomem Hanksem budou příští týden. Pro dnešek nás čeká Johnny Depp a Benadryl Cucumberstash. Řeč bude o děsivých internetech a roztomilých zvířátkách.

Přepis titulků

Johnny tráví hodně času v Londýně. Je to jako cestovat z domova domů? Ne. Položíte otázku, a pak řeknete "ne". Je to spíš "ne-ano", bývám tu často pracovně. - Na spoustě lokací. - Máme vás tu rádi. Děkuju mockrát. Snažím se tu získat... ...víte co, titul. Ó, ano. Takže Johnny Depp už potkal někoho z královské rodiny? Ano.

Prince Charlese a... toho druhého. Přesně toho. Přišli na premiéru Hledání Země-Nezemě. Ano. A... potřásli jsme si rukama. Řekl něco jako: Nerozuměl jsem ani slovo. A myslím, že on zase nerozuměl mně. Takže to nebyl moc významný rozhovor.

A... ten druhý... vypadal mile. Tak po tomhle už rytířský řád nedostaneš. Divné taky je, když hledáte na netu lidi, kteří si fotili selfie třeba s Johnny Deppem... Zjistíte, že zas není tak těžké vypadat jako on. - A tohle jsou jen... - To je odvážné tvrzení. No ne, vydrž.

Tady jsou lidé, kteří... "Páni! Právě jsem potkala Johnnyho Deppa a koupila mu hot-dog!" - Hlavně že má radost. - Ano, ona má velkou radost. Budeme samozřejmě mluvit o Špinavé hře, která je geniální. A jde o to, že v Bostonu... Když jste tam byl, byla to senzace, ale aby nastal větší chaos... kamkoliv jde Benedict Cumberbatch, tam má velmi horlivé fanoušky. To mám... - Řekl: "To mám."

- To tedy máš. Prostřednictvím ginu s tonikem jsem řekl, že mám. Někdo viděl Benedicta během natáčení v Bostonu. Máme z toho natáčecího dne fotku. A jedna dáma viděla Benedicta, rychle spěchala domů a vrhla se na reddit, kde napsala: "Viděla jsem Bostonbatche..." - Protože tak ti říkají v Bostonu. - Mám adaptabilní příjmení. "Viděla jsem Bostonbatche dnes ráno - pohřběte mě v rakvi tvaru Y, protože jsem hotová." A dál píše: "Děvky, vypadá skvěle.

Měl modrý klobouk, tmavě modré polo tričko, šedé kalhoty a bílé boty. Je vyšší než jsem myslela (myslela jsem, že má tak 180 a hraje si na vyššího, - Jak se opovažuje! - "ale má fakt metr devadesát) a má svaly." "Jako, fakt je víc svalnatej než jsem čekala - ty paže! Ten zadek! A byly mu totálně vidět žíly.

Hustý. Nemá na sobě ždibec tuku, samej sval, šlacha a vůbec boží. (A ten klobouk naživo taky vypadá mnohem líp.)" Co je na tom klobouku špatného?! No ale ten poslední odstavec je... páni. "Nemohla jsem ho očichat. Fakt jsem se snažila. Byl tak blízko, že kdyby měl voňavku, cítila bych to určitě.

Takže to bylo jen slaboučké Cumber-pižmo pod bostonským sluncem." Cítíte ho, Johnny? Cumber-pižmo... - Mé pižmo vane tvým směrem... - Musím říct, že... Konečně můžu přiznat, že jsem to psal já... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nepřipadá vám, že je Johnny trochu v pozadí událostí?:O :(

243

Odpovědět

Upřímně, přišel mi jak pod vlivem omamných látek.

00

Odpovědět

Depp je iluminátsky upír, ešte mu je vidno krv v ústach

711

Odpovědět

Všiml si někdo, že Benedict je vůči Johnnymu dost ochranitelskej? Když se mu zdálo, že moderátor Johnnyho uráží tvrzením, že "není tak těžké vypadat jako Johnny Depp", okamžitě se ho zastal. Když Johnny zdrhnul před velkým méďou, Benedict okamžitě naklepal méďovi čumák a jako bonus mu nakopal...............:) a kdyby tam skutečně přiběhla živá vydra, po tom , co Johnny řekl, že se vyder docela bojí, nejspíš by ji okamžitě "vymazal" ze světa a měl by na triku ochránce zvířat!

832

Odpovědět

Oba herce respektuji a mám rád, pořad mám taky velmi rád. Ale konkrétně tenhle rozhovor se mi nelíbil. Škoda, čekal jsem víc.

1914

Odpovědět

Vážení nevím o co vám jde :D

Deppa a rozhovory s ním, jeho vystoupení (moderování, převážně) sleduji celkem aktivně, protože ho mám rád a on se takhle chová (tváří) vlastně všude a vždy kde se baví, prostě takhle vystupuje. Rozhodně bych tam nehledal nějaký pocit uraženosti/zastíněnosti, ten člověk si ze sebe legraci udělat umí a myslím, že i tady v tom výstřižku z jinak moc pěkné epizody byl celkem vtipný.

901

Odpovědět

Poprvé mě taky zarazilo to Johnnyho vystupovaní, ale opravdu se tak chová.

220

Odpovědět

No Deepa nejspis sralo, ze mel hlavni slovo Cumberbitch, nebo byl proste moc zmastenej a nic z toho nevnimal...

934

Odpovědět

Benedict je prostě sympaťák a ještě ke všemu má fakt talent. Ten úspěch mu vážně přeju :)

531

Odpovědět

něco mě strašně nutí pustit si Vydríska

232

Odpovědět

Depp je prostě tragédoš ...

1530

Odpovědět

depp je tak zhulený ? :D :D

2611

Odpovědět

Nemluví Johnny a Graham v tom prvním videu o Camille? Vzhledem k tomu, jak jí v Británii nemají rádi... Nebo mi něco uniklo, že je tam ten mužský rod? Díky :)

172

Odpovědět

Nevedel som že Depp má taký svojský zmysel pre humor :D a zrejme aj fóbiu z medvedíkov :D

411

Odpovědět

Nebála bych se tohle video nominovat na jedno z nejlegendárnějších na videacesky vůbec.
(A ne, vůbec mi nevadí, že tu není ještě ani 24 hodin. :D )

2725

Odpovědět

První video 0:22 - snažil jsem se získat "Sir thing" bude spíš titul sira než uvítání...

110

Odpovědět

Díky! Pořád jsem tam slyšela "certain" a přemýšlela, co tím chce sakra říct. :D

140

Odpovědět

+hAnkoVzápětí, tuším, že Graham říká "Oh yes, Sir Johnny Depp" a ne "So Johnny Depp"

170

Odpovědět

+hAnkoJo stoprocentně použil osloveni sir Johnny Depp. A v 0:34 podle mě taky mluví o Camille, takže by tam patřil ženský rod, jak už zde zmiňoval Yrret Black.

90

Odpovědět

Bylo by možný, přeložit celý ten kus s Benem a Johnnym? Cože to tam Depp říká o tom pomalým umírání, co je v závěru videa? Ví to někdo?

101

Odpovědět

Ukázka je z části, kde mluvil o nemoci svojí dcery.
Jak jsem psala minule, přeložím postupně všechna videa z aktuální řady, která budou dostupná na kanálech The Graham Norton Show, BBC One a BBC America. Některá přidám hned a jiná nechám na prázdniny, kdy je vysílací pauza. ;)

170

Odpovědět

+hAnkoTak to moc děkuji. Ta část, kdy Johnny mluví o nemoci dcery, jak říkáš, bude určitě pro hodně lidiček zajímavá už proto, že on moc o svém soukromí veřejně nemluví. Vlastně skoro nikdy. Takže díky předem za překlad:)

22
Další