Benedict Cumberbatch a Miranda Hart u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:892
Počet zobrazení:18 614

Dnes se u Grahama Nortona opět objeví oblíbenec fanoušků i fanynek Benedict Cumberbatch. Těšit se můžete i na britskou komičku Mirandu Hart a zahlédnout můžete i britského herce Timothyho Spalla, kterého většina z vás asi zná jako Petera Pettigrewa z filmů o Harry Potterovi. Miranda nám ukáže několik typů chůze ze své show a dozvíme se také, s jakým slovem má Benedict potíže.

Přepis titulků

Mirando, zrovna jsi dokončila velké turné, ohromně úspěšné. A v něm máš část o typech chůze, které jsi během života viděla. Mám tam celou pasáž o typech chůze. Myslím, že králem všech chůzí je ten, kdy jdete úmyslně jedním směrem... Vydáte se jedním směrem a okamžitě si uvědomíte, že jdete špatně.

Ale nemůžete se najednou otočit, to by vypadalo divně. Všichni to známe a tak to nějak zakamuflujeme. - Jako... Můžu to předvést? - Ano, prosím. - Jdi na to. - Ukážu to tady. - Tady. - Tak tady. Prostě jdete jedním směrem, ale pak si uvědomíte, že jdete špatně a musíte se kouknout na hodinky a říct si: Už je 11:10, zajímavé.

No, když je 11:10, tak to... Jo, když je 11:10, tak to bych měla... Tak já půjdu tamtudy. Nemůžete udělat tohle. Ale máš taky nejlepší chůzi ze všech, ve své show, mluvíš tam o ultimátní chůzi. To je chůze popové hvězdy.

- Ano. - Tu skvěle zvládá Beyoncé. - A už jsem ji ve své show zkoušela. - Prosím, prosím, ukaž nám to. Je to pro Benedicta. Už jde na to. Musíte být opatrní, protože je to... chůze, kdy kladete nohu přes nohu. Takhle nějak, ale musíte si dát pozor, abyste to udělali správně.

Jinak to může dopadnout takhle. A pak to vypadá, že se potřebujete podrbat. Znáte to. Něco vás svědí a prostě musíte... Chceš pustit hudbu? - Chceš pustit hudbu? - Máte Crazy In Love? Už to jede. To je ono. Je to prostě vzpřímená chůze.

A teď chci vidět, jak to dělá on. Zkus to. Zkus to. Tak jo, tamhle. Stačí se do toho vžít a půjde to snadno. Pusťte zase hudbu. - Chceš si to zkusit, Timothy? - Cože? - Chceš si to zkusit, Timothy? - Ne. Timothy se koukl, zamyslel se a pak si řekl: "Ne, opravdu nechci."

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video nejde prehrat.

00

Odpovědět

Ahoj, ráda bych abyste přeložili toto video: https://www.youtube.com/watch?v=xgxwLQsM0iM
Ráda bych víc přeložených rozhovorů s Alanem Rickmanem.. Byť už je už je na pravdě Boží. Docela by mne zajímalo co si tento herec myslel atd... Moje angličtina není tak dobrá

20

Odpovědět

Myslým, že tyhle dvě kompletní epizody by stály za zvážení na překlad https://www.youtube.com/watch?v=JpModYIru5E https://www.youtube.com/watch?v=LLx6Pcy-Do8

41

Odpovědět

Bohužel, už několikrát jsem tu psal, že celé epizody žádné talk show překládat nebudeme. Překládáme krátké úryvky z oficiálních kanálů. Tyhle kompletní epizody nahrávají na YouTube jednotlivci a často bývají mazány.

32

Odpovědět

Boha ten Benedict je strasne skaredy :D tipujem, ze ten jeho klub Clumberbitches obsahuje len jednu fanynku, jeho matku. amen.

278

Odpovědět

Pověz, co si představuješ pod pojmem krása? ;-)

30

Odpovědět

Pro hodne lidi je fakt pritazlivej. Z zas budes pro hodne lidi zrejme hloupej. Kazdopadne je to profik a famozni herec a to s jeho vzhlem nema co delat.

60

Odpovědět

+lovila veverkyTy zas...

00

Odpovědět

hej, hej, hej

11

Odpovědět

Proč má tenhle vocas hodnocení 9.53 nechápu. Přijde mi jako nezábavnej gay.

2119

Odpovědět

ty seš gay

255

Odpovědět

Nechápala jsem, co na něm kdo vidí, protože Sherlocka nesleduju. Ale v rozhovorech je vždycky milej, nechová se jako celebrita a nedávno jsem náhodou natrefila na tenhle film http://www.csfd.cz/film/175917-hawking/ a musím teda uznat, že herec je výbornej.

450

Odpovědět

No, to je tak, že člověk má často předsudky...
jak já byl skeptický vůči seriálovému Sherlockovi...a úplně zbytečně...
...a při srovnání s novými filmovými blockbustery má seriálový Sherlock snad ve všem navrch, zejména musím vypíchnout osobitost (díky herecké genialitě Cumberbatche), byť příběhově je zde ještě rezerva a tu správnou temnou dobovou (nebál bych se použít novotvar transchronickou:-)) atmosféru (britská produkce pro prioritně nejen americké publikum; na rozdíl od filmového zpracování, kde to sklouzává k sebeparodii předlohy, takové pohádce s rádoby komikou, která je poplatná publiku a době). Vysoké hodnocení filmu je mi záhadou hodnou mozku SERIÁLOVÉHO Sherlocka.

180

Odpovědět

Že prý není ve star wars...
www.youtube.com/watch?v=OMOVFvcNfvE
Jako možná se pletu, ale zní mi to jako on.

131

Odpovědět

ja myslim že by to mohl říkat adam driver, který je součástí castu a skvěle se hodí na padoušisko

31

Odpovědět

Já bych si spíš vsadil na Andyho Serkise

30

Odpovědět

já myslím, že nový star wars budou odpad.

83

Odpovědět

To je charisma! Dokázal by sám zaplnit místnost :D

620

Odpovědět

Takze Cumberbitches se jmenujou ted nejak jinak? to je zklamani...

440

Odpovědět

Nejmenujou, jen si nektere zalozily vlastni fanclub ;)

00

Odpovědět

Ty vole, v civilu se na něj dá i docela koukat, když na sobě nemá tunu make-upu jako v Sherlockovi nebo Parade's End.

522

Odpovědět

Muzete byt hnusný jak p***l, ale jakmile máte luxusní hlas, tak by vás probouchal každej

15315

Odpovědět

Moudro dne. :-D

1302

Odpovědět

Chceš tím naznačit, že je Benedict hnusnej jak p***l, nebo to je jenom takový obecný moudro? :D

803

Odpovědět

Myslím, že to není jen o tom být krásnej ani mít luxusní hlas či co... :D Spíš jde o to jak on sám na veřejnosti vystupuje, a to jak hraje.... Pro někoho je třeba přitažlivej a to ani nemusí být krásnej ;) toť můj názor :))

20

Odpovědět

tak ten má boží paletu hlasů :)

1190

Odpovědět

Jestli jsi ještě neviděl, doporučuju http://goo.gl/eTDDIW" rel="nofollow">tohle video, kde imituje několik známejch osobností. ;-)

502

Odpovědět

Grahama jsem dneska opravoval až asi 10 minut před tím, než šel na web, ale mě samotnýho pobavilo, že se hned ve dvou z dnešních čtyř videí u nás na webu mluví o Jar Jarovi, i když tu o něm posledních x měsíců, možná dokonce let, nebyla ani zmínka. :-D

721

Odpovědět

Musím říct, že kromě jedné špatně výslovnosti tučňáka (pingwing) mi to všechno přišlo stejný :D

262

Odpovědět

On říkal "pengwing" a "pengling" a ostatní bylo něco mezitím :)

30
Další