Kouzlení a randění u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:468
Počet zobrazení:32 000

Eddie Redmayne a Benedict Cumberbatch ve svých posledních filmech koketují s magií. Umí něco z toho předvést i naživo? A komu ve svých mladých letech pomáhal Bryan Cranston s randěním?

Poznámky:
The Magic Circle je asociace pro kouzelníky založená v Anglii roku 1905.
Paul Daniels (*1938, +2016) byl slavný britský iluzionista.
Herci ve "video profilech" narážejí na své filmy. Malcolm in the Middle (doslova "Malcolm uprostřed") je seriál, který běžel od roku 2000, v českém překladu Malcolm v nesnázích. Fantastická zvířata a kde je najít můžete aktuálně vidět v kinech, stejně jako Doktora Strange (strange = podivný).

Přepis titulků

Mnozí z vás to asi netuší, ale Eddie je vyučený mistr kouzelník. - Vzpomínáš na Magic Circle? - Ne. Připomněl jsi mi hluboký zármutek a ztrátu, protože jako dítě jsem snil o tom, že budu jeho členem. - Budeš po mně chtít, abych něco předvedl? - Jistě, protože vím, že umíš kouzlit. Máme tady prachobyčejné omalovánky... Prachobyčejné... ale Eddie s nimi umí čarovat. - Je to tak, Eddie?

- No, já... Sedíte pohodlně, děti? Ne. Jsou sice prachobyčejné, ale ty se jich nesmíš dotýkat. - Tumáš, Eddie. - Jsem nadšen. Miloval jsem Paula Danielse. Ty ho nejspíš znáš, byl to úžasný kouzelník, každou sobotu býval v telce, byl jsem jím posedlý... A toto je moje chvíle slávy s kouzlením v televizi. - Připraven?

- Jistě. Mám tady omalovánky. Není na nich nic divného kromě toho, že se jmenují "kouzelné". Jak můžete sami vidět, jsou úplně prázdné, nic v nich není. Ale... Bryane... Mohl bys na ně fouknout? Co prosím? Musíš silněji. Tak se podíváme, co se stalo... No páni!

To je šílená magie! Je toho víc, nech mě pokračovat! Další krok je, když teď máme obrázky... Bene, máme obrázky... - Já je vidím. - Foukl bys na ně? - Jako Šmak. - Zafoukám silně. Skvěle, úžasné, ale bylo to dost silně? Měli bychom se dát na pantomimu! - Bylo to dost silně?

- Mami, o tom už jsme mluvili... Kdepak, nebylo... Ale já jsem čaroděj! A mám svou hůlku! To bylo dobrý! - Proto jsem celou dobu seděl tak nakřivo... - Neprozrazuj to! A možná když spojíme své nadpřirozené schopnosti... Když Doktor Strange vstoupí do kouzelnického světa, tak možná... Řekneš zaklínadlo?

Bezva! Dokonce lepší, než když to dělám já! Virbl... To bylo úžasné! Všem se to líbilo! - Děkuji za nejlepší zážitek mého života. - Upalte ho! Upalte ho! Čarodějnice! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na tohle video od Grahama se můžu dívat pořád dokola a nikdy se u něj nepřestanu smát :)

11

Odpovědět

jasné, najdôležitejšie na tom všetkom bolo sledovať ako robí to kúzlo....OMG.

01

Odpovědět

Redmayne moc nemám rád, ale od teď ho mám nerád o trošku míň..:D

30

Odpovědět

výborná legrace, už tam chybí jen Redcliff

11

Odpovědět

Neuvěřitelní sympaťáci :-) Všichni čtyři.

190

Odpovědět

Nejlepší díl ever!!

393

Odpovědět

Kdyby byl ještě někdo zvědavý…
https://www.youtube.com/watch?v=U9lXQl-_uro
Záleží, kde se ta knížka před listováním chytne (nahoře, uprostřed, dole), stránky jsou přeložené určitým způsobem.

(Yes, I'm funny at parties.)

551

Odpovědět

Tak moment! Graham jasně říkal, že je to úplně prachobyčejná knížka!
Cítím se podveden. :(

890

Odpovědět

Já si furt řikala, že to tak blbě chytá za tu hranu :-D

110