Doktor Strange nejen v NepáluThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:272
Počet zobrazení:25 023

Vracíme se zpět k návštěvě Benedicta Cumberbatche a dalším historkám z natáčení filmu Doktor Strange.
 

Poznámky:
Díl se vysílal během amerických voleb. Benedict naráží na hlášku Donalda Trumpa: "Grab her by the pussy." tedy "Chyť ji za frndu."

Přepis titulků

Právě točíte v Nepálu a herci mají z návštěv cizích zemí většinou radost. Ale je neuvěřitelné, jaký má televize široký záběr. Přijedeš do Nepálu a lidé tě znají. Ano, bylo to neuvěřitelné. I když to byly scény, kdy jsem byl zarostlý, vychrtlý a zoufalý, i přesto mě hned první den vyfotili a hotovo. A ke konci se kolem nás motaly tisíce lidí. Děsivé bylo, když obklopili auto a my se nemohli hnout z místa.

Bylo to jako klec na kolečkách v zoo, kterou ale nikam nepřesunou. Bylo to zvláštní. A když jsem s nimi měl promluvit, vypadalo to takhle: Co bych tak řekl... No... Pěkná košile. A když jsme měli půl hodiny zpoždění, auto se začalo kývat s přívalem nových lidí. Ti první příchozí se museli cítit hrozně, protože měli obličeje namáčklé na skle. Nakonec jsme auto se spoustou omlouvání protlačili a utekli. Ke konci tam byly stovky lidí. A může za to nejspíš úspěch Sherlocka. Určitě.

A ty jsi navíc takový vlhký sen všech nerdů, protože máš... - Sherlocka, Star Trek a teď Marvel! - Fangasmus! Aspoň máš vyděláno na penzi. Přesně, do konce života mi bude stačit podepisovat fotky. A když jste pro změnu točili v New Yorku... Vznikl tam záběr bez speciálních efektů. To je Doktor Strange a jeho, jak se tomu říká? Energetické... - Ne, to je při startu. - Při startu? - Ano, právě se chystám vzlétnout. Dobře, chystá se letět.

Ale z nějakého důvodu, jak už to tak bývá, ta fotka podnítila lidskou fantazii, a tak se Doktor Strange ocitl na různých místech. Tady je Benedict na lanovce... Užívá si sportu, podívejme. Taky má rád kulturu, hudba je jeho život... A dokonce umí krasobruslit, dámy a pánové. - To vypadá úplně skutečně. - Jako chvat Donalda Trumpa. Mimochodem...

Omlouváme se. Je nám to moc líto. Už je skoro po všem... Překlad: hAnko www.videacesky.cz Hlásí se Graham Norton. Jestli chcete vidět víc, odebírejte nás... Nebo ne. Žijeme ve svobodné zemi. Ale já vím, co bych v této situaci dělal.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky moc. Ja jsem byla nadšená ješte z tohohle. Rozumim tak půlce, ale ta půlka je skvělá https://youtu.be/hQrQ-OGMiWs

00

Odpovědět

Další videa z tohohle dílu nepřeložíte? Třeba jak Cranston mluví o práci v seznamce, ve které pracoval. Mnohem zábavnější než tohle.

031

Odpovědět

Mrkni na podobná videa, už to je dávno přeložené

270

Odpovědět

+ArchasOu, moje chyba. Nechápu, že sem si toho nevšiml

101

Odpovědět

Přesně jak píše Archas.

Kouzlení a randění u Grahama Nortona

61

Odpovědět

Zase super video, Graham nikdy nezklame :D

500

Odpovědět

(: emaklzen ydkin maharG ,oediv repus esaZ

58

Odpovědět

+in.ass.assMáš tam špatnej smajlík, to znamená za pět!

115