Chris Pine a Benedict Cumberbatch u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 529
Počet zobrazení:22 721

Česká republika si na Star Trek Do temnoty bude muset ještě nějakou chvíli počkat, ve zbytku světa si ale film svou premiéru již odbyl, a tak se s rozhovory s posádkou Enterprise doslova roztrhl pytel. Graham Norton si do své show tentokrát pozval představitele kapitána Kirka, Chrise Pinea, a jeho filmového úhlavního nepřítele Johna Harrisona, kterého ztvárnil Benedict Cumberbatch. Dvojici doplňuje herečka Kim Cattrall, kterou fanoušci znají jako představitelku poručíka Valeris.

Pár poznámek k věcem, o kterých se Graham zmiňuje. Příběh neutronového krému je popsán ve zbytku epizody, bohužel tento kousek BBC na svůj kanál nenahrála. Jedná se o žertík, který si herecká posádka (zejména Simon Pegg) připravila na Cumberbatche. Dokázali Benedicta přesvědčit, že v prostředí, ve kterém pracují, je potřeba nosit jistý neutronový krém (ve skutečnosti krém opalovací) jako ochranu před škodlivými neutrony. V určitých časových intervalech bylo také třeba všechny neutrony, které ulpěly na pokožce, preventivně setřepat. Benedict pak hodný čas trávil poskakováním a protřepáváním rukou, než se jeho kolegové slitovali a sdělili mu pravdu. Blonďatá dívka z Kentu, která se ke konci tak láskyplně objímá s Chrisem Pinem, je jedna ze slavných Cumberbatchových fanynek, která mu svým atypickým vzhledem ulpěla v paměti. Proto je Benedict na konci pořadu tak šokován.

Přepis titulků

Benedicte, musíme si promluvit o tvém hlase. Protože ty máš skutečně úžasný hlas - a dokážeš všechno říct tak nějak zlověstně. - To je milé. Ale je to pravda! Až mě z toho mrazí. Tak jsme si říkali, jestli takto dokážeš říct opravdu všechno. Jedna z věcí, které musím udělat, je upoutávka pro každý díl. - "Tento týden sledujte", něco takového... - Jo. Takže já to udělám tak, jak to normálně dělávám, a pak to zkusíš ty, - akorát hrozivěji, zvládneš to?

- Už jsem tě chtěl zimitovat, ale dobře, fajn. Takhle to dělám normálně, však jste to už viděli v telce. Připojte se! Hollywoodský lamač srdcí, Chris Pine! Pompézní svůdnice, Kim Catrall. Jeden z nejpřitažlivějších herců na světě, Benedict Cumberbatch. Reprezentantka britského týmu v Eurovision Hopeful, Bonnie Tyler! V pátek ve 22:35 na BBC1 a BBC1 HD. Takže tak nějak. Zkusíš to teď ty? - Bože...

Takhle rychle? - Ne, ne. Já jsem na to šel zvesela. Tak jo, sedni si, jen si tu sedni. - Tohle je důležité. - Dokážeš to přečíst? Naklonit se dopředu. Čili mám to říct tak nějak zlověstně, ano? - Dobře. - Jak zlověstně se ti jen chce. Připojte se! Hollywoodský lamač srdcí, Chris Pine! Pompézní svůdnice, Kim Catrall.

Nejvíc sexy talk show moderátor, Graham Norton. Reprezentantka britského týmu v Eurovision Hopeful, Bonnie Tyler! Woohoo. To bylo dobré! Tohle se fakt povedlo. - Ten konec taky? - Jen pokračuj. V pátek ve 22:35 na BBC1 a BBC HD. Když to děláš ty, vypadá to tak jednoduše!

Zůstaň tam. Pusťte hudbu! - Ještě něco? - Pusťte hudbu! Zůstaň tam! Tohle si užívám! Tady je Bonnie Tyler! Tak jo! Pusťte hudbu! - To bylo hodně dobré! - Dost dobré! Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta poslední hláška :D

70

Odpovědět

tak tu jeho poslednú bitch by som šiel aj ja pobozkať :)

01

Odpovědět

Oh, bože... Benedict má tak obrovský charizma a vůbec není namyšlený :) když opakoval - "jeden z nejpřitažlivějších můžu světa" neřekl své jméno, ikdyž je to číslo 1 ve všech směrech :) toto video si pouštím pořád stále dokola :)

361

Odpovědět

Benedict - můj velký oblíbenec, neuvěřitelný sympaťák, zdá se jako takový ten "milouš" :) Jako Sherlock mě očaroval (už ať je tu další řada!), a nutno podotknout, že Graham mu šel napodobit teda parádně! :D

1010

Odpovědět

Cumberbitch :-)

900

Odpovědět

Dobrý :-D , ten heres v sobě něco má prostě .. vysloužený prachy :-D

331

Odpovědět

...Benedict Cumberbatch skvělý herec i gentleman :)) Jeho Sherlock je nepřekonatelný, už se moc těším na další díly!

610

Odpovědět

super show

301

Odpovědět

CumberBitch! Tohle je Pan herec pred kamerou a este lepsi clovek mimo ni.

480

Odpovědět

Prostě a jednoduše.. je vidět že svoje fanoušky mají rádi.. Bože.. !! :p Už chci další díly Sherlocka.. Pleaseee !! :)

400

Odpovědět

čau lidi, jen technická, jak se dává do úvodní foto do profilu, díky :)

192

Odpovědět

Odpovědět

Wohoo!.....a už teču :)

266

Odpovědět

Tohle je prostě tak milý... že mi nestačí kliknout na desítku, ale ještě to musím napsat... :)

392

Odpovědět

Až budu mít po maturitách tak si tenhle díl musím najít a zkouknout celej :D

2211

Odpovědět

*OT*
Se mi vždycky líbí, jak začne období přelomu května, tak se na internetu začínají hemžit zprávy typu "Až budu mít po maturitě...," "Až budu mít po zkouškách...," "Díky za zpestření učení na státnice," "Díky za tohle video, pobavilo mě nad zpracováváním bakalářky/diplomky."
Lidi.... proboha... nikoho to nezajímá, co budete dělat až uděláte XY věc, kort když to jsou tyhle primitivní věci ala maturita. Miliony lidí taky nepíše každý den na netu "Díky za tohle video, zpestřilo mi můj rodinný, ve kterém musím pracovat, vydělávat dostatek peněz, abych mohl živit manželku, děti, dále poplatit včas všechny pohledávky, sem tam si ušetřit na nějakej výlet s rodinou, či koníčky... "
Na druhou stranu to ale chápu, jsi ještě mlaďoch a potřebuješ zdůraznit, jak hrozně "těžkou" životní situací procházíš a nemáš dostatek času se podívat na celý díl... :))

Jsem smířen s následujícímí negativními názory na můj komentář. Přeji hezký den.

42126

Odpovědět

+eskodrom*rodinný život

1812

Odpovědět

+eskodromEhm...ok...já si tu ale nestěžuju jak těžkej život mám, jak je na ho*no že maturuju. Jenom jsem poznamenal že si to video musím přehrát celý (protože tam mezi nima funguje skvělá chemie) a dodal jsem kontext, jestli tě to tolik urazilo tak promiň, ale v tomhle ohledu v té větě hledáš věci na který jsem při jejím psaní vážně nemyslel

2416

Odpovědět

+eskodromŽe by tu měl někdo komplex z toho, že jediný na co se doma může kouknout je výuční list? :D :D
Maturu už mám za sebou a na obhajobu "Treye" bych chtěl říct, to jakej bordel v maturách teď poslední roky dělají, to by nechtěl nikdo zažít.

2418

Odpovědět

+eskodromNo vzhledem k tomu že považuje maturitu za primitivní věc, tak je minimálně má minimálně tituly prof. Mgr. Ing. :D . No když jste tu téma otevřeli, tak zase tak hrozný to s těma zmatkama není. Statní písemná část byla z Češtiny i Angličtiny skutečně primitivní, ale když přijde na Ústní na průmyslové škole, to už je horší, když si musí člověk pamatovat 30 otázek který jsou minimálně na čtyři A4 a 120 otázek z odborného zaměření :D..a češtině a angličtině ani nemluvím...
Pro eskodroma...tenhle text už můžeš považovat za stěžování si, ale ten první vážně ne.

2029

Odpovědět

+eskodromA ty zase říkáš, že mnohem těžší je mít rodinu a chodit do práce. To asi jo. Ale maturita a studium na VŠ je způsob, jak svou budoucí rodinu co nejlépe zajistit. Tak proč to zlehčovat? Ty si už nepamatuješ, kdyžs maturoval? Tak jasně, nebyla to ta netěžší věc v životě, ale bez matury nemá člověk nic a stačí menší kiks nebo okno a zapomeneš všechno. Takže tyhlety nářky pracujícího lidu docela nechápu. Navíc když vezmu v úvahu, že lidi, co pracují, prostě přijdou z práce a už mají klid, nemusí nic moc dělat. Ale když studuješ na VŠ, tak se celý den učíš ve škole, pak přijdeš domů a máš miliony dalšího učení a psaní různých esejí. Nemluvě o tom, že spousta lidí si při studiu musí ještě vydělávat brigádou.
A mimochodem pohledávky se neplatí. (Prostě mi to nedalo).

1910

Odpovědět

+eskodromHmm, zbytečný komentář a ještě zbytečnější odpověď, na kterou si nedovolím nereagovat. Ano, problémy v mládí se s odstupem času jeví jako malicherné. Ale ačkoli mám maturitu už nějaký pátek za sebou a myslím si o její "obtížnosti" s porovnáním s jinými věcmi v životě své, nevidím důvod, aby kdokoli jiný nenapsal stejně nepodstatný koment o tom, že si to pustí až po práci. Nechápu ale absolutně proč má někdo nutnost vnášet do takových věcí finanční situaci, či úroveň odpovědnosti za ostatní, když v tomto případě jde zjevně pouze o nedostatek volného času, který alokuje a nahrazuje učením/prací. Zatímco teprve z tvého příspěvku mám dojem nutnosti postěžovat si o životě v produktivním věku. Btw pohledávka nemá nic společného se splácením dluhů/úvěrů tedy závazků, takže nebudu spekulovat nakolik máš s tímto "dospělým" světem zkušenosti ty. Jinak super rozhovor :)

183

Odpovědět

+eskodromTrey: Já nikde nepsal o stěžování si, spíš jsem měl na mysli takovou lehčí sebestřednost neboli upoutání pozornosti okolí na sebe tím, že právě dělám něco dle mého strašně obdivuhodného, na co se musí v každém 10. komentáři (na různých stránkách), či statusu na FB, poukázat. A nejsi to jen ty, je to spousta studentíků VŠ, co musí neustále zmiňovat ty strašlivé státnice, zkoušky apod., jako by se snad připravovali na popravu. Jinak k tomu, co jsi odpověděl: kdybys na tohle při psaní komentu nemyslel, tak to tam ani nezmíníš, stačilo by napsat "tenhle díl musím najít a zkouknout celej", jenže to už by pak asi nebyl tak obdivuhodný komentáře, že? :]
Chuck: Komplex nemám, není důvod (matura za mnou, absolutorium za mnou, státnice přede mnou a OSVČ činnost k tomu), jen jsem chtěl Treye trochu popíchnout, aby se nechoval jak to stádo, který se objevuje rok co rok na netu.
Arwen: Nezlehčuju to, jen říkám, že na to nemusí každý poukazovat, jak kdyby byli jediní, kdo tu maturu budou mít z celého světa. Je to prostě už trapný zasazovat to do kontextu každého komentáře.
Mimochodem pohledávky se platí (jsou peněžní a nepeněžní). Bezhotovostní převod nespadá snad do pojmu "zaplatit"?

2012

Odpovědět

+eskodromA co bych měl shledávat na to že maturuju obdivuhodného? Přesně jak píšeš, jsou nás 10 tisíce, jenom za tím hledáš víc než na tom je. To že jsem jenom napsal současnej stav sis ty zhodnotil jako to, že říkám jakej jsem chudáček co má před sebou těžkou životní situaci a nemá čas.

207

Odpovědět

+eskodromObdivuhodného? No že podstupuješ dospěláckou zkoušku, takže je to nutné přece zmínit v komentáři, ačkoliv to vlastně nutné není. Nikdo neříká, že nemáš čas, toho máš, jako maturant, právě na rozdávání (očividně), když si tu se mnou píšeš ohledně takové krávoviny. Ale jak jsem řekl, nejsi to jen ty, je i plno studentů VŠ, co musí poukázat v každém druhém komentu, že státnicují, či mají zkouškové apod., takže už jsou vlastně tak moc dospělí, že prozměnu buzerují ty, co zmiňují v komentářích svoji maturitu. A až odstátnicují a za dva roky budou mít před sebou diplomku, tak zas budou poukazovat na svoje Mgr./Ing. záležitosti a prozměnu b*******t bakaláře, jak jsou se svými komenty trapní.
Radši se běž učit, já zabíjím volný čas, ty ho se mnou naopak zbytečně ztrácíš. A neber se tak vážně, nic proti tobě nemám. :]

198

Odpovědět

+eskodromPohledávky jsou peníze, které máš dostat. Platíš závazky. Ono nejspíš na těch pochybných školách jsou závěrečné zkoušky pouze malichernosti, a pak to tak dopadá.
A ona to nikdy taková malichernost není. Nejde přímo o samotnou obtížnost, jako o stres soustředěný do krátkého časového období (tedy ne kontinuální, jako u pozdějšího práce-rodina-dovolená života). Přecijen je to mnohem zlomovější okamžik, než nějaký běžný pracovní den, nehledě na zodpovědnost.
Aneb je to okamžik, kdy dáváš v sázku 2/3/4 roky svého života, a to vážně malichernost není, jakkoliv je šance na úspěch malá či velká.

221

Odpovědět

"You've just kissed one of my bitches!" - tak toto bolo moc :D pasák Benedict :D

781

Odpovědět

jo tak to bylo hodne vtipny :D ten zaver byl dokonalej

421

Odpovědět

V druhém videu ve 3:10 Graham zní úplně jako Stewie Griffin.

201

Další