Všechno nejlepší!

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:5 437

Chcete poslat svýmu kámošovi písničku k narozeninám? Jen do toho!

Přepis titulků

Ahoj. Slyšeli jsme, že máš narozeniny. Tak jsme ti napsali písničku. Je asi nějak takhle... Máš narozeniny a díky nám se budeš cítit dobře, tak to rozjeď a budeme pařit celou noc. Máš narozeniny, nic jsi nám neřekl, ale my jsme i tak sehnali všechny dohromady.

Kde jsou všichni? Začínáš stárnout, není támhle to snad pleš? I když jsi už dospělej, pořád si myslíme, že jsi sexy. Máš narozeniny a díky nám se budeš cítit dobře, tak to rozjeď a budeme pařit celou noc. Máš narozeniny, nic jsi nám neřekl, ale my jsme i tak sehnali všechny kamarády.

Nic moc, co. Budeme muset nasadit větší kalibr. Dneska... máš narozeniny. Budeme pařit, dokud noc neskončí. Dneska máš narozeniny.

Tak jsi o rok starší, svět se zdá chladnější, a kde jsi měl břicho, tam je teď obří balvan. Stěžuješ si na záda, brzo budeš mít infarkt a brečíš, když vidíš ty ochablý svaly. Jsi chodící troska, naplněná hlubokýma výčitkama a jako první jsi se setkal s dysfunkcí erekce.

Teď sníš o narozeninách, kdy to ještě bylo skvělý, kdy jsi ještě netrčel v málo placeným zaměstaní, co nenávidíš. Teď, s každým rokem, co uběhl, potřebuješ silnější brýle a extra hrnek kafe navíc, abys vůbec hnul zadkem. Většinu dní je to boj, ráno se probrat a přichytit se, jak si myslíš: "Ach jo, ta dnešní mládež!"

Ale poslyš, kámo! Pořád vypadáš skvěle a tyhle věci se ti honí jenom hlavou! Nemáš nadváhu! Tak si nasaď party čepec, máme pro tebe dort a vůbec všechno, zpijeme se do němoty a zpívat se bude celou noc!

Dneska máš narozeniny... pčeklad: Ajvngou www.videacesky.cz VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kde jsou ku*va titulky?

180

Odpovědět

a kde jsou titulky? :D

180

Odpovědět

lucca: pravda taky by me to zajimalo ctel sem si ho po době pustit a tohle u tohohle videa me to mrzí.

180

Odpovědět

Veď video ani nezobrazí... dá sa s tým čosi urobiť??

180

Odpovědět

To je fajne, ta pisnicka je hrozne chytlava.. :)

181

Odpovědět

Nahráli obličej , a ruce a pak to jenom smíchali ... jsou na to různé programy

180

Odpovědět

já bych řekl že to udělali nějakým filmovým trikem

180

Odpovědět

.. je to moc fajn.. ale zajímalo by mně jak to udělali

180