Vylej si srdce, nebo nasyť žaludekThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:6 653

James Corden a Gordon Ramsay si navzájem kladou zapeklité otázky. Je jen na nich, jestli odpoví na otázku, nebo sní cokoliv, co je před nimi (např. býčí penis, hovězí jazyk nebo lososová zmrzlina).

Přepis titulků

Podívejme se, jaké jídlo tu máme. Máme tu šťávu ze škeblí, kuřecí pařátky, lososovou zmrzlinu, hovězí jazyk, saranče, pálivou omáčku, šťávu z nakládaných vepřových nožek a samozřejmě našeho favorita – býčí penis. Gordone, bude to vypadat takto: vybereš nějaké jídlo a položíš mi otázku. Já buď odpovím pravdivě, nebo budu muset sníst to, co mi vybereš.

- Co bys mi chtěl dát jako první? - Něco, z čeho ti bude na zvracení. Hovězí jazyk. Otázka zní: Na to nemáš koule odpovědět na tuhle otázku. - Fakt? - Fakt. Jamesi, který produkt, za který ti dost dobře platí, abys ho podporoval, nepoužíváš? Chase – to nevybírej, Keurig, nebo Apple music. Banku Chase, kávu Keurig, nebo Apple music.

Který z těchto produktů nepoužívám? Dobrou chuť. Tak fajn. Měl jsem i horší. Jedl jsem v několika tvých restauracích. Takže, Gordone, dám ti... Přitočím ti lososovou zmrzlinu. A tady je tvoje otázka: Seřaď následující slavné šéfkuchaře od nejlepšího k nejhoršímu.

Wolfgang Puck, Bobby Flay a Jamie Oliver. - Ale no tak. - Tak kdo? Jsou to tví kámoši? Dobří? Od nejlepšího k nejhoršímu. Ne, to neuděláš. Od nejlepšího k nejhoršímu. Wolfgang Puck, Bobby Flay a Jamie Oliver. Nejlepší: Wolfgang Puck. Rozhodně. Druhý: Jamie Oliver. A nakonec Bobby *** Flay. - Mám vysvětlit proč?

- Mluv. Posledních 5 let jsme se snažili uspořádat soutěž ve vaření ve Vegas pro charitu. Nechtěl podepsat tu *** smlouvu. Bobby, teď už ji podepiš, ty ***! Ahoj, Bobby. Nemůžu za to, to on. - Takže Gordone, vyber další věc... - Měli jsme hovězí jazyk jako 1. předkrm. Teď 2. předkrm. Budou to... kuřecí pařátky, ale budou marinované ve šťávě z nakládaných vepřových nožek. Pomalu marinované, pomaličku marinované.

Protože... Přišel čas na hlavní chod. Jamesi, účinkoval jsi v následujících filmech: Králíček Petr, Emoji ve filmu, Trollové. Seřaď je od nejhoršího k nejlepšímu. - Máš hlad? - Cítím se tak hrozně, protože mám rád všechny lidi, kteří pracovali na těchto filmech, ale toto je... Nemůžu to sníst. Když si zacpeš nos, kousneš do kuřecího pařátku a potom to zapiješ šťávou, tak to spolkneš.

A co ti zůstane mezi zuby, to si vyšťárej nehtem. - Řeknu to od nejlepšího po nejhorší. - Od nejlepšího po nejhorší? Protože jsem to ještě nedomyslel. První: Králíček Petr – stále ještě v kinech. Jděte do kina na třetí nejlepší film na světě. Druhý: Trollové. Třetí: Emoji ve filmu. A je to. Gordone, já ti dám...

Dám ti býčí penis, ale marinovaný v troše pálivé omáčky. Tys začal s marinováním, kámo. Tady máš. Tady je tvůj býčí penis marinovaný v pálivé omáčce. Gordone, do tvých restaurací chodí hodně celebrit. U které bys nechtěl, aby se vrátila? To je úžasná otázka. Kdo už u tebe není vítán? Kdo už není vítán v Ramsayho restauracích? První osoba, která není znovu vítána, je James Corden.

Je to Američan. Nemůžu. Fakt? Nedávej si toho tolik. Ne s pálivou omáčkou, Gordone. Oslepneš. Je tu mléko. Myslím si, že to je docela dobré po pálivé omáčce. Odkud je ta omáčka? Myslím, že je to ta nejpálivější, kterou jsme našli. - Seš v pohodě? - Ne, teče mi z nosu a asi mi krvácí prdel.

Fakt krvácí. Gordone, vyber něco pro mě. Sarančata jsou plná proteinu. - Takže bych vzal sarančata marinovaná... - Tohle marinování se vymklo kontrole! - Marinovaná ve šťávě ze škeblí. - Vypadá to jako... Polož mi otázku. Asi zatím ta nejdůležitější otázka. Co se týče kariéry. Která země je lepší?

Anglie nebo Spojené státy? Musíš to sníst! - Chtěl bys více šťávy? - Ne! Vem si lžičku. Zamíchej je, bude to míň křupat. A rychle polkni. Smrdí to jak ***. Co to je? - Šťáva ze škeblí. - Z konzervy nebo čerstvá? Co si myslíš, že dělám? Osobně to vymačkávám? Chci pro tebe jen to nejlepší.

Vem si lžíci... Ne, počkat. Miluju, miluju, miluju, když jsem tady v Americe. Každý den to považuji za privilegium. Jsou lidé, kteří mi fakt chybí a které miluji v... - Nemůžu. - A je to. Jdem na to. Jez, jez, jez. Jez, jez, jez. Jez, jez, jez, jez, jez... Bez šťávy ze škeblí by to bylo v pohodě.

Nevím, co se uvnitř mé pusy stalo. Když máte pořádné množství tohoto... Podívejte se na to. Jez, jez, jez, jez. Gordone, bude mi velkým potěšením ti k tvojí poslední otázce předložit... Jelikož jsi začal s marinováním, naservíruji ti kuřecí pařátek v lososové zmrzlině zalitý šťávou ze škeblí.

Začal sis, kámo. - Tady to máš. Začal sis. - To není fér. - Fakt? - Protože já jsem šéfkuchař a ty moderátor. Toto je moje živobytí a moje chuťové pohárky mají cenu milionů. Právě jsi snědl býčí penis v pálivé omáčce, takže si možná budeš chtít zavolat právníka. Gordone, jíš hodně špatného jídla. Kdy naposledy sis nas*al do kalhot? Jsi úspěšný, jsi šéfkuchař s michelinskými hvězdami, jsi jeden z nejlepších britských vývozních artiklů, jsi ženatý, máš 4 krásné děti.

Kdy naposledy sis nas*al do kalhot? Jez, jez, jez... No tak, lidi, nechte toho. Jez, jez, jez... No tak, lidi. Jez, jez, jez... Lidi... Jde do toho! Jde do toho! Dámy a pánové, Gordon Ramsay! Překlad: Sisa www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Cordena mám rád ale tohle nic moc. :) Taková zábava jak pro puberťáky :) Zkuste přeložit zase nějaké rady od G.Ramsey :) Bylo by to super :)

13

Odpovědět

Ramsay je nějakej tlustej, ne?

01

Odpovědět

Kdyby si uměl vařit jako on myslíš, že by si byl hubený ? :D

20

Odpovědět

+MUDr. Prof. HuskySpíš je to pro mě nezvyk. Jak jsem ho nikdy moc nesledoval, tak je najednou jinej. A za život snad vaří stejně, ne? :D

00

Odpovědět

+ass.ass.inJo já si taky říkal, že je tlustý když sem ho viděl :D No to nevíš, třeba pracuje v Mekáči

10

Odpovědět

No to jsou komenty na urovni víc prasácky to napsat nešlo? by mě zajímalo vaše postavení ve společnosti,a kam jste to dotáhly.

28

Odpovědět

tlusty c***k, bez talentu, corden samozrejme

46