Vyzývám vás, abyste toto video dokoukali do konce!

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 184
Počet zobrazení:15 003

Dnešní video od College Humoru přichází s jednoduchou výzvou. Zkuste ho dokoukat až do konce. Připadá vám to jako snadný úkol? Uvidíme...

Přepis titulků

Vyzývám vás, abyste dokoukali toto video do konce. Vyzývám vás, abyste dokoukali toto video do konce. Žádné přeskakování, žádné pauzy. Žádné otevírání jiných oken a přehrávání na pozadí. Vyzývám vás, abyste v klidu seděli, nic nedělali, jen sledovali jedno tříminutové video na internetu. Je to pro vás těžké, že? Začíná vás to nudit.

Mozek vás začíná svědit a prosit o ždibec rozptýlení na internetu. Zatím se držíte, ale pravdou je, že máte strach. Naposledy jste se museli takhle soustředit tak dávno, že už ani nevíte, jestli to zvládnete. A je to nuda, viďte? Možná si myslíte, že to je trik, že na vás na konci čeká nějaká odměna. Myslíte si, že se v čase 2:50 na chvilku zobrazí nějaká vtipná zpráva a vy ji uvidíte, jen když video zhlédnete celé. Nejspíš jste už najeli na lištu, abyste se podívali, jestli to je pravda.

No, není. Žádný vtípek, žádná odměna. Je to jen o vás a tomto videu. Buďto ho dokoukáte, nebo ne. Vyzývám vás, abyste ho dokoukali celé. Ale překážek přibývá. Tohle byl email... Tohle byl nový příspěvek na Instagramu...

To byla zpráva o úmrtí celebrity na Twitteru. Možná umřel Shaquille O'Neal. Všichni tweetují o jeho smrti, a vy u toho nejste! Nevadí vám to? Teď uběhlo 10 vteřin. Ale připadalo vám to jako rok, viďte? Desetiletí okamžité zábavy vám zlenivělo a otupilo mysl tak, že vám i pouhých 10 vteřin nudy připadá jako mučení. Jak smutné.

Vzpomínáte si na dětství? Klidně jste hodinu sledovali mravence lezoucího po kmeni stromu. Odpoledne jste si půjčili knížku v knihovně a pohltila vás tak, že jste ji během jednoho dne dočetli. Kdy se vám to naposledy stalo? Pravdou je, že slábnete. Pozornost je skalpel, kterým odřezáváte tuky života. Ale internet vám ho sebral.

A tak místo výběru, co prožijete, přepínáte mezi kartami prohlížeče s obsahem, který vlastně nesnášíte. Jako hladový duch, který nikdy nebude nasycen. Váš život ovládá klávesnice a vy se tomu vůbec nevzpouzíte. Ale pokud dokoukáte tohle video... Pokud se rozhodnete sedět a nudit se těchto 180 vteřin, uděláte první krok ke znovu získání kontroly nad jediným skutečně neobnovitelným zdrojem. Vaším časem.

Před necelými 3 minutami jsem vás vyzval, abyste dokoukali toto video. Za chvilku buď vyhrajete, nebo prohrajete. A pouze vy poznáte rozdíl. Tak jako tak, výzva bude u konce. Při rozhodování o zbytku vašeho života se budete muset vyzývat sami. Překlad: MBlast www.videacesky.cz

Komentáře (88)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všiml si někdou že ty hodiny jdou pozpátku? :D

31

Odpovědět

Njsou to hodiny, ale minutka když už. a odpočítávají ty tři minuty. :)

00

Odpovědět

chlápek asi ještě nikdy nebyl na přednášce z lékařský psychologie :D to by byla jiná výzva

120

Odpovědět

To jsem jedinej, koho to video bavilo? :D

1624

Odpovědět

au

44

Odpovědět

No já se přiznám,že když sleduju p***o tak taky přitom dělám něco jinýho :)

640

Odpovědět

Už jsem čekal, že řekne: "I dare you, I double dare you..." :D

161

Odpovědět

Sledovat jak utíkají mravenci před smrtícím paprskem z lupy nemám problém ani teď :-D

1711

Odpovědět

Teď je ti kolik? Už aspoň 10?

2026

Odpovědět

Mě to vlastně přišlo celkem uklidňující...Možná si to pustím ještě jednou :D

690

Odpovědět

Podle mě geniální video :-)

671

Odpovědět

wat

811

Odpovědět

Challenge Accepted :D :D (Zvládnuté bez problémov)

1859

Odpovědět

co takhle další výzva? ^^
https://www.youtube.com/watch?v=VMCeDBn1Zu0 tady máte desetiminutový úsek osmihodinového filmu, vyzývám vás abyste se podívali na tohle :D)

160

Odpovědět

Tak tohle sem nedal. :D

120

Odpovědět

a co takle zvladnout 24 hodin nyan cat http://www.youtube.com/watch?v=VLDKnWi2hNA

51

Odpovědět

No nevím jak je to v USA ale já nemám potřeba co pár vteřin koukat na maily, twitter apod. Pořádný mail mi příjde tak jeden denně. Twitter nemám, FB sice ano ale navšítím ho tak jednou za týden. Nevím proč by pro mě bylo těžké zhlédnout 3 minutové nudné video když se v práci nudím 12 hodin denně. Pokud to tak ale někdo má měl by se opravdu zamyslet.

1169

Odpovědět

Pokud se nudíš 12 hodin denně v práci, měl by ses zamyslet (že to říkám zrovna já... ale říkal sis o to :D).

280

Odpovědět

+BaconOpravdu jen málo lidí má práci, která je baví...to by sme tu museli pak všichni chodit strašně zamyšlení.

122

Odpovědět

Such dare

11

Odpovědět

Pretocil jsem to, nemam potrebu si neco dokazovat koukanim na prihratou ztelesnenou nudu.

1088

Odpovědět

Prohrál jsi.

814
Další