Vztah v 5 minutách

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:345
Počet zobrazení:5 693

Dnes tu máme celkem vtipně pojaté shrnutí vztahu v pěti minutách.

Přepis titulků

Vztah v 5 minutách Ahoj, můžu na tobě oči nechat. Jak se jmenuješ? Ahoj, taky jsem si tě prohlížela. Já jsem Autumn. - Já jsem Matt, rád tě poznávám. - Já tebe také. Máš úžasný vlasy, nezajdeme někdy na večeři? Jasně, to bych ráda. - Super, tak ve čtvrtek. - Dobře. - Měj se. - Ahoj.

- Doufám, že máš hlad. Umírám hlady. Nemůžu se dočkat. Tohle je moje nejoblíbenější sushi restaurace. Jo, četla jsem o ní na Yelpu. Samá chvála. - Opravdu se mi líbíš. - Ty mě taky. Našel jsem tvůj facebook. Máš fakt hezký fotky. Panebože, ty mě sleduješ. Ne, to ne. Jen jsem chtěl vědět, co a jak. To je v pořádku.

Taky jsem si tě našla. Opravdu? To je super. Vygooglovala jsem si tě, fajn věci, fajn obrázky, až na jeden ze střední z fotbalu. - To bys měl dát pryč. - Jojo, ten fotbal. To reprezentuje moje kořeny. Střední škola je důležitá. Vypadá to, že politiku vidíme stejně. Taky jsem si toho všimla. Konzervativce rovnou zamítám.

A já mám kamaráda, který spravuje Match.com a zjistil jsem si, že tam nemáš účet, což je super. To znamená, že aktivně nehledáš nikoho nového. Myslím, že to je důležité. Online seznamování je celkem divný. A úchylný. - A úchylný. - Takhle je to o moc lepší. - Myslím, že se k sobě skvěle hodíme.

- Já taky. To je dobře. - Nechceš odtud vypadnout? - Jo, pojďme ke mně. Přesně tam. Prosím, nezastavuj. Prosím, nezastavuj. Nemůžeme... Já... Nemohl... - Ty ses právě udělal? - Promiň. - Ty ses... Dobře. - Většinou nejsem tak rychle. To už jsem párkrát slyšela. Obvykle vydržím dýl, nedělám si srandu.

- Můžeme to zkusit znovu. -Jasně. - Dej mi deset minut. Dobře. Nemáš nějakej kapesníček, nebo svetr, nebo něco? Něco mi na tebe uteklo? - Trošku. - Omlouvám se. - V pořádku. - Tohle je fakt trapné. Trošku ano. Je to v pořádku! Je to naprosto v pořádku. Hodně lidí tím prochází, vím. - Možná bychom mohli změnit téma. - Dobře. Ahoj, takže dneska se setkáš s mými přáteli.

Panebože, doufám, že se jim budu líbit. Myslím, že si tě zamilujou. - Myslíš? - Máš krásné červené vlasy. To jsou ti, co mají rádi zrzky? Jo, každej má rád zrzky. Kdy se ty setkáš s mými přáteli? Ty se jim snad vyhýbáš! - Poznám je!

- Už jsem se tě ptala asi třikrát. - Třikrát? - Jo! Pořád ti říkám, ať za mnou přijdeš do práce. - A tys ještě nepřišel. - Přijdu za tebou zítra. Fajn, perfektní. To budu ráda. Jsi sladký, když na mě takhle koukáš. - Já vedle tebe rád ležím. - Já vím, já taky. - Je to perfektní. - Jsem tak rád, že jsem tě našel. Já vím, je to úžasný.

Říkali, že osud existuje, ale já tomu nevěřila, dokud jsem nepotkala tebe. - Díky tobě jsem šťastný. - Děkuju. Nápodobně. Všiml jsem si, že jsi nezavřela zubní pastu, a jen ti chci říct, že já mám radši, když je pasta zavřená. Já vím, protože je nechutný, když z toho leze ven. Je to trochu nechutný, přesně. - Zas tolik ne.

- Když uděláš nepořádek, tak to prosím umyj. To je vše, co po tobě chci. Jak dělám nepořádek? Pastou. Z tuby, kterou jsi nezavřela. Kdybys - to mohla z toho umyvadla utřít. - Aspoň si čistím zuby dvakrát denně. - Já si čistím zuby třikrát denně. - Opravdu? - Třikrát. A používám zubní nit. Ty ji nepoužíváš. Používám.

Používám... To je jedno. Víš co? Už toho mám dost. Už mě nebaví pořád poslouchat, jak si stěžuješ. - Stěžuju? - Pořád si stěžuješ. Ty jsi ten, kdo naznačil, že by chtěl spát s jinými ženami. Já to nenaznačil. Já to řekl. Co je na tom? Je rok 2013. Jak tohle jen můžeš říct svojí přítelkyni? Jsme spolu jedenáct měsíců, skoro rok.

Poslyš, mám kamaráda u Match.com a našel jsem pár žen, které by se ti určitě líbily. - Možná bychom je mohli zapojit do našeho vztahu. - Děláš si srandu? - Ne, myslím to vážně! - Dobře, dobře. Tak pokud chceš hrát tuhle hru, tak já si myslím, že tvůj nejlepší kámoš je kus. - Kus? - Jo. - Jako atraktivní?

- Jako kus chlapa! Kus chlapa. Hádej co. Myslíš, že jsem si toho nevšimnul? - Jo? - To, jak na něj koukáš. - To jak na něj koukám? - Přesně tak. - V tvojí přítomnosti. - V mojí přítomnosti. Tak to bys měl vědět, jak se na něj koukám, když u toho nejsi. Tak to je super, vážně super.

Možná zavolám kamarádovi z Match, - Tvému kamarádovi z Match,com, páni! - aby mi našel někoho jinýho, s kým si vyrazit. Víš co, randění přes internet je naprosto v pořádku. - Opravdu? - Opravdu! - Tak ty randíš přes internet? Je rok 2013! To jsi takovej ubožák? 2013? - Víš co? - Díky za informaci o datu. Už toho mám plný zuby, skončili jsme.

Skončili? Já ji prostě nechápu, chlape. - To všechno vzdáš, jen abys mohl randit online? - Já ji prostě nechápu, chlape. To všechno vzdáš, jen abys mohl randit online? Jasně, že chci randit přes internet. - Jo, chce a sám mi řekl, že tam jsou krásné ženy. - Jasně, že chci randit přes internet. Jo, chce a sám mi řekl, že tam jsou krásné ženy. - Panebože, ta je tak brutální - Jo, chce a sám mi řekl, že tam jsou krásné ženy.

Jo, chce a sám mi řekl, že tam jsou krásné ženy. Nebo jako vždycky ječí. Jo, chce a sám mi řekl, že tam jsou krásné ženy. Nebo jako vždycky ječí a doteď tu pastu nezavírá. - To je kravina. - a doteď tu pastu nezavírá. a doteď tu pastu nezavírá. Vždyť už je to taková doba. - Vyšiluje, když nedám víčko zpátky na pastu.

- Vždyť už je to taková doba. - Vyšiluje, když nedám víčko zpátky na pastu. - To je směšný. Vyšiluje, když nedám víčko zpátky na pastu. - Nevyšiluju! Ptám se tě. Jasný? Vyšiluje, když nedám víčko zpátky na pastu. Nevyšiluju! Ptám se tě. Jasný? - Je to blázen, jasný OCD. - Nevyšiluju! Ptám se tě. Jasný? Nevyšiluju! Ptám se tě. Jasný? - Kdy začal být tak podrážděný a nudný?! - Nevyšiluju! Ptám se tě. Jasný? Kdy začal být tak podrážděný a nudný?!

- Víš, jsem rád, že už s ní nechodím. Kdy začal být tak podrážděný a nudný?! - Víš, jsem rád, že už s ní nechodím. - To má po mámě. Jeho mámu vážně nemám ráda! To má po mámě. Jeho mámu vážně nemám ráda! - Nikdy se k ní nevrátím. - To má po mámě. Jeho mámu vážně nemám ráda! Nikdy se k ní nevrátím. - Je to noční můra, nikdy jsme si nesedly. - Nikdy se k ní nevrátím. Je to noční můra, nikdy jsme si nesedly. - Ona je ta nejhorší věc, co mě kdy potkala.

- Je to noční můra, nikdy jsme si nesedly. - Ona je ta nejhorší věc, co mě kdy potkala. - Už nikdy víc. Nikdy víc. - Ona je ta nejhorší věc, co mě kdy potkala. Už nikdy víc. Nikdy víc. Ahoj, máš teď někoho? Ne. Máš čas v úterý? Co středa? Lepší.

Přeložil: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super video. Pobavil jsem se :D

00

Odpovědět

Být tou ženou,tak si najdu jiného :D

01

Odpovědět

Meno Autumn mi pripomenulo 500 Days of Summer :)

30

Odpovědět

Díky sociálním sítím a díky tomu, že mají holky v hlavě hovno stojí vztahy za nic.

323

Odpovědět

Jaký šel, takovou potkal...

472

Odpovědět

hrozná pejčkovina

102

Odpovědět

Celou dobu jsem měl chuť bouchnout do monitoru kvůli tomu kriplovi :(

138

Odpovědět

Líbil se mi styl zpracování, jen mám smíšené pocity z toho, že muž ve videu na mě působí jako k***t a no... stejně o něj dáma stojí.

542

Odpovědět

Veď je to realita :D Ženy stoja o kokotov :)

783

Odpovědět

+MatejNěkdo by mohl napsat knížku o tom, jakej typ kokotství to přesně je, poněvadž já jsem pořádnej a s holkama mi to moc nepomáhá...

510

Odpovědět

+Matej"Pol na pol" Procházka, komunist. strana Sieť

40

Odpovědět

Možná se to hůř stíhalo číst (nebo vnímat) ke konci, ale možná to byl záměr. Spousta hádek nemá smysl a jsou o ničem.

81

Odpovědět

Nešlo jen o hádku, ale taky o stěžování si kamarádům. Což bez pořádného přečtení titulků (kdo neumí AJ)), nevyplynulo.
Proto za mě, zpracování titulek naprostá hrůza. Věty co zůstávaly u titulek déle a překrývaly se s dalšími, měly zůstat na stejném místě/řádku, a nebo být zkrátka časově zkráceny.

150

Odpovědět

Neslo ty titulky nejak barevne oddelit? Ke konci se to uz nedalo moc dobre cist...

263

Odpovědět

Kdyby to bylo moji kamarádi, postavil bych se za tu ženu, ten chalp je prostě blbec :D

298

Odpovědět

Aby pak ona mohla postavit tebe, co??

581

Odpovědět

Kupodivu to naprosto přesně popisuje každej vztah, kterým jsem si prozatím prošel. Teda až na to, že nemám kamaráda na Match.com. Miluju jejich výrazy, práci s hlasem a vůbec všechno.

243

Odpovědět

Dobré jen bych se na to asi musel podívat 3* poprvé abych to přečetl, podruhé abych stihl i výrazy obličeje a potřetí, protože to mají skvěle hudebně doprovozeno.

120

Odpovědět

ta holka je dobrá, ale kluk strašný dřevo

393

Odpovědět

Že by reklama na Match.com?

731

Odpovědět

vztahy jsou pro b***y

1816

Odpovědět

no pokud si ty jako chlap hledáš chlapa tak to nelze popřít

412

Odpovědět

Dlouho tu nebyl zlopán, tak se tu uvolnilo místo trolla? :D

16

Odpovědět

Hej, s timhle nápisem jsem si koupila triko... a ani ne půl roku na to už jsem byla zadaná. :/

30

Odpovědět

+ZelviNo a vyplnil jse tajemný nápis? :)

10
Další