Weird Al Yankovic - Fat

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:4 568

Dnes tu pro vás máme parodii na Bad od Michaela Jacksona (vřele doporučuji si předem pustit původní klip). Pozn.: Ve videu zmíněný Ding Dong je čokoládový pamlsek, který nápadně připomíná hokejový puk ;-)

Zdroj: www.funnyordie.com

Přepis titulků

Překlad: B-hold www.videacesky.cz Hej, kámo. Kdes byl, chlape? Hledali jsme tě. Jo. Poslední dobou tě nevídáme poblíž Burger Worldu, tak kdes byl, co? Ale, však víte, všude možně… Nechceš kousek pizzy? Mám tu někde jeden extra kousek.

Ne, to je dobrý, díky. Hej, Ding Dong, kámo, Ding Dong. Ding Dong, hej. Ne, fakt díky. Hele, sněz tohle. Je to pro tebe dobré. Já teď zrovna nemám moc hlad. Hej, chlape, co je to s tebou? Jseš snad na nějaký dietě? To tě naučili v tý škole pro slabochy? Dej mi pokoj, chlape.

Dej mi pokoj. Otázka zní: Jseš tlustej nebo co? Nech mě na pokoji! - Povídal jsem, jseš tlustej nebo co?! - Nech mě bejt! Přestaň! Už j nám nepatříš! Nejseš tlustej. Nejseš tlustej! Nejseš tlustej?! Ty nejseš nic! Ty nejseš nic! Máš velkej zadek? No, to já taky. Dávej si bacha na pusu nebo si na tebe sednu.

Se mnou by sis radši neměl zahrávat. Protože jsem král celulitidy. Šunka. Šunka. Šunka na housce. Správně. Zipy mi praskají, přezky se lámou. Jsem větší chlap, než bys dokázal pobrat. Chodník praská, když spadnu.

Mám víc brad, než Čínská čtvrť. Nikdy jsem nepoužil telefonní budku. Nikdy jsem neviděl své palce u nohou. Když jdu do kina, zabírám sedm řad, protože jsem tlustej! Jsem tlustej! Tak pojď. Vždyť víš! Jsem tlustej! Jsem tlustej! Ty to víš! Ty víš, že jsem tlustej! Jsem tlustej! Tak pojď. Však víš. Neříkejte mi bečka, sádlo nebo špekoun. Jen mi ještě jednou řekněte, kdo je tlustej… Když jdu ven vyzvednout si poštu, měří to na Richterově škále.

Na pláži je ze mě šťastný muž. Jsem jediný, kdo se opálí. Kdybych si dal ještě jeden koláč A la mode, potřeboval bych svoje vlastní PSČ. Zatímco vy máte druhé chody, já mám dvacáté třetí. Když si nechám čistit boty, musím věřit, že to udělali. Protože jsem tlustej!

Jsem tlustej! Však víš, jsem tlustej! Jsem tlustej! Ty víš, že jsem tlustej! Jsem tlustej! Ty víš! A můj stín váží devatenáct kilo. Povím ti ještě jednou, kdo je tlustej. Když mě uvidíte jít vaším směrem, radši mi udělejte dost místa. A když vám řeknu, že mám hlad, tak mě radši nekrmte. Protože jsem tlustej! Jsem tlustej! Ty víš, že jsem tlustej! Jsem tlustej! Ty víš, že jsem tlustej!

Jsem tlustej! Ty víš! Když sedávám kolem domu, tak opravdu sedím kolem domu. Ty víš, že jsem tlustej! Jsem tlustej! Ty víš, že jsem tlustej! Jsem tlustej! Ty víš! Ty víš, ty víš, ty víš, tak pojď! A víš, že jsem jako dav, tak ti to povím ještě jednou… Ty víš, že jsem obrovskej. Jsem tlustej. Ty to víš! Ty víš, že jsem tlustej! Jsem tlustej! Ty víš, že jsem tlustej!

Jsem tlustej! Ty víš! A celý svět ví, že jsem tlustej. A já jsem na to hrdej. Řekni mi ještě jednou, kdo je tu tlustej…

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nelze přehrát...

10

Odpovědět

Já myslel že zemřel na selhání srdce silným sedativem.=) =D

190

Odpovědět

Což, nešlo by to sem hodit znova pls? :)

190

Odpovědět

Nefunguje :( Embedding byl zakazanej.

180

Odpovědět

Ajo, máš pravdu :)

180

Odpovědět

to Smuc : Špatně slyšíš. Ríká "We've been looking for you." ... jinak video supr :)

180

Odpovědět

Jinak samozřejmě bomba, skvělá parodie

180

Odpovědět

Nic proti autorovi překladu, ale nemá být na začátku místo 'hledali jsme tě' třeba 'začínali jsme se už o tebe trochu bát'? Protože já tam teda slyším we were a bit afraid, coz teda neznamena kde jsi byl :)

183

Odpovědět

Jako lepsi nez MJ to neni, ale je to fajn parodie :).

181

Odpovědět

tak to je Mazec! :D to si stáhnu :D

180

Odpovědět

Supéééér. Máte ještě něco v záloze suprového?

180

Odpovědět

Klasika, jedna z mých nejoblíbenějších :D. Lepší, než MJ :-P

181

Odpovědět

Myslím že by nebylo od věci říct, že za tenhle klip dostal Weird Grammy :D Zaslouženě ;)

200