Weird Al Yankovic Hardware Store

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:431
Počet zobrazení:6 670

Po delší době opět písnička zpěváka Weird Al Yankovice. Toto je má nejoblíbenější a jedna z nejrychlejších písní, co znám. Bohužel k ní neexistuje oficiální klip, proto jsem vybral tento, z prostředí hry World of Warcraft, která tu jistě má mnohé příznivce. Video je velmi kvalitně zpracované, ale jsem zvědav, kdo ho stihne sledovat i číst titulky.

Přepis titulků

V tomhle městě se nikdy nic nestalo. Cítím se skleslý, není co dělat. Myslel jsem si, že se z toho zblazním. Než mi kamarád řekl tu novinku. Řekl: "Hej, znáš ten prázdný pozemek? Hned u benzínky, tak ho někdo koupil. A na tom místě postaví obchod, kde můžeme kupovat šrouby a šrubováky." Od té doby jsem v sedmém nebi. Stěží si očistím zuby nebo se učešu. Protože jsem tak vzrušený, že mě nezajímá, že jsem čekal od loňského června. Když ten den konečně nastal. Jsem tak šťastný, že jsem naživu. Protože každou chvílí budu uvnitř.

Doufám, že otevřou brzy. Nemůžu se dočkat, nemůžu se dočkat. Kdy už otevřou ty dveře? Já jdu, jo, já jdu, jdu do, ach ano, já jdu do železářství. Přečkal jsem noc ve svém spacáku. Přímo před obchodem a hned jak vyšlo světlo, tak jsem přitiskl nos ke sklu. Musel jsem být první ve frontě. Seženu si baterku a koště. Chci pár kombinaček do úplně každé místnosti. Vidíš ty pilky?

Už velmi velmi brzy, budu mít jednu z nich! Chlápci se jmenovkama se procházejí uličkama. Řady zahradních hadic, které se táhnout na míle daleko. Zbrusu nové nástrčné klíče v přemíře druhů, všechny abecedně seřazené! A mají propagační akci. Vepředu je velká, fialová cedule, která hlásá, že každý dvacátý sedmý zákazník dostane kladivo zdarma. Nemůžu se dočkat, nemůžu se dočkat. Kdy už otevřou ty dveře? Já jdu, jo, já jdu, jdu do, ach ano, já jdu do železářství.

Já jdu, jo, já jdu, jdu do, ach ano, já jdu do železářství. Podívej na všechny ty věci. Mají imbusáky, krmítka pro pískomily, záchodová prkénka, elektrické ohřívače, drtiče odpadků, odšťavňovače, sprchové tyče a ohřívače vody, vysílačky, meděné dráty, ochranné brýle, pneumatiky. diabolky, gumové palice, větráky a odvlhčovače, závěsy na obrazy, řezačky papíru, waffle žehličky a okenice, ředidla, žaluzie, papírové izolepy a plastové okapy, kuchyňské baterie, skládací stolky, těsnění a startovací kabely, háčky a splávky, maltu a sádru, stroje na kouř, lžíce a naběračky, plynové pesticidy, výkonné mazání, kovové střešní krytiny, těsnění proti vodě, víceúčelové izolace vzduchové kompresory, mosazné konektory, dláta a detektory kouře, měřiče nahuštění pneumatik, klece pro křečky, termostaty a ochrany proti hmyzu.

demagnetizéry tažných zařízení, automatické obřízkovače, tenisové rakety, Lka, Duracelky a Energizers střešní tašky, pojistky, vysavače, kávovary, kalkulačky, generátory, ladící solničky a pepřenky Nemůžu se dočkat, nemůžu se dočkat.

Kdy už otevřou ty dveře? Já jdu, jo, já jdu, jdu do, ach ano, já jdu do železářství. Já jdu, jo, já jdu, jdu do, ach ano, já jdu do železářství. Já jdu, jo, já jdu, jdu do, ach ano, já jdu do železářství. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (76)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

lol

10

Odpovědět

Ta písnička je nářezová a video k ní je prostě vyňuchňaný, jdu si to pustit párkrát dokola a smát se tomu budu ještě večer po práci (taky proto, že už je pátek).

210

Odpovědět

Taky mi vytanulo na mysli tohle :-D http://www.youtube.com/watch?v=Zs6pAjUEZ94

210

Odpovědět

A... www.youtube.com/watch?v=CMpzQeFKrYc

200

Odpovědět

Mě to video nejde spustit....

190

Odpovědět

Video opět funkční.

181

Odpovědět

nefunguje

181

Odpovědět

Nejoblíbenější? ... na svůj vkus bys v tom případě potřeboval zbrojní pas :D. Tuhle blbost bych snad ani nenazval písní... :D

1910

Odpovědět

Nestíham čítať keď menuje že čo všetko majú :D :D :D

200

Odpovědět

Martin: A ostatní videa ti jedou? Protože mně to funguje.

180

Odpovědět

nefunguje :(

181

Odpovědět

V pohodě jsem stíhal titulky i video

191

Odpovědět

no ty itemy jsem už nestíhala :D

191

Odpovědět

Mně normálně funguje, zkus znovu načíst stránku.

180

Odpovědět

nefunguje video

181

Odpovědět

no já to stíhal ^_^

180

Odpovědět

to video mi nejde

180

Další